Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

A masz jakieś tańsze i sprawdzone źródło?

Niestety w okolicy nie ma tanich składów .

Szukam chetnych do spóki na przywiezienie ze Sląska tam jest po 400 za tone , ale trzeba zamówic cały zestaw tzn. 24 t plus transport to wychodzi 480 za tone ,Gdby znalazło sie jeszcze pieciu chetnych to wyszło by po 4 tony na głowe i w kieszeni zotało by 1,200 na głowe to chyba sporo.

 

Pozdarwiam

 

Kurcze rzeczywiście dużo taniej.

U nas SSZ więc może na przyszłą zimę się też dopiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No własnie, ciekawe :roll:

A jak potem ten ekogroszek podzielić.

 

Myslę ,że z podziałem nie będzie problemu :roll: każdy kupi worki i wezmie swoją część , w zeszłym roku 2 tony pakowałem w 50 kg worki godzinke ,dla takiej kasy jaka zostanie poswięce nawet cała sobotę.

Co do transportu , to sprzedawca bierze 3 za kilometr x 600 km i juz wiemy ile nas to bedzie kosztować.A ile zginie po drodze ? Mysle ,że nie można wszystkich pakowaĆ do jednego worka.W końcu zacznijmy ufac sobie! :)

I jeszcze jedno , teraz można zobaczyć ile zarabia właściciel składu, zgroza czyste złodziejstwo :evil: A jako hurtownik na pewno kupuje po jeszcze niższej cenie. :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was dwa pytania:

 

1. ile kosztowało was zrobienie projektu podłączenia do wodociągu i kto wam wykonywał ? Proszę o info na PW

 

2. czy ktokolwiek z was współpracował z firmą Gaz Media, która z ramienia gazowni robi projekty przyłącza gazowego do domu ?

 

będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował meble kuchenne w Chobocie? Cenowo oni są drodzy?

 

Miałem zamiar zamówić kuchnię w Chobocie, ale meble na 9 m2 (fornir) policzyli ok. 23 tys. W Otwocku identyczny projekt na materiałach z Chobotu kosztuje ok 12 tys. Wnioski?

 

pozdrawiam,

vx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował meble kuchenne w Chobocie? Cenowo oni są drodzy?

 

Miałem zamiar zamówić kuchnię w Chobocie, ale meble na 9 m2 (fornir) policzyli ok. 23 tys. W Otwocku identyczny projekt na materiałach z Chobotu kosztuje ok 12 tys. Wnioski?

 

pozdrawiam,

vx

 

W Otwocku jest dużo studii kuchennych.

Sama osobiście znam ludzi, którzy się tym zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował meble kuchenne w Chobocie? Cenowo oni są drodzy?

 

Miałem zamiar zamówić kuchnię w Chobocie, ale meble na 9 m2 (fornir) policzyli ok. 23 tys. W Otwocku identyczny projekt na materiałach z Chobotu kosztuje ok 12 tys. Wnioski?

 

pozdrawiam,

vx

 

A masz namiary na tę firmę z Otwocka?

 

Pozdrawiam,

Kuzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje sprawdzonej, przystępnej cenowo ekipy do wykonania kompletnego systemu wentylacji mechanicznej (rekuperacja) w domu jednorodzinnym w okolicach W/wy. Proszę o info na ogóle bądź priv.

 

Potrzebuję ludzi MYŚLĄCYCH, z którymi można konstruktywnie podyskutować, a nie takich którzy zjedli wszystkie mądrości świata i nie przyjmują jakichkolwiek argumentów.... chyba wiecie o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam do oddania 5 sztuk szczeniaków. Zaznaczam od razu że jedynie w dobre ręce. Suczka czyli mama piesków to bardzo kochliwy i przywiązujący się do Pana piesek,

wiec szczeniaki napewno tez takie będą. 4 są pieski i jedna suczka (suczka to jest ta cała czarna z białymi łatkami na łapkach, można wybrać z załączonych na zdjęciu.

Matka to mieszanka labradora(patrz foto), charakter na pewno ma identyczny jak labradory Ojciec szczeniąt NN

 

URODZILIŚMY SIĘ 02.12.2008, JESTEŚMY BARDZO GRZECZNE, ZDROWE, DOBRZE ODŻYWIONE, BĘDZIEMY ŚREDNIMI PIESKAMI TAK JAK NASZA MAMUSIA ... :mrgreen:

 

SAME JEMY, NIE JESTEŚMY WYBREDNE, CHCEMY BYĆ GŁASKANE I PRZYTULANE, W ZAMIAN OFERUJEMY MIŁOŚĆ AŻ NASZE MAŁE SERDUSZKA BĘDĄ TYLKO BIĆ ...

CZY ZECHCE NAS KTOŚ O DOBRYM SERDUSZKU ? :mrgreen:

 

kontakt :501 077 547(Zbyszek) albo 507 139 585(Madzia)

Pieski można odebrać po wcześniejszym kontakcie, obecnie pod Radomiem przebywają.

 

pozdro

Madzia i Zbyszek

 

zdjecia dostępne pod adresem http://picasaweb.google.pl/zbynio.r/Psiaki#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moi drodzy sąsiedzi ,może ktoś ma namiary na taniego i słownego elktryka z uprawnieniamy do odddania instalacji oraz przyłącza do ZE?

 

Pozdrawiam

 

Tani i słowny :roll:

Chyba za dużo wymagasz :D

Ja od wrzesnia męczę się z przyłączem i nie mogę się doczekac.

Co do samego oddania przyłącza to mogę polecić Witka Dobiesza 601 742 347

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...