Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

chciałbym zapytać czy Ktoś z Was mógłby polecić:

 

1) szklarza z naszych okolic - wykonanie i wstawienie dużego lustra w łazience

2) fachowca do wykonania/zakupu poręczy metalowej do schodów wewnętrznych

 

Będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdr

Darek M.

 

Coż szkalrza sama szukam w tym samym celu, bo goła ściana pomiędzy płytkami nie potrafi prawidłowo odpowiedzieć na pytanie "Kto jest najpiękniejszy w świecie?" :wink:

 

Co do poręczy to mogę polecić Pana Grzegorza Fijałkowskiego 0 606 238 199

Jedyny z naszych wykonawców, do którego pracy nie mam żadnych uwag i jestem zachwycona efektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROŚBA O POMOC --- TYNKI

 

 

Witam Waszą Grupę !!!

 

Jestem z grupy, Tłuszcz, Wołomin

pilnie poszukuję namiarów na sprawdzone ekipy od tynków,

nasi tynkarze mieli wypadek i musimy szukać nowej ekipy.

Praca od zaraz ....

 

Będę wdzięczna za przesłanie mi namiarów na priv.

 

z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dostawcy i wykonawcy szamba szczelnego (Halinów) - mam gościa za 4600 Pln za zbiornik 10m3.. z kompletnym montażem ale nie wiem czy to drogo ...no i gościa nie znam....

 

Kolejna sprawa - elektryk z uprawnieniami - chodzi o sprawdzenie instalacji (robiłem sam), uzupełnienie skrzynki bezpiecznikowej (wewnatrz budynku) - różnicówki itd ... no i wpis w dziennik budowy...

 

Proszę o ewnentualne namiary na maila

[email protected]

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałem zapytać, kogo byście polecili (oczywiście relatywnie niedrogo) do dostarczenia i montażu szamba?

 

dziękuje i pozdrawiam

no to ja też podciągam :-)

 

przy wjeździe do Józefina mają szamba 9,5 m3, 10 lat gwarancji producenta (firma Bratek z Radomia) - z dostawą i wkopaniem - 4 tyś zł netto

 

znalazłem jeszcze w necie: Eko-trans:

12 m3 - 3000 netto

10 m3 - 2500 netto

8 m3 - 2300 netto ale to chyba ceny wyłącznie zbiorników i trzeba pewnie doliczyć jeszcze coś (http://www.szambo.go3.pl/oferta.html)

 

Macie jakieś lepsze oferty?

A może w hurcie będzie taniej? :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poradźcie proszę, gdzie w okolicy można wynając zagęszczarkę do grunyu pod fundament. Pozdrawiam

 

Może znajdziesz gdzieś bliżej ...jest wypożyczalnia m.in takiego sprzętu w sklepie JARTON w Wiązownej... namiary znajdziesz sobie na necie..

 

Pzdr

Piotrek

 

PS Cholerka...ja już "prawie" konczę budowę a dopiero dziś przypadkiem znalazłem to zajefajne forum....

 

Pozdrawim wszystkich budowniczych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poradźcie proszę, gdzie w okolicy można wynając zagęszczarkę do grunyu pod fundament. Pozdrawiam

 

Może znajdziesz gdzieś bliżej ...jest wypożyczalnia m.in takiego sprzętu w sklepie JARTON w Wiązownej... namiary znajdziesz sobie na necie..

 

Pzdr

Piotrek

 

PS Cholerka...ja już "prawie" konczę budowę a dopiero dziś przypadkiem znalazłem to zajefajne forum....

 

Pozdrawim wszystkich budowniczych...

 

 

ZAGĘSZCZARKA _WYPOŻYCZALNIA W SULEJÓWKU NA DOBĘ 80 zł 22-7835113

ul Mickiewicza 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, poradźcie proszę, gdzie w okolicy można wynając zagęszczarkę do grunyu pod fundament. Pozdrawiam

 

http://www.ramirent.pl/oferta/1/41/213/Zageszczarki - na ulicy Ostrobramskiej w Warszawie jest Oddział firmy Ramirent -

Oddział Warszawa ul. Ostrobramska 38 tel. 022 815-20-26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpinam sie pod Wasza grupe budujaca bo w sumie Krzewina to jak Halinow :)

 

Zamierzam najpozniej w polowie lipca ruszyc z budowa - czy macie moze namiary na jakas solidna i sensowna oraz nie zabijajaca cenowo ekipe do wykonania fundamentow. Oczywiscie jesli ktos posiada dobra mete z pretami zbrojeniowymi, piachem, cementem, bloczkami fundamentowymi to rowniez prosze o podzielenie sie namiarami.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpinam sie pod Wasza grupe budujaca bo w sumie Krzewina to jak Halinow :)

 

Zamierzam najpozniej w polowie lipca ruszyc z budowa - czy macie moze namiary na jakas solidna i sensowna oraz nie zabijajaca cenowo ekipe do wykonania fundamentow. Oczywiscie jesli ktos posiada dobra mete z pretami zbrojeniowymi, piachem, cementem, bloczkami fundamentowymi to rowniez prosze o podzielenie sie namiarami.

 

pzdr

 

hej

 

my większość materiałów zamawiamy w Replinie w Choszczówce Stojeckiej tel. 025 758 60 79, ceny dosyć atrakcyjne (zwłaszcza stali), jak coś jest potrzebne to dzwonimy do nich i dostawa na plac budowy w ciągu 1 - 2 godzin od telefonu, bloczki betonowe braliśmy w Makrobecie Mrozy - miałam z nimi spięcie więc nie polecam, za to mogę polecić bloczki z Sulejówka z Drobiarskiej (tel. 022 783 25 68 ) - zadzwoniłam do nich po 2 godzinach bloczki były na placu budowy, dobrej jakości i za rozsądną cenę, robią też stropy terriva

 

pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...