Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Hej,

 

możecie podać namiary na kontener na śmieci.

Potrzebuję głównie wyrzucić pozostałości po stanie surowym.

 

Czy 500zl za 7m3 to dużo?

 

Wszystko zależy od ciężaru śmieci, ja zaryzykowałem zamówienie kontenera w firmie Trans Nec. Koszt 180 pln za podstawienie pojemnika i 270 pln za każdą tonę odpadów. Zapełniłem pojemnik na maksa ... smieci ugniecione ze hej i sumarycznie wyszło mi 440 pln... (w pojemniku nie było gruzu). Więc wybór należy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podaję namiar na sprawdzonych fachowców, którzy u mnie robili tynki cementowe ręczne, schody i wiele innych rzeczy i za każdym razem jestem zadowolony. Z tego co wiem zajmują się szerokim wachlarzem prac na budowie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Uprzedzając nie jestem w żaden sposób z nimi związany. Ewentualnie można się powołać na moje polecenie (Jacek > Cisie). Tel do jednego z nich 664 812 411.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Czy możecie kogoś polecić do położenia instalacji alarmowej? Jestem w podbramkowej sytuacji, bo już wchodzą tynkarze.

 

 

Pozdrawiam,

Kuzyn

 

 

Instalacje rozprowadzić Ci może np. firma u której będziesz miał monitoring, lub możesz zadzwonić do tego Pana 606 240 162 (u mnie kładli całą elektryczność łącznie z alarmem).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsprzedam:

- 250 sztuk stempli sosnowych o długości ok. 2,95 m (cena 4 zł),

- 80 sztuk o długości ok. 2,5 m,

- 2 kubiki (z górką) desek szalunkowych, raz użytych, długości 2-3 m, bez gwoździ, po 350 zł za kubik

- pustaki Porotherm 25 cm P+W dwie palety (z górką) po 4 zł sztuka.

Transport we własnym zakresie (Halinów)

 

Kontakt: 697 837 115.

 

Już nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do juz mieszkajacych sasiadow. Czy moze mi ktos powiedziec, jaka jest jakosc wody z ujecia w Mrowiskach? Czy nadaje sie ona picia po przegotowaniu czy tez, jak w Warszawie trzeba sie zaopatrywac w oligocenska? A moze ktos robil badania wody i doradzi jakie filtry zamontowac?

Z gory dziekuje za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do juz mieszkajacych sasiadow. Czy moze mi ktos powiedziec, jaka jest jakosc wody z ujecia w Mrowiskach? Czy nadaje sie ona picia po przegotowaniu czy tez, jak w Warszawie trzeba sie zaopatrywac w oligocenska? A moze ktos robil badania wody i doradzi jakie filtry zamontowac?

Z gory dziekuje za wszelkie porady.

 

Z tego co mówił mi gość który wykonywał przyłącze woda jest bardzo dobra, nie wiem ile w tym prawdy....

Przy okazji szukając inf o SUW znalazłem ciekawy tekst....:

 

Wstrzymanie wydawania warunków technicznych

 

05.06.200810:17

 

Zakładu Komunalny w Halinowie informuje, że Zarządzeniem Nr 07/08 Dyrektora Zakładu Komunalnego w Halinowie z dnia 02.06.2008 r., z uwagi na brak mocy produkcyjnej od dnia 02 czerwca 2008 roku zostało wstrzymane wydawanie warunków technicznych przyłączenia do istniejącej sieci wodociągowej zasilanej przez SUW

w Mrowiskach.

 

W związku z powyższym warunki techniczne nie będą wydawane do działek położonych w miejscowościach: Chobot, Mrowiska, Krzewina, Desno, Żwirówka, Cisie, Halinów, Hipolitów, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Józefin, Kazimierów, Wielgolas Duchnowski, Wielgolas Brzeziński, Brzeziny, Konik Stary, Konik Nowy, Grabina, Królewskie Brzeziny.

 

W/w zarządzenie obowiązuje do czasu oddania do użytku zmodernizowanej SUW.

 

Dyrektor Zakładu Komunalnego

 

(-)Małgorzata Komuda-Ołowska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do juz mieszkajacych sasiadow. Czy moze mi ktos powiedziec, jaka jest jakosc wody z ujecia w Mrowiskach? Czy nadaje sie ona picia po przegotowaniu czy tez, jak w Warszawie trzeba sie zaopatrywac w oligocenska? A moze ktos robil badania wody i doradzi jakie filtry zamontowac?

Z gory dziekuje za wszelkie porady.

 

Witaj,

woda w wodociagu miejskim jest przebadana i spelnia normy przewidziane wg sanepidu, poza tym za kazdym razem podczas wykonywania przyłącza, wykonawca ma obowiązek zawieźć próbkę wody, po wcześniejszym przepłukaniu rur do sanepidu w celu uzyskania zaświadczenia do odbioru końcowego przyłącza.

Jeśli chodzi o jakość wody, to jest to woda zdecydowanie lepsza od warszawskiej bo pochodzi ze studni głębinowych (nie mylić z oligoceńskimi) a w wawie wode ciągnie 'gruba kaśka' z dna wisły.

Jeśli masz zbędne ok 1,5 tyś. to proponuję zamonowanie zmiękczacza wody. Zaoszczedzisz na kupnie soli do zmywarki, calgonu do pralki i na chemi do czyszczenia wszelki urzadzen sanitarnych (nie bedziesz mial nalotu kamienia).

pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś z Was ma ekologiczną oczyszczalnię ścieków? Szukam wykonawcy godnego polecenia! Pomóżcie jeśli możecie...

dzieki

 

Hej, a co oznacza 'ekologiczna' oczyszczalnia ścieków?

Jaki typ masz na myśli?

beztlenową, tlenową czy korzeniową?

 

Ja użytkuje od ponad roku oczyszczalnię przydomową tlenową. Jeśli takim typem jesteś zainteresowany/a to chętnie podziele się kontaktem na ekipę sprzedająco-montującą :)

 

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...