Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Ja osobiście polecam firme z Długiej Szlacheckiej która zajmuje sie wszelkimi robotami ziemnymi,wstawianiem dobrych szamb z atestem i wszystkim co zwiazane z budowa domu np.przywóz piachu czy wykopanie fundamentu,ja osobiście polecam i podaje namiar jakby kto chciał 886637876.

 

 

Witam

Widac ze wlascicel sam sie chwali!!!! Ale nie ma to jak prawdziwi forumowicze i potencjalni klienci ktorzy szybko Karolka0987654321 rozszyfrowali!!!

Pozdrawiam i uwaga na pseudo fachowcow!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja osobiście polecam firme z Długiej Szlacheckiej która zajmuje sie wszelkimi robotami ziemnymi,wstawianiem dobrych szamb z atestem i wszystkim co zwiazane z budowa domu np.przywóz piachu czy wykopanie fundamentu,ja osobiście polecam i podaje namiar jakby kto chciał 886637876.

 

Witam

Widac ze wlascicel sam sie reklamuje!!Ale nie ma to jak prawdziwi forumowicze i potencjalni klienci ktorzy bardzo szybko rozszywrowali pana Karola0987654321 hehehe

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie łukaszu co do mojej wypowiedzi czyli pana Karolka jak to pan ujął to reklamuje ta firme dlatego ze dobrze mi wykonała robote na Kazimierowe i p.s jestem kobieta i z miła chęcia sie z Panem spotkam oczywiście na kawe za pana fundusze i oczywiście jeżeli jest Pan przystojny buziaki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie łukaszu co do mojej wypowiedzi czyli pana Karolka jak to pan ujął to reklamuje ta firme dlatego ze dobrze mi wykonała robote na Kazimierowe i p.s jestem kobieta i z miła chęcia sie z Panem spotkam oczywiście na kawe za pana fundusze i oczywiście jeżeli jest Pan przystojny buziaki:)

 

He he widać że forum zmienia nieco swoje nudne branżowe oblicze :):):)

 

Może jakieś spotkanie grupy z HALINOWA?:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Poszukuje kogos sprawdzonego do :

- ocieplenie styro lub welna lukarn z zewnatrz

- wykonawcy przylacza gazowego ( od ogrodzenia do chalupy i w srodku ) , projekt juz mam zrobiony

za pomoc wielkie dzieki

Pavulon

 

Cześć.

Do ogrodzenia robiła mi gazownia (a właściwie DAR-GAZ, który robi dla gazowni). Wyszło taniej niż samemu się szarpać drogami powiatowymi.

 

Od ogrodzenia robił P. Lesiński. Szybko i bez zbędnych problemów.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Poszukuje kogos sprawdzonego do :

- ocieplenie styro lub welna lukarn z zewnatrz

- wykonawcy przylacza gazowego ( od ogrodzenia do chalupy i w srodku ) , projekt juz mam zrobiony

za pomoc wielkie dzieki

Pavulon

 

Cześć.

Do ogrodzenia robiła mi gazownia (a właściwie DAR-GAZ, który robi dla gazowni). Wyszło taniej niż samemu się szarpać drogami powiatowymi.

 

Od ogrodzenia robił P. Lesiński. Szybko i bez zbędnych problemów.

 

Q.

 

 

Dzieki

Dar-gaz wlasnie zrobil mi projekt

A p. Lesinskiego znam bo robil mi przylacze wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich z forum

od kilku mc śledzę forum, budując się w miejscowości Zagórze (krańce gminy)

Nie mniej aby czasem dostać jakiś namiar na wykonawcę polecanego przesyłany jest na priv - stąd zostałem niejako zmuszony zaprzestać anonimowości. zatem dziś w stanie surowym witam grono sąsiadów z bliska i daleka

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam twórca halinowskiego forum daje mam zielone światło, to pewnie pójdzie jak po maśle. Dziękujemy, dziękujemy...

Bardzo surowi nie jesteśmy, bo z udzielanych na tym forum światłych rad zacnych budujących korzysatliśmy nie raz, choc anonimowo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś zaczyna i nie ma na działce gdzie się podziac, gdzie schowac narzędzia ,przespac się i schowac przed deszczem , schowac łopaty i materiały - szuka baraku dla ekipy bezpiecznego i bez uszkodzeń to mam do sprzedania :

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555147314

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555147314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego oddania przyłącza to mogę polecić Witka Dobiesza 601 742 347

 

Bardzo dziękuje. :D

 

Pozdrawiam

Jak macie mocne nerwy, to go bierzcie :-)

Jak ktoś chce szczegóły - proszę na priva.

 

pozdrawiam

 

Hej jak dawno tu nie zaglądałem :)

Lolek, czemu nie jesteś zadowolony z Witka?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...