Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

A masz jakieś tańsze i sprawdzone źródło?

Niestety w okolicy nie ma tanich składów .

Szukam chetnych do spóki na przywiezienie ze Sląska tam jest po 400 za tone , ale trzeba zamówic cały zestaw tzn. 24 t plus transport to wychodzi 480 za tone ,Gdby znalazło sie jeszcze pieciu chetnych to wyszło by po 4 tony na głowe i w kieszeni zotało by 1,200 na głowe to chyba sporo.

 

Pozdarwiam

 

Z ekonomicznego punktu jestem za.. na przyszły rok .bo u nas w okolicy drogo jak cholera

jest jedno ale

Czy ten ekogroszek jest sprawdzony?

W ekogroszku ważna jest spiekalność

Użytkuję piec 2 rok i z mojego punktu widzenia

nr 1) jakość

nr 2 ) cena

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Ja również rozpoczełam budowę domku w Halinowie i jestem na etapie poszukiwania ekipy do stanu surowego, czy możecie polecic kogoś solidnego??? Z góry dziękuje

Cześć,

 

Polecam Pana Mariana i jego ekipę - u mnie budowali i jestem zadowolony :-)

Kontakt: +48604482627

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do 3 razy sztuka na dzień :-)

 

Dostał ktoś z Was ostatnio pozwolenie na użytkowanie?

Jak wygląda sprawa audytu energetycznego?

Ile to kosztuje?

 

pozdrawiam

 

Ja,

ale papiery złożyłem jeszcze w grudniu, więc mnie audyt nie obejmował.

 

Kup certyfikat na allegro - cena 400-600 zł. I tak do niczego Ci się nie przyda...

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Poszukuję osób (najlepiej Józefin, ale nie tylko), które podpisały umowę o przyłączenie do sieci dystrybucyjnej z ZEW-T i którym minął termin przyłączenia do sieci a nie mają jeszcze zrealizowanych zapisów umowy (nie zostały podłączone).

 

Może znajdą się też osoby, którym udało się "wywalczyć" przyłączenie do sieci.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam warunki na sierpień 2008 i własnie jestem w trakcie walki z Zewt-em.

W zeszłym tygodniu złożyliśmy oficjalnę skargę w dziale inwestycji w Starej Miłosnej.

W związku z tym, ze pan, który ma robić nam przyłącze zwodzi nas i twierdzi, ze opóźnienie wynika z winy elektrowni zarządaliśmy wglądu w dokumenty dotyczące przetargu i dokumenty dot. przekazania sprawy panu elektrykowi.

2luki kto u Ciebie wygrał przetarg na realizację przetargu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to do 3 razy sztuka na dzień :-)

 

Dostał ktoś z Was ostatnio pozwolenie na użytkowanie?

Jak wygląda sprawa audytu energetycznego?

Ile to kosztuje?

 

pozdrawiam

 

Ja,

ale papiery złożyłem jeszcze w grudniu, więc mnie audyt nie obejmował.

 

Kup certyfikat na allegro - cena 400-600 zł. I tak do niczego Ci się nie przyda...

 

Q.

tak coś czułem, że z certyfikatami to ściema... :(

certyfikat się nie przyda, ale te 5 stówek to owszem...

gdzies można znaleźć jakąś oficjalną informację o potrzebie takiego papiru.... (do podciru)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

widziałem gdzieś wcześniej podsumowanie dot. różnych wątków zebranych wg kategorii, lecz jakoś nie mogę go znaleźć. Jeśli wiecie, gdzie to było podeślijcie linka.

 

z wielu rzeczy jakie szukam/czytam to teraz kolej na bramę garażową. czy ktoś korzystał z usług firmy polbico z Marek? bramy z automatyką mają w miarę tanie. szukając nazwy firmy na forum mam 0 wyników. a może ktoś poleci kogoś od bramy i drzwi wejściowych?

Pozdr

Adamo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam warunki na sierpień 2008 i własnie jestem w trakcie walki z Zewt-em.

W zeszłym tygodniu złożyliśmy oficjalnę skargę w dziale inwestycji w Starej Miłosnej.

W związku z tym, ze pan, który ma robić nam przyłącze zwodzi nas i twierdzi, ze opóźnienie wynika z winy elektrowni zarządaliśmy wglądu w dokumenty dotyczące przetargu i dokumenty dot. przekazania sprawy panu elektrykowi.

2luki kto u Ciebie wygrał przetarg na realizację przetargu?

 

My warunki miamy na listopad 2008...

 

Wlasciwie to nie wiem, czy ktos wygral przetarg, czy on wogole byl. Twierdza, ze musza postawic jakis transformator i ze sprawa sie ciagnie juz 6 lat.

Jednak po rozmowie z rzecznikiem odbiorców paliw i energii z URE okazuje sie,

ze cos takiego nie powinno miec miejsca, gdyz zaklad energetyczny ma "narzedzia" do walki o rozbudowe sieci (np. wojewoda).

Zlozylismy tez dokumenty o budowlanke i o dziwo budowlanke mozemy sobie podlaczyc i nie ma problemow z parametrami sieci.

 

Chyba tez bedziemy musieli zlozyc skarge, a jak ta nie pomoze to poszukac jakiegos prawnika obeznanego w prawie energetycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielu rzeczy jakie szukam/czytam to teraz kolej na bramę garażową. czy ktoś korzystał z usług firmy polbico z Marek? bramy z automatyką mają w miarę tanie. szukając nazwy firmy na forum mam 0 wyników. a może ktoś poleci kogoś od bramy i drzwi wejściowych?

Pozdr

Adamo

 

Brame z automatem kupowalem w Colibrze w Jablonnej. I moge spokojnie polecic. Zamontowali bez problemu, jak coś potem nie pasiło to podjechali i porawili.

Maja w ofercie Krispol, Normstahl i cos tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja,

ale papiery złożyłem jeszcze w grudniu, więc mnie audyt nie obejmował.

 

Kup certyfikat na allegro - cena 400-600 zł. I tak do niczego Ci się nie przyda...

 

Q.

 

Jakby ktoś mógl polecic magika od swiadectw to proszę o info w wątku lub na priva. Z allegro dzwoniłem i wcale nie jest tak rózowo - jak dom prosty i do 140 mkw, z piecem na wyngiel czy gaz to owszem kosztuje to ok. 500 zl.

natomiast jak juz jest inne zródlo ogrzewania czy jeszcze jakies wymysly typu rekuperacja to cena idzie w góre.

 

Kudłaty moze masz i rację, że ten papier do niczego się nie przyda ale gdyby tak, odpukać, kiedys przyszlo sprzedac dom to chyba trzeba by się zatroszczyć o jak najlepsze swiadectwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...