Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam sąsiadów!

Poszukuję hydraulika, przede wszystkim do zaprojektowania i zmontowania kotłowni. Zależy mi, aby facet miał doświadczenie w automatyce, trzeba połączyć dwa źródła ciepła (kominek z PW i kocioł na paliwo stałe), bufor z wężownicą CWU, podłogówkę, grzejniki, pogodówkę. Wiem, że na rynku jest sporo rzemieślników którzy to zrobią, ja chcę takiego, z którym więcej nie będę musiał się spotykać, no chyba, że przy zimnym piwku

Jeśli ktoś ma podobny układ sprawnie działający, lub zna dobrego fachowca, poproszę o wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Ponownie nadal budujących i wykańczających nie tylko dom a też siebie :D :D

 

Ponieważ moje namiary w większości nie są już aktualne (sprzed 2 lat) poszukuję

 

-kostkarzy (nie wiem czy z materiałem czy bez, przyjmę wszystko co macie)

 

- panów od wykonania zewnętrznej elewacji (gruntowanie+tynk)

 

- panów od podbitki

 

- pana (pani :lol: :lol: :lol: ) od schodów drewnianych wewnętrznych

 

-glazurnik ale tylko do ułożenia balkonów i schodów.

 

 

 

 

Hefalump kurcze Ty już masz dawno wsio wykończone a widzę że Cię tu ciągnię może do kolejnej papierkologi :p :p :p czyżby może drugi dom?? :D

pozdrowionka :D

Madziunia_85_

 

aaaa jeszcze jedno... Może ktoś podpowie jak zrobić tanią ale w miarę ładną barierkę na balkon :roll:

Nie chce wydawać kasy na kute, ale nie wiem co innego dobrze wychodzi.. W ogóle to drugi dom chyba bez balkonów bym zrobiła :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

woda włazi do szamba

wczoraj szambiarz wybrał mi do dna, a potem słyszałem jak woda sobie elegancko ciurka

zaglądam do środka, a tam kapie z połączenia pokrywy szamba z kominkiem

na połączeniu pokrywy ze zbiornikiem też pewnie siura, że aż niemiło...

 

:(

Ja u siebie czegoś takiego póki co nie zauważyłem, a z częstotliwości wywozu szamba też nic niepokojącego nie wynika.

U mnie łączenia robili na piankę montażową i cement... mam nadzieje ze jest to w miare dobrze zrobione.

Co do osuszania działki... to żeby to miało sens ...musieli by najpierw osuszyć całą okolicę:)

 

Wkurza mnie ta cała zabawa z melioracją, ja u siebie musiałem za nie mały pieniądz przenosić sączek bo szedł przez samiuśki środek działki... i co z tego jak w całej okolicy sączki poprzerywane, a rowy melioracyjne pozarastane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...