Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dołączam się do tego

W wielkim niepoważaniu mają klienta , handlują szajsem pozaklasowym pod nalepką jakości pierwszej w szczególności ceramiką ZCB OWCZARY to w rękach się rozpada i do niczego się nie nadaje. Gdy inwestor zadzwonił z reklamacją na towar to poprosili aby przyjechał a tam już czekała napisana w jego imieniu reklamacja do producenta a oni nadal uparli się na dostawę na teren budowy i każą przebierać towar :offtopic: w tym badziewiu nie ma co przebierać. Któregoś dnia nie zdążyłem odebrać fona a te gostki nie odłożyli słuchawki i na poczcie usłyszałem coś takiego cytat: " ten hu.... nie odbiera i nie wiadomo czy wieść czy nie wieść " chodziło o dostawę materiału - to poszanowanie klienta.

Co do materiałów jakie oferuję ten skład i ZCB OWCZARY to pod tym adresem http://picasaweb.google.pl/msbud1/Termoton możecie sobie obejrzeć ten syf.

Omijajcie z daleka

 

Witam,

Ja również zakupiłem u ŚLEDZIEWSKICH w Nowym Koniku pustaki 25 P+W ZCB OWCZARY w ilości 48 palet i mam o tej cegle bardzo dobrą opinię, a jeden z moich murarzy sam kupił 36 palet tej samej cegły na swój budynek. Ja już swój budynek kończę w stanie surowym i nie miałem żadnych problemów z tym składem ani z dostawami wręcz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zakupiłem u ŚLEDZIEWSKICH w Nowym Koniku pustaki 25 P+W ZCB OWCZARY w ilości 48 palet i mam o tej cegle bardzo dobrą opinię, a jeden z moich murarzy sam kupił 36 palet tej samej cegły na swój budynek. Ja już swój budynek kończę w stanie surowym i nie miałem żadnych problemów z tym składem ani z dostawami wręcz polecam.

 

czyżby Zbychu pracował dla Śledziewskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepracuję u żadnych Śledziewskich poprostu pierwszy raz wszedłem na to forum i wyczytałem o pustakach które też kupiłem i to w tej samej Firmie dlatego zainteresował mnie ten temat. Forum jest po to aby każdy mógł się na nim wypowiedzieć. Ja uważam że opinie osób które napisały o tej cegle i tym składzie są nieco krzywdzące ponieważ sam, jak już pisałem, zakupiłem ten towar i nie było z nim takich problemów. Może poprostu trafiła się jakaś wadliwa partia co nie znaczy że wszystek towar jest do kitu. Najważniejsze że Firma jak wyczytałem u myszy223 nie uchyla się od reklamacji i chcę to naprawić. Ja bym się cieszył jak by ktoś mnie wyręczył i napisał nawet za mnie reklamację nie unikając mnie i nie obumywając od tego rąk. Pozatym skoro towar jest tak połamany że niema z czego przebierać to po co go było wogóle przyjmować na budowę?

 

Zadałem sobie nawet trochę trudu i wszedłem na link który mysza223 umieszcza pod swoimi postami który ma nazwę OBECNIE BUDOWANE i tam ta cegła już tak źle nie wygląda jak na zdjęciach które umieścił w swoim innym linku.

 

Tu wklejam ten link: http://picasaweb.google.pl/msbud1/HalinowHipolitow#

 

Gannia od czegoś trzeba zacząć pisanie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania materiał na prowizoryczne ogrodzenie działki. Jest to około 3om nowej siatki ocynkowanej a także brama dwuskrzydłowa drewniana z siatką, kompletem zawiasów oraz zasuwą. Wszystko w stanie naprawdę bardzo dobrym. Polecam tel.512507205

p.s odsprzedam także gotowe elementy do oszalowania 32m podmurówki do ogrodzenia, tj:. Płyta osb pocięta na szerokość 40 cm oraz śruby z nakrętkami do ich łączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...