Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy i gdzie braliście dobrą i tanią kostkę brukową na podjazd do garażu (pewnie min 6cm lub 8 cm)?

 

pozdrawiam

AdamoZ

 

Hej AdamoZ.

Jak poszukiwania kostki?

 

Też się rozglądam i na razie jakoś kiepsko mi idzie....

 

Ano podobnie, nic nie mam. Ci z netu oferują wiele, ale jak dochodzi do konkretów to ceny już nie są atrakcyjne. W Sulejówku jest Pater firma - muszę się tam wybrać. Jak widać reszta forumowiczów odpoczywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym zapytać czy Ktoś z Was mógłby służyć dobrym kontaktem do fachowca od studni?

 

Pozdr

Darek

Ja też chyba zdecyduje sie na wywiercenie studni. Narazie to moge ryż albo ryby hodować ale własna woda sie przyda. Ktoś może podać cene za taką impreze? Jakiś kontakt?

 

i jak ostatecznie zrobiliście sobie te studnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy i gdzie braliście dobrą i tanią kostkę brukową na podjazd do garażu (pewnie min 6cm lub 8 cm)?

 

pozdrawiam

AdamoZ

 

Hej AdamoZ.

Jak poszukiwania kostki?

 

Też się rozglądam i na razie jakoś kiepsko mi idzie....

 

Ano podobnie, nic nie mam. Ci z netu oferują wiele, ale jak dochodzi do konkretów to ceny już nie są atrakcyjne. W Sulejówku jest Pater firma - muszę się tam wybrać. Jak widać reszta forumowiczów odpoczywa ;)

 

nie wiem w jakiej cenie, ale widziałam, że w Wesołej mają kostkę brukową firma nazywa się Grantech http://www.euroadres.pl/wyszukiwarka.aspx?idfirmy=884580&jez=1 jest przy torach jadąc od ronda koło ratusza w Wesołej w kierunku Warszawy, kostkę widziałam również w firmie znajdującej się na skrzyżowaniu przy ulicy Korkowej z Jagiellońską również w Wesołej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej ze studnią nie było problemów.

Jak narazie to cały czas pod górke przez te deszcze.

Ekipa w umówionym terminie przyjechała, pomogli mi wyznaczyć miejsce pod studnie i wzięli sie do roboty.

Po chyba 4 godzinach leciała woda.

Studnie mam głębinową w rurach 120mm. Podobno nie ma potem problemu z doborem pompy.

Polecam ekipe forumowego urgota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przynajmniej ze studnią nie było problemów.

Jak narazie to cały czas pod górke przez te deszcze.

Ekipa w umówionym terminie przyjechała, pomogli mi wyznaczyć miejsce pod studnie i wzięli sie do roboty.

Po chyba 4 godzinach leciała woda.

Studnie mam głębinową w rurach 120mm. Podobno nie ma potem problemu z doborem pompy.

Polecam ekipe forumowego urgota.

dzieki :) na ile metrow wkrecaliscie sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...