Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Oddam za darmo kupkę ścinek drewnianych - kawałki desek, krokwi. Nie jest tego dużo - na małą przyczepkę wejdzie a może komuś się przyda do pieca albo do napalenia w kozie.

Odbiór w Halinowie na Północnej.

 

Mam jeszcze do sprzedania deski szalunkowe, większość 32 mm grube, część pozbijana w blaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do sprzedania parapety zewnętrzne, blaszane, kolor brązowy, w sumie będzie 16 mb. Cena 20 PLN.

Parapety są nowe nie rozpakowane. Po kupieniu się rozmyśliłem co do koloru a sprzedawca pociętych nie chciał przyjąć.

 

tel 660796126

odbiór Józefin.

 

Kilka mam pytan:

A w jakich sa one kwalakach i jaka maja glebokosc?

20 zl za jeden parapet? I czy maja zakonczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Uczestnicy tej grupy. Wielkie wydarzenie w życiu forum! Gorąco zapraszamy do lektury „Gazety z forum”. Papierowe wydanie zostało dołączone do numeru 11 „Muratora”. W gazecie publikujemy wybrane „Dzienniki budowy”, znajdziecie dużo informacji o strukturze i życiu naszej społeczności; być może także o Was! „Gazeta z forum” ma się dobrze czytać. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnej pracy z autorami dzienników, udało nam się to osiągnąć.

A teraz prosimy, sprawdźcie nas - czytajcie gazetę o Was i dla Was.

Miłej lektury!

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

czy ktoś już może oddawał budynek do użytku??

Jakie dokumenty potrzebne są w naszym rejonie??

 

Witam, ja juz oddalam budynek i zakonczylam budowe. Wszystko co jest potrzebne jest na stronie PINB w Minsku Maz. - sklada sie wszystkie dokumenty (wniosek do pobrania ze strony, dziennik budowy, oswiadczenie kierownika, dokument z energetyki, gazowni, wodociagow, atest szamba, swiadectwo energetyczne, oswiadczenie od kominiarza, dokumentacja od elektryka - od zlozenia w Minsku czeka sie 21 dni i jest koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...