Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ooo dzięki Lolek!!!!

Właśńie dostałam wycenęna 9m3 plastik 4300 plus vat i montaż :roll:

Wiesz, nie wiem, czy to jest drogo

szambo wybierałem 25 lutego (czwartek) a dzisiaj (1 marca, poniedziałek) mam prawie pełne - może wytrzyma do jutra (zużyłem niecały 1 m3 wody).

Koszt wywozu szamba: 200 zł

Za szambo zapłaciłem coś około 3000 zł z montażem.

Powiedzmy 10 wywozów ponad program i jesteś na zero.

Potem to już tylko" zarabiasz" :)

A ja nie mam wyjścia, tylko płacę za drenaż okolicy :evil:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo dzięki Lolek!!!!

Właśńie dostałam wycenęna 9m3 plastik 4300 plus vat i montaż :roll:

Wiesz, nie wiem, czy to jest drogo

szambo wybierałem 25 lutego (czwartek) a dzisiaj (1 marca, poniedziałek) mam prawie pełne - może wytrzyma do jutra (zużyłem niecały 1 m3 wody).

Koszt wywozu szamba: 200 zł

Za szambo zapłaciłem coś około 3000 zł z montażem.

Powiedzmy 10 wywozów ponad program i jesteś na zero.

Potem to już tylko" zarabiasz" :)

A ja nie mam wyjścia, tylko płacę za drenaż okolicy :evil:

 

pozdrawiam[/quote

 

No to faktycznie masz kłopot a woda zbiera Ci się w zastraszającym tempie... nie sądzę aby to było tylko przy kominku a musi byc nieszczelne na całej pokrywie.. współczuję... ja mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości zrobią kanalizację a szambo traktuje jako przejściowe rozwiązanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to tak traktuję

a czekam na kanalizację jak na zbawienie

moja rodzina też...

ale kiedy to będzie?

plany podobno są

gorzej z wykonaniem

 

pozdrawiam

 

Wszytko zależy od ewentualnego uzyskania środków unijnych. I szczerze mówiąc jak nie załapiemy się przy obecnej puli środków unijnych (do 2013) to na długie długie lata możemy zapomnieć o czymkolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! - po raz pierwszy

 

Mam tą skromną przyjemność rozpoczynać budowę domku w Halinowie.

 

 

Dlatego zwracam się do Was wszystkich z prośbą o wszelką pomoc w postaci informacji gdzie, kto, za ile i jak buduje.

 

Na początek potrzebuję namiarów na dobre ekipy budowlane.

Czy polecacie/ nie polecacie kogoś specjalnego?

 

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! - po raz pierwszy

 

Mam tą skromną przyjemność rozpoczynać budowę domku w Halinowie.

 

 

Dlatego zwracam się do Was wszystkich z prośbą o wszelką pomoc w postaci informacji gdzie, kto, za ile i jak buduje.

 

Na początek potrzebuję namiarów na dobre ekipy budowlane.

Czy polecacie/ nie polecacie kogoś specjalnego?

 

Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam!

umnie budowal pan kzysztow jest z zabranca nr 600029087 mam jeszcze jeden namiar budowali u brata jak znajde nr to podam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też to tak traktuję

a czekam na kanalizację jak na zbawienie

moja rodzina też...

ale kiedy to będzie?

plany podobno są

gorzej z wykonaniem

 

pozdrawiam

 

 

Lolku,

Masz namiary na ekipe ktora Ci szambo robila? Wez ich w kleszcze...

U mnie bylo pododobnie - chociaz jeszcze zanim zaczalem szambo uzywac...

Okazalo sie ze cieklo na wejsciu rury do zbornika i pod plyta. Peknieta byla tez rura doprowadzajaca. Mozna troche odkopac (zdjac kostke, mozna tz samemu) i pouszczelniac.

U mnie caly zbiornik wymalowali jakims czarnym "siuwaksem" i od tamte pory jest dobrze... Niech Cie to nawet kosztuje 500 pln, chyba warto...

 

Nie daj sie... To przeciez GÓWNIANY problem.... :)

HS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że Urząd Gminy wymaga rachunków za wywóz odpadów budowlanych? POstawiłem dom w stanie surowym otwartym. Żadnych odpadów większych nie miałem. Folię z pustaków wyrzuciłem do pojemnika przed blokiem, w którym mieszkam, a gruz przyjął sąsiad na podwyższenie terenu. Skąd mam wziąć rachunki? Czy oni się urwali z choinki, czy też ja nie znam się na prawie?

 

Proszę Was o radę, co powinienem w tej sytuacji zrobić.

 

Pozdrawiam,

GT

 

 

Witam,

właśnie dostaliśmy takie pismo i nie wiem o co chodzi, bo dopiero będziemy zamawiać kontener ,żeby posprzątać po budowie. A jak u Ciebie poszła ta sprawa? Muszę zadzwonić do UG i zapytać co skoro rachunków jeszcze nie mam.

A może ktoś z Was zamawiał firmę do wywozu śmieci po budowie i może mi podpowiedzieć? Na forum nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam Sąsiadów:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że Urząd Gminy wymaga rachunków za wywóz odpadów budowlanych? POstawiłem dom w stanie surowym otwartym. Żadnych odpadów większych nie miałem. Folię z pustaków wyrzuciłem do pojemnika przed blokiem, w którym mieszkam, a gruz przyjął sąsiad na podwyższenie terenu. Skąd mam wziąć rachunki? Czy oni się urwali z choinki, czy też ja nie znam się na prawie?

 

Proszę Was o radę, co powinienem w tej sytuacji zrobić.

 

Pozdrawiam,

GT

 

 

Witam,

właśnie dostaliśmy takie pismo i nie wiem o co chodzi, bo dopiero będziemy zamawiać kontener ,żeby posprzątać po budowie. A jak u Ciebie poszła ta sprawa? Muszę zadzwonić do UG i zapytać co skoro rachunków jeszcze nie mam.

A może ktoś z Was zamawiał firmę do wywozu śmieci po budowie i może mi podpowiedzieć? Na forum nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam Sąsiadów:-)

 

Ja brałem kontenery z LEKARO i TRANS-NEC

Zwróc uwagę na rodzaj kontenera bo są rózne kontenery KP-7 (7m3). Raz przysłali mi wysoki kontener i weszło dużo smiecia, innym razem niziutki pojemnik (niby taki sam...) i był lekki zgrzyt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Planujemy budowę w Halinowie, więc pozdrawiam przyszłych Sąsiadów!!!

 

Wczoraj spotkało mnie pierwsze "czołowe zderzenie" z urzędem.

Okazało się, że pomimo mojej zapobiegliwości, nie jestem w stanie zapobiedz nieprzewidzianemu - czyli... brakowi pełnej informacji i nieprzewidywalnym pomysłom urzędników na "usprawnienie" naszych budów. :wink: :roll: :roll:

 

Wasze problemy z nagłym wymogiem udokumentowania rachunkiem wywozu śmieci - jeśli w ogóle jest coś takiego, to chyba powinna być wcześniej informacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...