Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A szambo to skąd??? Macie jakieś namiary??? I czy z kopaniem usługa czy, nie?

proszę o info

 

Pan Władek Rogala z Halinowa. Szybko, sprawnie, ma swój sprzęt do kopania i przywozu szamba, terminowo. Cena za szambo 10m3 prostopadłościenne wraz z wkopaniem 4000zł. Tel. 602 653 921

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szambo to skąd??? Macie jakieś namiary??? I czy z kopaniem usługa czy, nie?

proszę o info

 

Pan Władek Rogala z Halinowa. Szybko, sprawnie, ma swój sprzęt do kopania i przywozu szamba, terminowo. Cena za szambo 10m3 prostopadłościenne wraz z wkopaniem 4000zł. Tel. 602 653 921

 

Pozdrawiam

 

Pytaj też u p. Jackiewicza z Sulejówka tel. 605 524 007

Cena ok.3800 za szambo 10 m3 (z wkopaniem)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiary na szambo z Radomia 502-037-636; jesbet.pl; a co do doboru szamba to zależy od zużycia wody w rodzinie. My też mamy wizję kanalizacji (już podobno projekt jest), ale patrząc na nasze zużycie wody teraz bierzemy 10m3, żeby szmbiarki co tydzień nie wołać... :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaję namiary na szambo z Radomia 502-037-636; jesbet.pl; a co do doboru szamba to zależy od zużycia wody w rodzinie. My też mamy wizję kanalizacji (już podobno projekt jest), ale patrząc na nasze zużycie wody teraz bierzemy 10m3, żeby szmbiarki co tydzień nie wołać... :)

 

pozdrawiam

 

 

Lolek a które szambo zamawiasz jedno / dwukomorowe? I czy ta cena 2800 zawiera już koszt transportu i kto za te 500 Pln będzie Ci to wykonywał ??

No i czy jesteś już zdecydowany na zakup bo może np wspólny transport byłby tańszy???? (ja planuję w każdej chwili zakup tego cacka:)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szambo jednokomorowe

i szukalem chetnego na wspolny zakup i sie nie znalazl :-?

kto robi wykop, moge podac na priva, podobno mozna znalezc taniej (jakies 350zl)

ja juz zamowilem ze znajomym, tak wiec musicie sie kompletowac we wlasnym zakresie

no i te 2800 to juz z transportem podzielonym na dwoch chetnych

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolec 70, Tessa, Markiz, jesteście boscy ale proszę o brakujące namiary. Powiedźcie mi proszę, czy na 3 lata to kupować 10 m3 czy, mniejsze? Poradźcie proszę, kanalizę na 100 % mam mieć w 2011

 

Moim zdaniem to mniej niż 9-10 m3 nie ma co brać. Teraz mam 9 m i oprózniam co 4-5 tygodni (rodzina co prawda 3-osobowa, ale korzystającą z wody obficie!!!). Będę w nowym domu zakładac szambo10 m, chociaż też będę (chyba) miec kanalizację w 2011. Gość od szamba mówił, ze krótko używane szambo można odsprzedać, ale tylko takie dwukomorowe, bo ponoć jednokomorowego nie da się bezproblemowo wyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też muszę teraz kupić szambo.

 

dlaczego wybieracie szambo aż spod Radomia? Są lepsze?

 

W Mińsku jest firma Basen-Pol i chciałam od nich kupić (9-9,5m3). Sporo bliżej, więc powinno być taniej (odchodzą koszty transportu)?

 

Zerknę na te z Radomia i jeśli się zdecyduję to chętnie podłączę się do wspólnego zakupu i transportu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich !

dołaczam do grupy budujących sie w okolicach i poszukuje sprawdzonych firm

_budujących

_dekarskich

_tynkarskich

będę bardzo wdzięczna za polecenie

 

Po przeczytaniu forum wiem gdzie robic zakupy za co wszystkim dziękuję.

Przed wyborem tzw. fachowców Polecam Ci forum Czarna Lista woj Mazowieckiego też na muratorze, szczególnie nie polecam Zbigniewa Stanisława Pieńkowskiego z Puznówki (lubi zmieniać adresy) znanego naciągacza i oszusta, jest winien niemałe pieniądze również hurtowiom budowlanym, działa w imieniu inwestora. Lubi zostawić budowę w połowie i nieźle rozbabraną np w sierpniu. Znaki szczególne: Złote zęby, plereza, kapelusz, Audi A8. Generalnie zasada ze wszystkimi żadnych zaliczek albo mikroskopijne.

Wójcio Dobra Rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich !

dołaczam do grupy budujących sie w okolicach i poszukuje sprawdzonych firm

_budujących

_dekarskich

_tynkarskich

będę bardzo wdzięczna za polecenie

 

Po przeczytaniu forum wiem gdzie robic zakupy za co wszystkim dziękuję.

Przed wyborem tzw. fachowców Polecam Ci forum Czarna Lista woj Mazowieckiego też na muratorze, szczególnie nie polecam Zbigniewa Stanisława Pieńkowskiego z Puznówki (lubi zmieniać adresy) znanego naciągacza i oszusta, jest winien niemałe pieniądze również hurtowiom budowlanym, działa w imieniu inwestora. Lubi zostawić budowę w połowie i nieźle rozbabraną np w sierpniu. Znaki szczególne: Złote zęby, plereza, kapelusz, Audi A8. Generalnie zasada ze wszystkimi żadnych zaliczek albo mikroskopijne.

Wójcio Dobra Rada

 

Potwierdzam, unikajcie tego człowieka. To najzwyklejszy oszust i naciągacz. nadal mieszka w Puznówce. A kazdemu inwestorowi polecam zanim wybierze ekipę zobaczyć jak mieszka szef. To akurat dużo mówi o człowieku.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...