Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzięki księciu za informacje, próbowałam poszperac na tych stronach, ale troche ich dużo :wink:

zaraz poczytam sobie.

 

poszukuje tez dobrej i niedrogiej firmy od szaf wnękowych. może jest ktos zadowolony i poleci.

a i jeszcze jedna prosba czy w okolicach znajduje sie firma, która czysci między innymi kanapy? moze ktos korzystał z usług?

 

za wszelkie informacje dziekuje z góry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki księciu za informacje, próbowałam poszperac na tych stronach, ale troche ich dużo :wink:

zaraz poczytam sobie.

 

Ja też nie szukałam na wszystkich :wink: po prostu wpisałam w wyszukiwarkę szukanego słowa i mi wyskoczyło :wink:

 

poszukuje tez dobrej i niedrogiej firmy od szaf wnękowych. może jest ktos zadowolony i poleci.

 

Ja korzystałam z miejscowej f-my ARCON (Sulejówek ul. Dworcowa - telefon znajdziesz na ich stronie http://www.arcon-kuchnie.pl/?id=onas)

Robili mi drzwi do szafy w kuchni ze szkła lacobel i wyszło bardzo ładnie, a w zeszłym tygodniu skończyli mi montować zabudowę w wiatrołapie. Jestem zadowolona z ich usług więc mogę ich z czystym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów.

 

Posiadam do odsprzedania GARAŻ blaszak 3x5m kupiony w kwietniu za 1480 zł, do oddania za 1000 zł oraz ok. 100 szt. STEMPLI sosnowych dł. 2.6 - 2.8 m w cenie 3 zł za szt. Transport we własnym zakresie. Lokalizacja - Zabraniec k/Okuniewa.

 

 

tomsobol

czy sprawa z garażem aktualna?

jaśli tak proszę o kontakt

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko działa firma Butzbach, tak szybko, że niewidzą potrzeb klienta i oferują jakość usługi której nie są w stanie wykonać.

 

http://www.butzibach.com.pl/index.html

 

Życzę cierpliwości.

 

 

 

hmmmm.....

 

Ja skorzystalem z uslug tej firmy. Nie moge zlego slowa o niej, ani tym bardziej o jej przedstawicielu, Panu Zbigniewie powiedziec.

Dostalem to co chcialem, za co zaplacilem.

Co prawda bylo to dwa lata temu. Nie sadze jednak, by zmienil swoje nawyki, zwlaszcza, ze z tego co sie zorientowalem firma stawia raczej na jakosc produktu i obsugi, a nie na najnizsza cene.

Pan Zbigniew zaprosil nas (mnie i zone) do fabryki, pokazal co jak i gdzie sie robi, po czym przyjechal na budowe, dokonal obmiarow. Od niego bralem takze parapety. Jego ekipa montazowa przyjechala i w kilka godzin zainstalowala okna. Na miejscu byla moja ekipa murarska - majster troche juz w zyciu widzial, a chwalil, jak sprawnie "chlopaki sie uwijali".

Butzbach oczywiscie nie robil u mnie zadnych prac murarskich. Wstawili, zaktowiczyli i zapiankowali okna, a pozniej parapety. Po wszystkim, jak budowa byla juz zakonczona przyjechali wyregulowac ostatecznie okucia. Jedno okno wymagalo jeszcze regulacji ostatnio - tez nie bylo problemu - wszytsko w ramach gwarancji.

 

Ja musze Ci sie przyznac tez mialem przygody na budowie. Ktos mnie oszukal - jak pozniej tlumaczyl "pomylil sie...". Zazyczylem sobie system wentylacji z odzyskiem ciepla. Rekuperator to jest to! Myslalem - i faktycznie tak jest jesli jest dziala i jest taki chciales.... Ktos mi polecil firme K&W Popiel. Byla to jedyna ekipa na ktora "sie nadzialem"... Zreszta o tym "fachowcu" jakim mieni sie byc Pan Witold Popiel jest co nie co napisane na tym forum:

http://forum.muratordom.pl/pan-w-rekuperatory,t116088.htm?highlight=witold%20popiel

 

Zlozylem pozew do sadu, czekam na wyznaczenie terminu rozprawy.

 

O firmie Butzbach, nie moge jednak powiedziec zlego slowa

 

pzdr

Hefalump

 

Może powinieneś policzyć komory w profilu okien. Bo ja kupowałem okna z profilu 5 komorowego. A, z aprobaty technicnej wynika, że ten profil który zakópiłem jest 4 komorowy. I też było to prawie dwa lata temu.

 

Zapraszam na link gdzie na temat montażu okien wypowiedział się jeden z profesjonalistów na forum muratora.

 

http://forum.muratordom.pl/post2752177.htm#2752177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może komuś z Was zostało kilkanaście metrów siatki z prowizorycznego ogrodzenia. Chcę tylko na zimę tymczasowo zagrodzić front działki przed ciekawskimi, tak więc siatka może być w dowolnym stanie, oby tylko nie miała dziur metr na metr. Będę wdzięczny za sygnał.

 

Proszę pisać lub dzwonić: 608-787-310

 

Pozdrawiam,

GT

Jezeli to aktualne to mam troche zielonej siatki tyle, ze nie jest najlepszej jakosci ale dziur nie ma. Mozesz sobie odebrac w Halinowie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...