Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Koledzy i Koleżanki, bardzo chętnie sprzedam deseczki na łaty albo kontrłaty. Zapewne na jeden dach by się ich uzbierało. Cena atrakcyjna. Strasznie mi przeszkadzają w uprzątnięciu podwórka, a szkoda by ich było ciąć na opał...

 

Mam też do sprzedania - również przeszkadzającą - bramę na czas budowy. Metalowa, pomalowana, połówki po 2.5 m, solidne dwa słupki. Cena do uzgodnienia.

 

Zainteresowanych zapraszam do oglądania desek i bramy na w Dębe Wielkie.

 

pozdro,

mp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilnie poszukuje:

- elektryka, który wykona okablowanie nowego domu

Proszę Was o pomoc w przedmiotowym temacie. Dom znajduje się w Halinowie.

 

Witam. Moge podeslac namiary na dobrego elektryka. Ja zajmuje sie poddaszami i juz na dwoch budowach sie spotkalismy. Jak nie wiedzielismy ktore kable gdzie wypuscic zawsze sluzyl pomoca. Bezproblemowy i zawsze pod telefonem. Jakby cos prosze pisac na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam elektryków którzy u mnie , U mojej sąsiadki i znajomego rozprowadzali cały system elektryczny, łącznie z tv, internetem a także alarmem. Ekipa szybka konkretna i rozsądna cenowo. Szczerze polecam.Sami doradzą, pomogą, i zaproponują naprawdę fajne i nowoczesne rozwiązania

KONRAD elektryk TEL.502386720

PIOTR elektryk 605589239e

Proszę powołać się na Monikę z Cisia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi wiem, że Zajączek już był a do Gwiazdki jeszcze droga daleka ale z okazji dowolnej: moze być 1 maja, albo 3 maja, 26 maja albo 1 czerwca albo coś postanowiłam robić prezenty w postaci: DAJE DARMO, za dobre słowo, byle ktoś sobie owe cuda zabrał. Oddaję:

piasek, moze byc użyty do zasypania dołu po fundamencie, albo zrobienia gigantycznej piaskownicy oj ze dwie wywrotki będą

drewno iglaste na opał jak dla mnie to palenia na 2 miesiące, pod warunkiem, ze codziennie

oraz jakieś za gotówkę nie wielką silikaty 24 cm i bloczki fundamentowe

To jak by ktoś chciał zabrać to proszę o liścik

seredeczności Tosieńka

CZy aktulane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałęm, że podzielę się moim doświadczeniem z ziemią kupowaną na składzie Trakt brzeski - Józefin. Ziemia jest słabej jakości. Jak ją rozwoziłem na działce to wybrałęm mnóstwo kamieni. Przywozi tyle ile wchodzi na tatrę a bieże jak za 20 ton i to słono. Nie sprawdziłbym tego gdybym nie zamówił ziemi od innego dostawcy. Wkurzyłem się ostro i dlatego piszę na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...