Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Ganiu - spróbuj w starostwie (gminie) w Halinowie - powinno to ich zainteresować. Dziwi mnie postawa policji....

 

Wysmarowałam maila do gminy do wydziału ochrony środowiska..

Pani mi odpisała, że oni nie wydają zgody na wycinkę drzew i moge się skontaktowac z leśniczym, który takie kompetencje posiada, w I i III czwartek miesiąca.. w godz od 8 do 11 :-?

Bardzo przyjazne godziny urzędowania, nie?

 

Poza tym znowu mam poczucie, że mnie olano i zastosowano spychoterapię :evil:

Wkurza mnie to tym bardziej, że przez ten lasek nie mogłam wybudować domu gdzie chciałam, bo "strefa ochronna"... :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiam forumowiczów!

Potrzebuję namiary na geodetę który wykona MAPĘ DO CELÓW PROJEKTOWYCH w m. Wielgolas Brzeziński.

Oczywiście dobrze by było jakby zrobił to w miarę sprawnie i tanio.

 

Znam z autopsji przypadek mojego znajomego, który wziął pierwszy lepszy telefon do geodety z jego stron, umówił się na podział działki i trwało to prawie rok (szczęka mi opadła) - chłop nawet przestał odbierać telefony od niego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam forumowiczów!

Potrzebuję namiary na geodetę który wykona MAPĘ DO CELÓW PROJEKTOWYCH w m. Wielgolas Brzeziński.

Oczywiście dobrze by było jakby zrobił to w miarę sprawnie i tanio.

 

Znam z autopsji przypadek mojego znajomego, który wziął pierwszy lepszy telefon do geodety z jego stron, umówił się na podział działki i trwało to prawie rok (szczęka mi opadła) - chłop nawet przestał odbierać telefony od niego...

Pozdrawiam

 

Witaj

Ja korzystam z usług Pana Piotra Łysiaka, jestem zadowolony, sporo mi doradził, pomógł w uzgodnieniach w ZUD itd.

Jego telefon - 502773549

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę o podanie namiarów na elektryka co za PRZYSTĘPNE pieniądze wykona przegląd instalacji elektrycznej (potrzebuję TYLKO protokołu sprawdzeń instalacji elektrycznej do odbioru budynku). Nie wiedziałem, że coś takiego jest w ogóle potrzebne, mam wpis w dzienniku budowy dokonany przez elektryka że wszystko wykonane zostało i SPRAWDZONE!!!, ale to w nadzorze budowlanym to za mało... Swojego elektryka o to nie poproszę bo zdzierus jest i pies na kasę okropny i nawet nie chcę się domyślać ile by mnie za coś takiego teraz skasował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie w Nowym Roku, co by budowa lekką była :)

 

podzielcie się proszę namiarami na kogoś poleconego do eletryki, hudrauliki no i gazu do kompletu.

 

Macie jakieś sprawdzone miejsce zeby tanio okna kupic?

 

Witam,

 

Wszystkiego ja rowniez zycze najlepszego wszystkim budujacym, wykanczajacym i juz w Halinowie i okolicach mieszkajacym. Zeby nasza okolica piekniala, a my bysmy mieli czas i wystarczajaco kasy by sie z niej, domu i rodziny cieszyc :)

 

Co do elektryka moge polecic Andrzeja Ambramczyka z Wesolej - wykonywal instalacje u mnie - tel - 504-407-021

 

powodzenia

H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie w Nowym Roku, co by budowa lekką była :)

 

podzielcie się proszę namiarami na kogoś poleconego do eletryki, hudrauliki no i gazu do kompletu.

 

Macie jakieś sprawdzone miejsce zeby tanio okna kupic?

 

Witam,

 

Wszystkiego ja rowniez zycze najlepszego wszystkim budujacym, wykanczajacym i juz w Halinowie i okolicach mieszkajacym. Zeby nasza okolica piekniala, a my bysmy mieli czas i wystarczajaco kasy by sie z niej, domu i rodziny cieszyc :)

 

Co do elektryka moge polecic Andrzeja Ambramczyka z Wesolej - wykonywal instalacje u mnie - tel - 504-407-021

 

powodzenia

H

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiosna rozpoczynam budowe. Chetnie odkupie po przystepnych cenach:

 

-stemple 3m

 

-deski

 

-kibelek

 

-drewniana szope lub blaszak

 

-prowizoryczne ogrodzenie

 

Ja mam kibelek, odbiór w Sulejówku,

mogę pomóc z transportem.

Kontakt na priv

 

na kiedy potrzebny Ci będzie blaszak? ja będę miała niedługo do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

na dzień dzisiejszy nie dostaniesz pozwolenia. Gmina nie ma kasy na nowy projekt zagospodarowania terenu i kat zostaje 35-45 stopni. Ja miałem to samo. Walka nie ma sensu, szkoda czasu.

 

 

 

Witam forumowiczy z gminy Halinów!

Mam pytanko - planujemy wybudować dom bez skosów na tym terenie ale niestety przeraża mnie kąt nachylenia dachu minimum 35 stopni...

Czy jest szansa na uzyskanie pozwolenia na budowę na mniejszy kąt nachylenia np: 25-30 stopni?

Czy macie jakieś informacje czy plan zagospodarowania dla gminy jeżeli chodzi o kąty nachylenia dachu ma się zmienić w przyszłości?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...