Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam,

 

Byłbym wdzięczny za namiar na dobrych i relatywnie niedrogich brukarzy-kostkarzy. Mam namiar na takich z ogłoszenia, cenowo - chyba tak jak wszyscy (ok. 110-120 zł/m2 z materiałem w zależności oczywiście od materiału, niektórzy osobno biorą za obrzeża).

W zamian mogę polecić innych wykonawców z wcześniejszych etapów (mam dobrego kafelkarza)

 

pozdrawiam

 

No przecież Ci dawałem namiar na dobrych :)

Ano dzwoniłem do gościa i się umawiałem i nie przyjechał...

I tak już ze dwa razy...

Ręce Panie opadają :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję producenta/dostawcy ogrodzenia metalowego (słupki /przesła / brama przesuwna z silnikiem).... Sprawdziłem dwie firmy ...centrum ogrodzeń z wielgolasa... oraz PPHU RADZISZEWSKI" z wesołej... obie szczerze mówiąc nie przypadły mi za bardzo do gustu... (jedna dwukrotnie zrobiła niepełną i niekompletną wycenę.... druga póki co nie zrobiła jej w ogóle:) Może macie kogos godnego polecenia w okolicach?? Czekam na info na priv badz na forum...

 

Pozdrawiam wszytskich budowniczych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję producenta/dostawcy ogrodzenia metalowego (słupki /przesła / brama przesuwna z silnikiem).... Sprawdziłem dwie firmy ...centrum ogrodzeń z wielgolasa... oraz PPHU RADZISZEWSKI" z wesołej... obie szczerze mówiąc nie przypadły mi za bardzo do gustu... (jedna dwukrotnie zrobiła niepełną i niekompletną wycenę.... druga póki co nie zrobiła jej w ogóle:) Może macie kogos godnego polecenia w okolicach?? Czekam na info na priv badz na forum...

 

Pozdrawiam wszytskich budowniczych....

 

Ja miałam robione silidne ogrodzenie , metalowe i brama przesówna ...

Pan Zbigniew z Wesołej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przywozilem ogrodzenie (frontowe) z Krokowej k. Wejherowa.

Czlowiek z lekko artystyczna dusza a przede wszystkim slowny.

Co do ceny - na dzien dzisiejszy nie wiem, ale 3 lata temu oplacalo mi sie dowozic.

Oczywiscie jego ekipa dokonuje montazu.

Mozna wybrac ogrodzenie lakierowne proszkowo lub cynkowane ogniowo i z dopiero na ocynk polozonym lakierem proszkowym

 

Kowalski Edward Zakład Elektroinstalacyjno-Ślusarski

Branża: Bramy, kraty, ogrodzenia

 

 

Krokowa, ul. Wejherowska 4, tel. 058 6737791

 

 

pzdr

 

H

Poszukuję producenta/dostawcy ogrodzenia metalowego (słupki /przesła / brama przesuwna z silnikiem).... Sprawdziłem dwie firmy ...centrum ogrodzeń z wielgolasa... oraz PPHU RADZISZEWSKI" z wesołej... obie szczerze mówiąc nie przypadły mi za bardzo do gustu... (jedna dwukrotnie zrobiła niepełną i niekompletną wycenę.... druga póki co nie zrobiła jej w ogóle:) Może macie kogos godnego polecenia w okolicach?? Czekam na info na priv badz na forum...

 

Pozdrawiam wszytskich budowniczych....

 

Ja miałam robione silidne ogrodzenie , metalowe i brama przesówna ...

Pan Zbigniew z Wesołej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Byłbym wdzięczny za namiar na dobrych i relatywnie niedrogich brukarzy-kostkarzy. Mam namiar na takich z ogłoszenia, cenowo - chyba tak jak wszyscy (ok. 110-120 zł/m2 z materiałem w zależności oczywiście od materiału, niektórzy osobno biorą za obrzeża).

W zamian mogę polecić innych wykonawców z wcześniejszych etapów (mam dobrego kafelkarza)

 

pozdrawiam

Szwagier jest na pewno niezły, czy drogi? - zadzwoń i się dogadaj...

Marcin

661-655-300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję solidnej ekipy do montażu centralki alarmowej i czujek ruchu IR kompatybilnych z systemami monitoringu. Jeżeli ktoś ma dobre doświadczenia to poproszę o namiar.

PZDR

 

Ja korzystałam z usług tego pana Andrzej 602 340 342 i jestem bardzo zadowolona. Solidny i rozsądny cenowo.

 

pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...