Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

....Trzeba łapać gości z Trans Met Mińsk Mazowiecki. Jak jada z W-wy do domu to przywożą rózne rzeczy. Mi dostarczyli 800 ton ziemi.

Radio CB na trasie Sulejówek - Mińsk Maz to dobry kontakt.

 

Tą zięmię to za darmo dostarczyli?

Ja mam namiar na ziemię po 200 zł za kamaza. Nie wiem, czy to dobra cena...

 

Nie za darmo. Przy takiej ilości było pół roku temu 150 PLN.

Na kamaza wchodzi 11-13m3, a na 4 -o osiówkę MAN, Mercedes 25m3. Do 40 ton - zgadza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

SPRZEDAM tanio

 

- STEMPLE , rozmiar standardowy , około 210 szt - ok 2,80 długości, cena 4 zł za sztukę.

 

- POROTHERM 11,5 (10 palet, nowych, z czego 8 zapakowanych fabrycznie) - 4,50szt

- POROTHERM 25 (1 paleta) - 4,5 szt

- POROTHERM do ścianek działowych (9cm szerokości x 18cm wysokości x 29cm długości) - 1 paleta , cena do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Miałem dzisiaj spotkanie z ekipą od stanu surowego zamkniętego. Projekt domu: Tytan II z pracowni "Dobre domy". Cena za robociznę 120 tys.

Według mnie kosmos. Szukam dalej...i proszę o pomoc, może ktoś z Was może polecić jakąś grupę.

 

pozdrawiam

 

jakiś czas temu przesłałam Ci na priva namiary na sprawdzoną ekipę murarzy ale chyba nie odbierasz poczty.

pozdrawiam Monika

 

Jeśli to możliwe to też poproszę o namiar na ekipe :D

Pozdrawiam Jarek/Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów Halinowa i okolic

 

My jesteśmy na samym początku, a więc cała ta radość przed nami. Pozwolenie właśnie się produkuje, no i plan na ten rok to fundamenty. Czy ktoś w tym temacie ma do polecenia jakąś ekipę/ludzi do szalunku itp..., chcielibyśmy wystartować na przełomie września/października. Wszelkie uwagi i kontakty mile widiznae...

 

Pozdrowienia dka Kazimierowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sasiedzi, muszę sie na forum pożalić, bo mówiąc wprost skręca mnie ze złości na lekceważenie potencjalnych klientów, którzy ładnych paręnascie tysiecy za okna chcą wydac. Chodzi o salon firmowy Grubek w Sulejówku, gdzie na wycenę czekałam dwa tygodnie, a po interwencji okazało się, ze mam jeszcze parę dni poczekać. Stąd moje pytanie: jeśli na wycenę mam tyle czekać (a dodam, że okna typowe, standard bez żadnych łuków czy innych udziwnień), to ile czekałabym na realizację zamówienia?

Osobną sprawą jest brak uprzejmości przedstawicieli handlowych, którzy klienta traktują jak zło konieczne. To tyle. Przestrzegam przed takim wykonawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sasiedzi, muszę sie na forum pożalić, bo mówiąc wprost skręca mnie ze złości na lekceważenie potencjalnych klientów, którzy ładnych paręnascie tysiecy za okna chcą wydac. Chodzi o salon firmowy Grubek w Sulejówku, gdzie na wycenę czekałam dwa tygodnie, a po interwencji okazało się, ze mam jeszcze parę dni poczekać. Stąd moje pytanie: jeśli na wycenę mam tyle czekać (a dodam, że okna typowe, standard bez żadnych łuków czy innych udziwnień), to ile czekałabym na realizację zamówienia?

Osobną sprawą jest brak uprzejmości przedstawicieli handlowych, którzy klienta traktują jak zło konieczne. To tyle. Przestrzegam przed takim wykonawcą.

Na czarną liste wykonawców woj mazowieckiego ich wrzuć to się nauczą. Generalnie klient jest zlewany wszędzie ale dziwię się, że przed uiszczeniem opłaty. Na szczęście nie mają monopolu, idź do innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sasiedzi, muszę sie na forum pożalić, bo mówiąc wprost skręca mnie ze złości na lekceważenie potencjalnych klientów, którzy ładnych paręnascie tysiecy za okna chcą wydac. Chodzi o salon firmowy Grubek w Sulejówku, gdzie na wycenę czekałam dwa tygodnie, a po interwencji okazało się, ze mam jeszcze parę dni poczekać. Stąd moje pytanie: jeśli na wycenę mam tyle czekać (a dodam, że okna typowe, standard bez żadnych łuków czy innych udziwnień), to ile czekałabym na realizację zamówienia?

Osobną sprawą jest brak uprzejmości przedstawicieli handlowych, którzy klienta traktują jak zło konieczne. To tyle. Przestrzegam przed takim wykonawcą.

Na czarną liste wykonawców woj mazowieckiego ich wrzuć to się nauczą. Generalnie klient jest zlewany wszędzie ale dziwię się, że przed uiszczeniem opłaty. Na szczęście nie mają monopolu, idź do innych.

 

Generalnie Grubek słynie z tego, że pier#%%^&^i większość montaży i ja nie zdecydowałabym się na kupno okien u niego nawet po nie wiem jak atrakcyjnej cenie. Ja brałam okna od Jezierskiego w Starej Miłosnie i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sasiedzi, muszę sie na forum pożalić, bo mówiąc wprost skręca mnie ze złości na lekceważenie potencjalnych klientów, którzy ładnych paręnascie tysiecy za okna chcą wydac. Chodzi o salon firmowy Grubek w Sulejówku, gdzie na wycenę czekałam dwa tygodnie, a po interwencji okazało się, ze mam jeszcze parę dni poczekać. Stąd moje pytanie: jeśli na wycenę mam tyle czekać (a dodam, że okna typowe, standard bez żadnych łuków czy innych udziwnień), to ile czekałabym na realizację zamówienia?

Osobną sprawą jest brak uprzejmości przedstawicieli handlowych, którzy klienta traktują jak zło konieczne. To tyle. Przestrzegam przed takim wykonawcą.

 

jestem zaskoczona tym co piszesz, robiłam kilka wycen na PCV osobiście odwiedzając punkty sprzedaży i wycenę w każdym z nich zrobiono mi "od ręki" w ciągu zazwyczaj godziny i nie było problemem to, że mam łuki w oknach

dłużej czekałam na wycenę okien drewnianych drogą mailową ale maks. ok tygodnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując watek o oknach i dziękując za wsparcie duchowe :) , rzeczywiście u innych robia wycenę niemal od ręki albo przesyłają po godzinie na maila. Na razie, po rundce po przedstawicielach handlowych, skłaniam się do Oknoplastu Kraków. I tu przestroga dla innych. Trzeba robić wyceny u róznych przedstawicieli, bo i te same okna można kupić po różnej cenie, tyle że u innego przedstawiciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa ja również robiłam wycenę w Oknoplaście na razie w 2 miejscach - w Sulejówku i w Mińsku Mazowieckim i liczyłam, że będzie różnica w cenie i jest ale niewielka ...

a myslałaś o oknach Schuco?? w Mińsku Maz. robiłam wycenę w firmie MIRO i wyszedł mi koszt troszkę niższy niż w Oknoplaście a też są to dobre okna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktoś ma moze oczyszczalnie przy domową

 

Witaj, My równieź mamy przydomową oczyszczalnię ścieków na bakterie tlenowe. Montowana prawie rok temu, użytkowana od grudnia.

 

Budowa tuz za Sulejówkiem na Bajkowej. Na razie puste pole choć z drzewkami, prądem, wodą i telefonem??? TEPSA była pierwsza.

 

Witaj, będziemy sąsiadami, my mieszkamy trochę na południe od ul Bajkowej :) za tą przecinką topolową ;)

 

A ja poprosze o kominkarza Macie moze tez jakis godny polecenia sklep z kominkami w okolicy?

 

w Sulejówku na ul. Kasprowicza jest sklep z kominkami, oczywiście mają też ekipy montażowe. Dobre ceny, transport gratis, pomagają z wniesieniem ;)

http://www.walma.pl/ - Polecam.

 

Drodzy sasiedzi, muszę sie na forum pożalić, bo mówiąc wprost skręca mnie ze złości na lekceważenie potencjalnych klientów, którzy ładnych paręnascie tysiecy za okna chcą wydac. Chodzi o salon firmowy Grubek w Sulejówku, gdzie na wycenę czekałam dwa tygodnie, a po interwencji okazało się, ze mam jeszcze parę dni poczekać.

 

Kupowaliśmy w salonie Grubek parapety, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, na okna się nie zdecydowaliśmy ponieważ tańsze okazały się okna z roletami Oknoplastu (tylko ze wzgledu na kolor rolet).

Moi dwaj sąsiedzi mają natomiast okna z Grubka i nigdy nie narzekali, zarówno na montaż ani na jakiekolwiek olewanie czy opóźnienie.

Może twoje dłuższe oczekiwanie jest spowodowane okresem urlopowym?

Tam nie pracuje sztab ludzi.

Nigdy też nie spotkałam się ze strony osób tam pracujących nieuprzejmości. Zawsze z szerokim uśmiechem, zawsze mili i zawsze pomocni.

A kiedyś ktoś powiedział mi mądre zdanie:

"w biznesie nie powinno się obrażać bo można na tym tylko stracić".

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa ja również robiłam wycenę w Oknoplaście na razie w 2 miejscach - w Sulejówku i w Mińsku Mazowieckim i liczyłam, że będzie różnica w cenie i jest ale niewielka ...

a myslałaś o oknach Schuco?? w Mińsku Maz. robiłam wycenę w firmie MIRO i wyszedł mi koszt troszkę niższy niż w Oknoplaście a też są to dobre okna :)

 

Ja mam wycenę na Oknoplast z Sulejówka i z Węgrowa, ta druga z korzyscią na 1500 zł (sic!). Jak będziesz zainteresowana to dam Ci namiary na ten Węgrów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksieciu: ja się nie obrażam na nikogo, tylko musiałam dać upust swej irytacji, ponieważ sposród odwiedzonych salonów z oknami tylko u Grubka spotkałam sie z taką nieuprzejmością i lekceważeniem. Nawiasem mówiąc, teraz gdy wnikliwie "przerobiłam" temat okien wiem, że tych od Grubka nie ma co brać, ponieważ zaczepy antyważeniowe montują tylko do plastikowego profilu, a nie metalowego (wewnątrz). Taki montaż powoduje, że zaczepy wogóle nie spełniają swojej funkcji. Grubek oferuje też bramy garażowe Gabi, które są do niczego. Stąd był mój wpis na forum, aby podzielic się z innymi swymi doswiadczeniami. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa ja chyba będę jednak brała te okna Schuco w Mińsku Mazowieckim bo tam mają rónież drzwi zewnętrzne, które mi się podobają oraz bramy garażowe Hormann i liczę na to, że jak wezmę u nich wszystko to dostanę jeszcze jakiś rabat :wink: , ale decyzja jeszcze nie zapadła ...

a jakiej firmy bramę garażową będziecie kupować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba weżmiemy Normstahla, bo jakościowo porównywalny z Hormanem, a cenowo korzystniejszy (dla przykładu brama 275/210 kolor złoty dąb z przetłoczeniami kasetonowymi z automatyką i montażem 4100 brutto).

Na pewno kompleksowe zamówienia (okna, bram, drzwi) daje szansę na rabaty, a co jeszcze wazniejsze: to gwarancja zsynchronizowania zamknięcia domu w jeden dzień: trzy ekipy montują i okna, i drzwi, i bramę. Podłączasz wtedy alarm i spisz spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w Sulejówku na ul. Kasprowicza jest sklep z kominkami, oczywiście mają też ekipy montażowe. Dobre ceny, transport gratis, pomagają z wniesieniem ;)

http://www.walma.pl/ - Polecam.

 

Braliście sam wkład, czy razem z usługą?

Bo my właśnie na tym etapie jesteśmy....

 

Wybraliśmy Jotula, ale w WALMIE mają cenę katalogową, nic mniej.

To żadna rewelacja.

 

A może kiepsko negocjuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braliście sam wkład, czy razem z usługą?

Bo my właśnie na tym etapie jesteśmy....

 

Wybraliśmy Jotula, ale w WALMIE mają cenę katalogową, nic mniej.

To żadna rewelacja.

 

A może kiepsko negocjuję....

 

Kupiliśmy sam wkład Lechma z płaszczem wodnym + wszystkie akcesoria, czyli przewody spalinowe, wełnę do izolacji kominka, kratki, sylikony ect..., dostaliśmy rabat jakiś przyzwoity (ale nie pamiętam wielkości) i transport gratis.

Męzuś sam obudował kominek płytą gipsową, teraz czeka na wykończenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...