Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich - czy Wy budujący możecie Mi zaczynającemu za 2-3 tygodnie polecić kierownika budowy ?

Dom bedzie w Rembertowie więc rejon podobny .

No chyba że znalazła by się jakaś sprawna i niedroga ekipa .

Za wszelką pomoc dziękuję .

Ja swojego kiero nie polecę, świetnie przygotowany marketingowo, ale się nie przykładał. Ratowałą nas Inspektor nadzoru, o ile wiem też kierownikuje inwestycje. Namiary posyłam na priva.

Budujemy sie w Dlugiej Szlacheckiej, przez miedze z Sulejowkiem. Na razie jest tam magicznie, zielono i pusto :wink:

A.

 

To chyba tam gdzieś koło Was przebiega samorządowy projekt obwodnicy? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tam gdzieś koło Was przebiega samorządowy projekt obwodnicy? :-?

 

Dokladnie 375 m od mojej granicy dzialki do poczatku tej drogi krajowej laczacej Otwock z Wolominem. To nie jest rezerwa na obwodnice Wawy.

Odleglosc odpowiednia na tyle ze nie bedzie slychac halasu z drogi a na tyle blisko ze bedzie mozna latwo wyjechac na trase :) Ja uwazam to za atut :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tam gdzieś koło Was przebiega samorządowy projekt obwodnicy? :-?

Dokladnie 375 m od mojej granicy dzialki do poczatku tej drogi krajowej laczacej Otwock z Wolominem. To nie jest rezerwa na obwodnice Wawy.

A czy w tym przypadku obwodnica i droga ekspresowa to nie to samo? Ta trasa ma przecież wpadać na most Północny...

 

Odleglosc odpowiednia na tyle ze nie bedzie slychac halasu z drogi a na tyle blisko ze bedzie mozna latwo wyjechac na trase :) Ja uwazam to za atut :lol:

Najważniejsze jest pozytywne myślenie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tam gdzieś koło Was przebiega samorządowy projekt obwodnicy? :-?

Dokladnie 375 m od mojej granicy dzialki do poczatku tej drogi krajowej laczacej Otwock z Wolominem. To nie jest rezerwa na obwodnice Wawy.

A czy w tym przypadku obwodnica i droga ekspresowa to nie to samo? Ta trasa ma przecież wpadać na most Północny...

 

Z tych informacji co ja posiadam to ta wersja przejścia obwodnicy miała numer 3 i została odrzucona przez tych, którzy o tym decydują. Obwodnica do Marek (i ostatecznie do mostu północnego) została wytyczona przez Sulejówek i Wesołą. Nie jest to informacja pewna bo u nich się wciąż zmienia, a poza tym wydaje mi się, że rację ma Księciu pisząc, że jest droga krajowa a nie obwodnica W-wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych informacji co ja posiadam to ta wersja przejścia obwodnicy miała numer 3 i została odrzucona przez tych, którzy o tym decydują. Obwodnica do Marek (i ostatecznie do mostu północnego) została wytyczona przez Sulejówek i Wesołą. Nie jest to informacja pewna bo u nich się wciąż zmienia, a poza tym wydaje mi się, że rację ma Księciu pisząc, że jest droga krajowa a nie obwodnica W-wy.

 

ok, ale rozumiem że funkcję wschodniej 'obwodnicy' przejmie 'droga krajowa'. W każdym razie nie słyszałem, żeby w naszych rejonach miała powstać inna trasa która będzie spełniać funkcję obwodnicy.

Ciekawsze dla mnie jest którędy ta droga przebiegnie i jeśli macie jakieś konkretne info to podzielcie się proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ponownie!

 

Ciesze sie, ze mamy juz 6-ta strone naszego watku. Zanim się obejzymy (zanim sie wprowadze do nowego domku) bedzie 10 i jubileusz oraz pretekst do bibki gotowy ;)

 

A propos przebiegu drog krajowych, expresowych czy obwodnic, mozna wybrac sie do Urzedu Miejskiego w Halinowie, gdzie mozna na pietrze w okienku pelniacym funkcje pokoju 16 obejzec mapki z wyrysowanymi drogami.

Jesli komus nie chce sie ruszyc 4-ech liter i woli sprawdzic to wirtualnie zapraszam na strone:

Nie wiem na ile dane tam prezentowane sa aktualne, ale daja jakis, choc nikly, poglad.

http://www.siskom.waw.pl/obwodnice.htm

 

pozdrawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ze spotkaniem ja jestem za.

 

księciu, Ty już chyba jesteś za wylewkami. Polecałabyś swoją ekipę?

A może jeszcze ktoś skończył robić wylewki i jest zadowolony?

 

JEstem rowniez za spotkaniem :)

 

A co do wylewek to ja jeszcze w polu jestem. Zaczynam wychodzic dopiero z ziemi :lol:

Ale ekipe mam rewelacyjna, wczoraj robili od 7:00 do 20:30 :o po zmroku wlaczyli sobie halogeny i dalej murowali.

Oni robia wszystkie mokre roboty, wylewki rowniez ale z terminami u nich jest kiepsciuchno. Teraz robia na 3 budowach. A rezerwowalismy ich w marcu. Uprosilam ich zeby na wiosne znalezli dla nas czas i wykonczyli mi dom czyli tynki (robia i gipsowe i tradycyjne) wylewki, elewacje i ocieplenie.

W Sulejowku wybudowali juz 5 domow a na przyszly rok maja jeszcze 3 do wybudowania.

 

A co do tej drogi krajowej (bede sie przy tej nazwie upierac) to rezerwa na ta droge istnieje juz przeszlo 20 lat i w pok. nr 16 na pytanie o ta droge zawsze uzyskacie informacje ze jest to rezerwa na droge laczaca Otwock z Wolominem.

Wiem to na pewno bo przez rok pracowalam w Halinowie w referacje inwestycji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy sasiedzi,

potrzebuje namiary na dobrego dostawce piasku. Moze ktos polecic?

I rowniez zapewniem dozgonna wdziecznosc za kontakt do jakiegos fachowca z koparka, bo moj Pan Koparkowy sie na mnie poobrazal. :D

Pozdrawiam

 

Hello :)

 

Koparka i piach do fundamentów (za 200 zł/wywrotka) 0-606 449-864

pospółka (naprawdę niezła) za 300 zł/wywrotka 0-605 524-007

 

Oba namiary sprawdzone i godne polecenia.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :)

 

Koparka i piach do fundamentów (za 200 zł/wywrotka) 0-606 449-864

pospółka (naprawdę niezła) za 300 zł/wywrotka 0-605 524-007

 

Oba namiary sprawdzone i godne polecenia.

 

Q.

 

No dzieki to krece jutro, bo bede potrzebowal piachu na przyszly tydzien.

Jak tam Twoja wiezba? Znalazles nowa ekipe?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...