Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Czy ktoś podzieli się namiarami na przyłącze wody z gminy halinów?

Co prawda woddddy ci u nas dostatek albo nawet naddatek Narazie zostają kalosze choć miejscami wodery by sie przydały..

 

Osobiście nie polecam Lesińskiego. Cwaniak, który myśli, że ma monopol na usługi i prawdę. Korzystałem z usług Tomka Witkowskiego i jestem zadowolony. Cenowo nie ma różnicy, ale jest w podejściu do klienta. Namiary: 509772412.

Mogę tylko potwierdzić, przez tego pana straciłam ponad pół roku na odkręcanie tego co namieszał wcześniej w przyłaczach do sąsiadów. Czuje sie bezkarny i najmądrzejszy. Drugi - rzetelny i uczynny. Wniosek: omijać cwaniaków z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Ja co prawda tylko po sąsiedzku z Halinowem, ale może tutaj Ktoś może mi polecić ekipę od ogrodzeń. Największym problemem, jest to, żeby mieli swój prąd i wodę ( bo działka na odludziu, i nie załatwiamy jeszcze przyłączy, a ogrodzić chcemy ).

Mogą mieć materiały, ale Ja też chętnie dostarczę.

Dzięki z góry ! Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję namiaru na piasek z przeznaczeniem na podniesienie gliniastego terenu (pod czarnoziem/kostkę) jak dobrze znanemu nam wszystkim. Jeżeli coś ktoś zna konkretne ceny za konkretną ilość to poproszę o namiar. Oczywiście mam na myśli piasek z odrobiną czegoś a nie np miejscową glinę z miejscowego stawu rybnego. Gliny i innego badziewia Ci u mnie dostatek. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy inwestorzy obecni i przyszli poniżej kilka namiarów na ludzi i firmy z którymi współpraca podczas budowy była bezproblemowa i przynosiła wiele satysfakcji z dobrze wydanych pieniędzy. Dodatkowo kilka kontaktów w moim dzienniku.

 

Wykończeniówka DWIE EKIPY (tych fachowców należało by sklonować)

Glazura, terakota, zabudowa karton - gips, sztablatura, malowanie, biały montaż, renowacja kamienia, biały montaż i wiele innych.

GORĄCO POLECAM – SUPER EKIPA – DOSKONAŁA WSPÓŁPRACA (uratowali mi życie po poprzedniej ekipie)

 

1. PAN JAREK PLUS EKIPA509 237 944

 

2.PAN ANDRZEJ I PAN PIOTR 500 186 854

STAN SUROWY z Więźbą plus ELEWACJA (styropian plus tynk)

Pan Jan – wielokrotnie polecany na forum

504 009 293

 

DACHÓWKA plus super wykonawca

Michał Dąbrowicz

doradca techniczny firmy Dachlux

0 500 116 292

0 608 475 793

Oferta p. Michała była najlepsza

 

Polecam super ekipę od podbitki.

U mnie Panowie robili 1,5 dnia i wyszło super fajnie i co najważniejsze - tanio.

Polecam

Można się powołać na Krzysztofa z ul. Bieszczadzkiej

Artur Niedźwiecki, Lares ,501-662-245

 

POLECAM FIRME OD PORECZY I BARIEREK SCHODOWYCH

Rozsądne ceny i terminy, szybki i dokładny montaż

Kontakt 774 81 81

 

Z czystym sumieniem mogę polecić:

 

GEODEZJA

- Pan Marcin 607 156 380

- Pan Jakub 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO

- polecam od początku do końca inwestycji

- terminowi i słowni i bardzo dobra cena

- zawsze przygotowani np. szkic wytyczenia co ułatwia i przyspiesza pracę

- Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD NASIŁOWSKI (przyłącza gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe i inne )

 

Proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie okolo 120 szt dachowki Creaton kera pfane braz oraz 13 gasiorow podstawowych w okazyjnej cenie, zainteresowane osoby prosze o kontakt na pryw. mam takze do sprzedania za nie duze pieniadze budowlany, porzadny WC

pozdrawiam,

mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Polecam Ci dekarzy, którzy współpracują z Dachluxem. Słyszałem wiele dobrych opinii o nich. Jeden z nich, pan Salamończyk krył dach u mnie.

Tel. +48 501-795-052.

Pewnie nie najtańszy, ale słowny, kontaktowy i solidny.

 

A 4 posty temu Kris19 polecał innego współpracownika Dachluxu :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...