Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lolek70 i Bonzo

z moich doświadczeń wynika, że przyłacza lepiej nie robić z Lesińskim. Mogłabym napisać epopeję, jak nas zwodził i oszukiwał i ile czsu i nerów staciliśmy. Jak już udało się to wyprostować, to poratował nas Tomek Witkowski (509-772-412). I było szybko i solidnie.

O Lesińskim są rózne opinie, sa tacy, którzy go chwalą, ale jest coraz większa rzesza tycg niezadowolonych. Poczytaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek70 i Bonzo

z moich doświadczeń wynika, że przyłacza lepiej nie robić z Lesińskim. Mogłabym napisać epopeję, jak nas zwodził i oszukiwał i ile czsu i nerów staciliśmy. Jak już udało się to wyprostować, to poratował nas Tomek Witkowski (509-772-412). I było szybko i solidnie.

O Lesińskim są rózne opinie, sa tacy, którzy go chwalą, ale jest coraz większa rzesza tycg niezadowolonych. Poczytaj na forum.

 

Potwierdzam. My równiez mieliśmy niezłą przeprawę z Lesińskim. Pan przetrzymywał nam dokumenty chcąc nas zmusić do korzystania z usług swojego kolegi. Przez 2 m-ce miał problem z zatwierdzeniem projektu w Zudzie mimo, ze osobiście w nim zasiadał. Dopiero ostra interwencja mojego męża doprowadziła do tego, że pan ruszył tyłek i oddał nam dokumenty.

I tak jak Tessa skierowaliśmy się do Tomka Witkowskiego i okazało się, ze jakoś można cos zrobic bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, ktore maja studnie glebinowa (nie abisynke) o jakosc wody.

Czy jest zdatna do picia? Jak z iloscia zelaza/manganu ? Jak z zapachem? Moze ktos robil badania i ma pod reka wyniki ?

Wiem, ze to tez zalezy od terenu, ale jako taki obraz bedze mial. W tej chwili mamy abisynke (Jozefin), nie wiem jaka glebokosc, bo lustro wody podchodzi na 1,5 m, ale jakosc wody pozostawia wiele do zyczenia, choc jest zdatna do picia po przegotowaniu.

 

pozdrawiam,

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, ktore maja studnie glebinowa (nie abisynke) o jakosc wody.

 

Kiepska jakość, trza będzie uzdatniać.

 

Czy jest zdatna do picia?

 

Nie.

 

Jak z iloscia zelaza/manganu ?

 

Dużo.

 

Jak z zapachem?

 

Paskudny.

 

Wiem, ze to tez zalezy od terenu, ale jako taki obraz bedze mial. W tej chwili mamy abisynke (Jozefin), nie wiem jaka glebokosc, bo lustro wody podchodzi na 1,5 m, ale jakosc wody pozostawia wiele do zyczenia, choc jest zdatna do picia po przegotowaniu.

 

U nas (Wielg. Brz.) jest 30 m, sięga pod warstwę gliny. Podobno wysoka zawartość Fe i Mn to przez tą glinę właśnie. Wielki plus taki, że ciśnienie wody jest b. wysokie, podobno można non stop pompować 5-6 tys litrów/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...