Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak na razie moge ich polecic i Kierownik budowy tez ich chwali wiec chyba sa ok. Ale z tego co wiem to i na wiosne 2007 z czasem u nich juz nie bardzo. Beda konczyc roboty mokre u mnie (wylewki, tynki, elewcje ect...) i jeszcze maja kilka innych domow juz zabukowanych na wiosne.

Ale oczywiscie jak bedziesz chcial to moge dac ci namiar.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do YTONGA!!! w Długiej Koscielnej na prawo od składu palet buduje sie dom z YTONGa( obok ostro pomarańczowego domu) wiem napewno ze na wiosne ta ekipa jest wolna przynajmniej tak było ok. 2 tyg temu.

i jeszcze chyba na Jana Pawła w Halinowie chłopaki budują z tego materiału

 

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do YTONGA!!! w Długiej Koscielnej na prawo od składu palet buduje sie dom z YTONGa( obok ostro pomarańczowego domu) wiem napewno ze na wiosne ta ekipa jest wolna przynajmniej tak było ok. 2 tyg temu.

i jeszcze chyba na Jana Pawła w Halinowie chłopaki budują z tego materiału

 

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Tosinek, a co tymi rabatami?:)

Mit?

Pozioma, a czemu nie jednowarstwowa? Wydaje mi się, że tak planowałaś? Czy "twoja ekipa " ci odradziła? Powiedz bo zaczynam się bać.

Mój fachowiec zarzeka się, że nikt po nim nie musiał ocieplać.

Jadę zresztą w weekend w nasze okolice obejrzeć jego kolejną robotę. Tym razem nieotynkowaną jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku wymieniam okna, zaczeło się parę lat temu od moich znajomych, potem my, potem moja Babcia itp. Zmieniamy w terminie od listopada, tylko raz załapaliśmy się na promocje zamaist (trzy komorowe pięcio)a cena zawsze taka sama. A teraz materiałów nie ma (szukam silkii juz są kłopoty) więc hurtownicy się rozpasali. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosinek a nie myslalas o bloczkach silikatowych zamiast Silki ?

My budujemy z silikatow z Niemiec (k/Lublina) nie ma problemu z zakupem a sa tansze niz silka. Zamawiam na 3 dni przed dostawa i zawsze sa na czas. Ich jakosc bardzo dobra, wg mnie rowniutkie (dla nas to wazne bo kleimy klejem a nie na zaprawę).

 

Mika ja tez jestem osobą która wątpi w ściany 1 warstwowe. Wg mnie w naszym klimacie sa to za zimne ściany i najpoźniej po 2 latach ludzie jednak docieplaja takie sciany. Przy -28 st (jak w styczniu tego roku) taki dom jest ziiiiiimny brrrrrr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie!!!! po długich przemysleniach chyba jednak dwu warstwowa ponieważ, jesli bedzie przemarzanie to zatrzyma się na ociepleniu a nie w połowie sciany!!! jednak nadal z kim nie rozmawiam to zdania są podzielone. A co do ostatniej zimy ---- szok!!! jesli będzie podobnie to będzie zimno brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksieciu daj jakis namiar na te silikaty z pod Lublina bo to bardzo ciekawe jest. Powiedz też jak to się sprawdza w praktyce. No i jak to się kształtuje cenowo np w/g bloczków z solbudu??

 

Nie wiem co to sa bloczki z Solbudu ??

Ale bloczki zamowione w Niemcach sa bardzo ładne, równe (my kleimy na klej a nie na zaprawę). Do tego materiału trzeba sie przekonac, bo to jeden z najzimniejszych na rynku wiec trzeba dac grube ocieplenie (wełna lub styropian). Jest na forum muratora wątek 'Jak budować Silką?' polecam

 

Niemce tel: 081 756-17-20

Ja wynegocjowałam rabat 26% więc bloczek z transportem kosztuje mnie 2,69 zł (wymiary 25x25x22 cm - wchodzi 18 szt na m2 sciany).

Dzisiaj przyjechali murarze i moj wykonawca twierdzi ze bloczki sa równe i uda sie je na klej murowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemce tel: 081 756-17-20

Ja wynegocjowałam rabat 26% więc bloczek z transportem kosztuje mnie 2,69 zł (wymiary 25x25x22 cm - wchodzi 18 szt na m2 sciany).

Dzisiaj przyjechali murarze i moj wykonawca twierdzi ze bloczki sa równe i uda sie je na klej murowac.

 

Tosiu powyżej wszystko napisałam :) cena w stosunku do Silki na naszym terenie jest mocno konkurencyjna a czas oczekiwania to ok 3 dni :) mi 3 transporty przywiezli w ciagu tygodnia, został jeszcze jeden ale na razie nie mam miejsca na skladowanie wiec czekaja na informację ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...