Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do Was pytanie o stawki robocizny za krycie dachu? Ile płaciciliście za krycie blachodachówką i dachówką ceramiczną? Może znacie też kogoś godnego polecenia?

 

No i może ktoś ma namiary na punkty, gdzie można kupić pokrycie po dobrej cenie?

 

Ja mogę polecić swojego dekarza. Kładł mi blachę. Nie wiem jak radzi sobie z dachówką.

 

Materiał brałem z takiego małego punktu z szyldem Zapolski przy Trakcie Brzeskim, ale to nie był najlepszy wybór. Nie polecam.

W razie co szczegóły na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sąsiedzi

Macie jakieś namiary na kogoś z Halinowa kto ma suche drewno kominkowe?

lepiej zamówić grab czy dąb?

I ile płacicliście za m?

 

pzdr

 

Wczoraj kupowałam dębinę i owocowe za 130 zł/m przestrzenny, pocięte na wymiar kominkowy, taniej nigdzie nie udało mi się znaleźć. Z tym suchym to teraz raczej będzie ci trudno, ale do jesieni na bank sie porządnie wysuszy.

Taniej to tylko można prosto z lasu kupić, ale nie pocięte i z własnym transportem, wychodzi ciut taniej (ok 100 zł/m) ale trzeba jeszcze samemu pociąć i porąbać (piła spalinowa i mega wypasiona siekiera się przydadzą).

Jeśli jesteś zainteresowany to na jutro mogę wyszukać numeru telefonu.

 

Pozdrawiam

Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sąsiedzi

Macie jakieś namiary na kogoś z Halinowa kto ma suche drewno kominkowe?

lepiej zamówić grab czy dąb?

I ile płacicliście za m?

 

pzdr

 

Wczoraj kupowałam dębinę i owocowe za 130 zł/m przestrzenny, pocięte na wymiar kominkowy, taniej nigdzie nie udało mi się znaleźć. Z tym suchym to teraz raczej będzie ci trudno, ale do jesieni na bank sie porządnie wysuszy.

Taniej to tylko można prosto z lasu kupić, ale nie pocięte i z własnym transportem, wychodzi ciut taniej (ok 100 zł/m) ale trzeba jeszcze samemu pociąć i porąbać (piła spalinowa i mega wypasiona siekiera się przydadzą).

Jeśli jesteś zainteresowany to na jutro mogę wyszukać numeru telefonu.

 

Pozdrawiam

Aga.

 

 

Cena dobra. Daj namiar. Ja zastanawiam się zawsze jak liczą metr przestrzenny. Bo znalazłem faceta z dębem za 145 zł. Tylko powiedział, że metr przestrzenny to jest metr sześcienny nie ułożonego drzewa. Znajomy natomiast zamówił po 150 zł . I facet mu po prostu przywiózł furę, sam sobie ułożył , zmierzył i zapłacił za metr przestrzenny ułożonego drzewa. A to spora różnica.

Podobno dąb musi być super wysuszony min 2 lata. Jak ktoś tyle nie suszy nie warto tym palić. Po prostu trzeba wysuszyć samemu. Mój znajomy, który pali od lat powiedział że najbardziej sprawdza mu się grab i brzoza. Podobno w ogóle szyba mu nie zachodzi. Ja myślę że jednak to zależy od wysuszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiar na drewno kominkowe z okolicy - facet przywozi max 7 m

 

669-969-192

 

Nam zeszla zima tez dobrze palilo sie grabem, brzoza tez niezla. Zadymieniem szyby bym sie nie przejmowala, czy palilismy mokrym czy suchutkim smoli sie identycznie, a znajomy moze ma szybe 'samoczyszczaca'? dlatego nie zachodzi mu sadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiar na drewno kominkowe z okolicy - facet przywozi max 7 m

 

669-969-192

 

Nam zeszla zima tez dobrze palilo sie grabem, brzoza tez niezla. Zadymieniem szyby bym sie nie przejmowala, czy palilismy mokrym czy suchutkim smoli sie identycznie, a znajomy moze ma szybe 'samoczyszczaca'? dlatego nie zachodzi mu sadza?

 

Wiedziałem , że w czymś jest szkopuł . Facet chce za brzozę 140 zł + transport 50 zł . Przy zamówieniu 7 metrów wychodzi Ci 147 zł . W Halinowie gość wozi po 145 dąb bez transportu . Podobno przy trakcie brzeskim jest punkt gdzie facet wozi dąb po 140 zl . Także te ceny są porównywalne

Ale dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiar na drewno kominkowe z okolicy - facet przywozi max 7 m

 

669-969-192

 

Nam zeszla zima tez dobrze palilo sie grabem, brzoza tez niezla. Zadymieniem szyby bym sie nie przejmowala, czy palilismy mokrym czy suchutkim smoli sie identycznie, a znajomy moze ma szybe 'samoczyszczaca'? dlatego nie zachodzi mu sadza?

 

Wiedziałem , że w czymś jest szkopuł . Facet chce za brzozę 140 zł + transport 50 zł . Przy zamówieniu 7 metrów wychodzi Ci 147 zł . W Halinowie gość wozi po 145 dąb bez transportu . Podobno przy trakcie brzeskim jest punkt gdzie facet wozi dąb po 140 zl . Także te ceny są porównywalne

Ale dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOCHANI MAM ZAPYTANIE O ZAKUP DACHÓWKI EURONIT W OKOLICY ??

gdzie można dobrze nabyć z dobrą obsługą ?

 

Ja polecam Dachlux ze Starej Milosnej. Ceny maja b. dobre.

 

Dzięki za namiar, narazie robie wycenę na dachówkę Nelskamp , ale ciekawi mnie jak wyjdzie na Euronit :) dzieki

 

Dla mnie zrobili wycenę również dla BRAAS. Wyszło jakieś 700 PLN drożej w porównaniu do EURONIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłych sasiadów

Przebrnąłem (o rany w końcu) przez ten cały kocioł aby zacząć budowę i mam nadzieje w przyszłym tygodniu odebrać pozwolenie , jeśli poczta nie zawiedzie (zwroty) Mam do Was w związku z tym prośbę czy ktoś ma lub może podpowiedzieć gdzie można kupiś jakąś kanciape dla ekipy od st.surowego.

Z góry wielkie dziek.i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...