Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja od sierpnia nie mogę sie doprosic o prąd stały.

Co tydzien pan Pazio mnie zbywał, ze juz wchodzi, juz jest projekt itp.

I okazało się, ze nawet projekt nie jest zatwierdzony w ZUDzie i jeszcze długa droga przed nami.

Teraz jak juz mamy projekt i zgodę okazało sie, ze panu brakuje jakiegos pierd... śwista ale pan dopiero za tydzien bedzie w domu :evil:

Wierz mi, ze mam ochotę go zajeb...... :evil:

Przez niego i jego kłamstwa nie zrobilismy odbioru domu w 2008 roki i jestesmy 1000 pln w plecy :evil:

A najgorsze jest to, ze dziad wygrał przetarg w elektrowni i nic nie moge zrobic :evil:

Tak wogóle to czy ktos kto miał opóźnione przyącze prądu stałego i domagał sie od elektrowni ustawowych odsetek o których mowa jest w umowie?

 

U mnie od PONAD ROKU NIC SIE NIE RUSZYŁO:) Co lepsze... PAN PAZIO stwierdził że coś tam zgubili (jakąś dokumentację) I szukają. MEKSYK... Czy na prawdę nie może NIKT SIĘ IM DOBRAĆ DO DUPY?????

 

No to ładnie. A gdzie się budujesz?

Ja zamierzam się dobrac temu panu ostro dobrać do dooopy.

Wszelkie skargi składa się w Starej Miłosnej w dziale inwestycji na ul. Pogodnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie chyba pomieszało :oops:

Ja tez korzystałam z usług Link Air System z Bartyckiej i też polecam.

witam,

 

ja o swojej rekuperacji pisałem tu właśnie o LinkAir

mam mieszane uczucia...

 

 

pozdrawiam

 

Faktycznie nie wygląda to u Ciebie różowo.

U nas był tylko problem ceny ale nie daliśmy.

Chcielismy miec montaż w lipcu, był pod koniec wrzesnia a własnie od wrzesnia weszły podyżki i nie zamierzalismy płacic wiecej bo wykonbawca nie miał czasu wczesniej.

Ja pieniadze miałam w lipcu i zadna podwyzka w miedzyczasie nie interesowała mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego oddania przyłącza to mogę polecić Witka Dobiesza 601 742 347

 

Bardzo dziękuje. :D

 

Pozdrawiam

Jak macie mocne nerwy, to go bierzcie :-)

Jak ktoś chce szczegóły - proszę na priva.

 

pozdrawiam

 

Ja z Dobieszem nie miałam żadnych problemów.

Za to z jego teściem Paziem pisałam wyżej.

Potrafi doprowadzic do pasji nawet człowieka o stalowych nerwach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księciu a masz jakieś fotki swojej kuchni???

 

Niestety nie mam nic przy sobie, a w domu net kuleje (przez komórkę). Ale jakość wykonania dobra a wygląd to rzecz gustu.

 

Jeśli chodzi o aranżację kuchni, projekt w wykonaniu firmy ze Stanisławowa kosztuje ok 50 zł i można zmieniać potem wg własnego widzi-mi-się.

Ogólnie kazda firma produkująca zabudowy zajmuje się równiez projektowaniem

 

Polecam również f-mę ARCON z Sulejówka (ul. Dworcowa), ceny mają równiez przyzwoite i projektuja sami z klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sąsiedzi, jak to jest z naszym (otwockim) zakładem energetycznym, czy jest teraz wymagane notarialne ustanowienie służebności przesyłu (prąd mam mieć w drodze koniecznej przez sąsiednią działkę). Takie ustanowienie służebności wymaga gazownia i będę spisywac taki akt na dniach. Co do ZE to mam sprzeczne informacje. Jak to u Was wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sąsiedzi, jak to jest z naszym (otwockim) zakładem energetycznym, czy jest teraz wymagane notarialne ustanowienie służebności przesyłu (prąd mam mieć w drodze koniecznej przez sąsiednią działkę). Takie ustanowienie służebności wymaga gazownia i będę spisywac taki akt na dniach. Co do ZE to mam sprzeczne informacje. Jak to u Was wygląda?

 

Elektrownia równiez wymaga zgody notarialnej współwłascicieli drogi.

Potrzebna jest również zgoda na umieszczenie skrzynki w linii ogrodzenia ale to w przypadku prądu ziemnego.

Najlepiej w akcie umieścic zapis, ze wpółwłasciciele drogi wyrażają zgodę na to, zeby w drodze biegły wszystkie media.

Swoją drogą to notariusze to są niezłe cwaniaki, że od razu nie umieszczają takiego zapisu w akcie notarialnym tylko łaszczą się na te pare złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem zakład energetyczny w Otwocku już nie wymaga służebności gruntu (od zeszłego roku) w formie notarialnego wpisu w Księdze Wieczystej, a jedynie oświadczenia woli (na ich druku) współwłaścicieli poświadczonego notarialnie....

 

Co do gazowni (Józefów) to wystaczy jedynie oświadczenie współwłaściciela na ich druku bez dodatkowych poświadczeń.... przynajmniej ja tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie wymaga zgody w akcie ale czy nie prościej przy zakupie działki, żeby od razu notariusz umieścił taki zapis?

Jak jest mało współwłaścicieli drogi to sprawa jest w miarę prosta gorzej jak jest ich kilkunastu.

Wtedy to i koszt sporo większy i latania trochę.

 

No ja miałem 18 współwłaścicieli.........:)

Ale co zapis w KW to zapis... nigdy nic sie nikomu nie odwidzi:):) a z sąsiadami bywa róznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie rady. U mnie jest tak, ze gazownia żąda takiego wpisu, co oznacza 200 zł opłaty od każdej księgi wieczystej, w której jest to wpisane, no i notariusz 120 zł za dokonanie wpisu. Trzeba to przemnożyć przez liczbę działek, przez które doprowadza sie media. Ponoć gazownia zwraca koszty tych opłat (tak przynajmniej twierdzi projektant).

Akt podpisuję dzisiaj i tylko na gaz i wodę, bo z prądem dalej nie wiem. Teraz mam prąd budowlany i podpisaną umowę (jeszcze w zeszłym roku) na przyłacze docelowe do jesieni tego roku. Trudno, jak wreszcie się zdecydują najwyżej znowu wizyta u notariusza. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam firme z Długiej Szlacheckiej która zajmuje sie wszelkimi robotami ziemnymi,wstawianiem dobrych szamb z atestem i wszystkim co zwiazane z budowa domu np.przywóz piachu czy wykopanie fundamentu,ja osobiście polecam i podaje namiar jakby kto chciał 886637876.

 

Karol0987654321

 

Nick o wiele mowiacej o jego autorze kombinacji cyfr pisanych w odwrotnej kolejnosci niz sa na klawiaturze QWERTY....

 

Coz sklonilo Cie, by w obu swoich, dodam jedynych, postach polecac ta firme...? Czyzby ktos w tych watkach forum o takie uslugi jakie ta firma swiadczy, ostatnio pytal?...

 

A moze jest po prostu tak rewelacyjna?

Osobiste polecenia to przeciez najlepsza forma reklamy, bo sa wiarygodne...

 

pzd H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...