Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Poszukuje sprawdzonej, przystępnej cenowo ekipy do wykonania kompletnego systemu wentylacji mechanicznej (rekuperacja) w domu jednorodzinnym w okolicach W/wy. Proszę o info na ogóle bądź priv.

 

Potrzebuję ludzi MYŚLĄCYCH, z którymi można konstruktywnie podyskutować, a nie takich którzy zjedli wszystkie mądrości świata i nie przyjmują jakichkolwiek argumentów.... chyba wiecie o co mi chodzi:)

 

Przestrzegam Cie przed wspolpraca z firma, ktora wentylacje mechaniczna z rekuperacja robila u mnie: K&W Popiel - prowadzi ja Witold Popiel. Od ponad roku czasu probuje w koncu otrzymac zamowiony przeze mnie rekuperator (wyjasnie, ze firma Witolda Popiela zainstalowala mi urzadzanie gorsze i oczywiscie duzo tansze niz to, ktore zamowilem i za ktore zaplacilem).

Sprawa wyladowala w koncu sadzie, ktory wydal wyrok dla mnie pomyslny do Pana Popiela puka obecnie komornik.

Ja nie znajduje jednak satysfakcji w zwiedzaniu urzedow panstwowych, nawet tak znamienitych jak sady. Nie jestem osoba konfliktowa i uwazam, ze sa w zyciu rzeczy zdecydowanie bardziej warte poswiecania im uwagi i czasu dlatego nauczony swoim doswiadczeniem, jesli nie chcesz ryzykowac szczerze odradzam Ci ta osobe i firme.

 

pozdrawiam i powodzenia

H

 

A ja chciałem Was przestrzec przed firmą Link-air z Bartyckiej. Nie co do ich kompetencji bo jej nie miałem okazji sprawdzić, ale co do słowności. Umawiają się, później sciemniają że coś im wypadło, mają oddzwonić, nie oddzwaniają.... Słowem klienta mają głęboko w du....ie... Chyba nie zauważyli że eldorado dla różnego rodzaju maści "budowlańców" JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁO... A takie traktowanie skreśla (przynajmniej u mnie) tych jegomości całkowicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jestem świeżynką na tym forum, jak również dopiero poznaję temat "budowa" i wszystko co z nią związane, więc za pewne sporo błędów i pytań się pojawi

Budujemy się w Długiej Kościelnej.

w sobotę pierwsze uderzenie szpadlem bo kupiliśmy blaszaka, więc równamy teren :)

I od razu mam do was pytanie nt koparki, oczywiscie gdzie najtaniej.

MonikaC pisała ze Śledziewscy, czy cos sie zmienilo? zorientowałam się, że koleś bierze 100zł/h

jeszcze potrzebuje geodety (wyznaczenie ław fundamentowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to cena za betonową, lub za samo ułożenie granitowej, a do tego doliczą podnoszenie młotka i łopaty, przenoszenie kostki, pchanie taczki, zamiatanie itd.

Będziesz miał liczenia, że hohoh.... :)

 

cena uzgodniona za kostke granitową , do tej pory nie miałam z nimi takich problemów rozliczeniowych, moge z czystym sumieniem powiedziec, ze trafiliśmy na uczciwych ludzi,

wiec jesli ty trafiłeś na takich fachowców to tylko współczuc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to cena za betonową, lub za samo ułożenie granitowej, a do tego doliczą podnoszenie młotka i łopaty, przenoszenie kostki, pchanie taczki, zamiatanie itd.

Będziesz miał liczenia, że hohoh.... :)

 

cena uzgodniona za kostke granitową , do tej pory nie miałam z nimi takich problemów rozliczeniowych, moge z czystym sumieniem powiedziec, ze trafiliśmy na uczciwych ludzi,

wiec jesli ty trafiłeś na takich fachowców to tylko współczuc :wink:

 

 

Marcynka !!!!!! Ironizowałem post wutanga!!!!!!!!!!:

 

"""Dzieki za odpowiedz, jutro do nich zadzwonie, znalazlem ekipe za 35-40zl/m2, ciekawy jestem jak oni liczą """

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sąsiadów mam nietypową wiadomość na tym akurat forum ale chce ostrzec wszystkich mieszkających w halinowie a przede wszystkim na józefinie przed pewną pania króra zajmuje sie dziećmi była u mnie bardzo krotko bo dla bezpieczeństwa mialam kamery cuda sie dzialy jak my wychodziliśmy do pracy . ta pani ma na imie MARTA, ZDZISŁAWA mieszka na józefinie .Jak kochacie pociechy to nie kożystajcie z jej usług pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis pozbyłem się juz większości desek oraz wszystkich prętów.

 

AKTUALNE

 

stemple sosnowe w sumie 240 szt.

rozne dlugości

ok. 2,7-3,6 jest m ( uzywane do wyparacia stropu,tarasu,oraz nadprozy itp.

 

CENA 3,5zł/sztuka

 

 

pozdrawiam wszystkich oprócz 3 członków tego forum.

 

 

(NIE POZDRAWIAM JASINA ; PAPCO CHMIEL ORAZ Tomciooo

 

 

Krzysiek

 

693-074-848

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

 

Budujemy się w Długiej Kościelnej. W tej chiwli potrzebujemy garażu blaszanego na przechowywanie sprzętu oraz prowizorki budowlanej przyłącza elektrycznego. Może ktoś z Was ma na zbyciu którąś z tych rzeczy bądź namiary gdzie można zakupić na rozsądną cenę.

Prosimy również o namiary na solidnego i niedrogiego hydraulika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...I od razu mam do was pytanie nt koparki, oczywiscie gdzie najtaniej.

MonikaC pisała ze Śledziewscy, czy cos sie zmienilo? zorientowałam się, że koleś bierze 100zł/h

jeszcze potrzebuje geodety (wyznaczenie ław fundamentowych)

 

Cześc,

rozumiem, że rozpoczynasz budowę ale jeżeli mogę służyć radą - najtaniej nie zawsze oznacza dobrze. Co z tego, że znajdziesz tańszą koparkę jak może będzie robił dłużej i na to samo Ci wyjdzie?

Tu masz dwa namiary na koparkę - obaj robili u mnie kilka razy i naprawdę mogę polecić:

Halinów 606449864

Cisie 603671963

Cena ok. 100 zl/h.

 

Dobra geodetka: 602113833.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...