Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Poszukuję dostawcy tłucznia betonowego do utwardzenia drogi. Znalazłem wywrotkę 20 ton na 600 pln, wydaję mi się drogo...

 

Pojemności 20 ton nie ogarniam ale ja przeliczam czy wywrotka 3-osiowa czy 4-osiowa. Za 3-osie (mówimy tu o wywrotkach pojemności Mercedes, MAN, Iveco, Scania, Volvo czy inny Renault a nie Kamaz czy Tatra) cena 600 zł to normalna cena - taniej nie znajdziesz, chyba że gruz ceglany. Cena gruzu zależy od jego dostępności - jak jest go nadmiar to i można taniej dostać a jak brak to nawet i 800 zł za taką wywrotkę wołają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś z Sąsiadów robił badania wody dostarczanej przez ujęcie w Mrowiskach i mógłby się nimi podzielić?

Potrzebuje zamontować zmiękczacz do wody i żeby wybrać odpowiednie urządzenie potrzebne są wyniki takiego badania.

Czy możecie polecić jakieś firmy z naszego terenu, które zajmują się "tuningowaniem" wody? W necie jest pełno przeróżnych ofert ale ze względu na serwis lepiej by było by był to ktoś z okolicy.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Badania wody już zdobyłem. Nikt z sąsiadów nie poprawiał wody z wodociągu? Pytałem w sklepie hydraulicznym w Halinowie ale z lokalnych hydraulików nikt się uzdatnianiem wody nie zajmuje. Może ktoś mógłby polecić jakąś firmę z dalszej okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Porządna ekipa wylewkarzy polecana na forum p. Marek 503065286 (szef ekipy).

Mogę również polecić solidnego i godnego zaufania elektryka. Kontakt p. Jacek 502155055.

 

Zabieram się do kolejnych etapów i za każdy solidny kontakt do:

 

- stolarza (pocięcie blatów na parapety i zaokrąglenie kantów),

- fachowca wykonującego kominki,

- sprawdzonego glazurnika i malarza,

- parkieciarza,

- godnego uwagi fachowca robiącego kuchnie i szafy wnękowe.

- fachowca od balustrad zew., wew. i schodów.

 

szczerze dziękuję!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kompletną prowizorkę przyłączeniową. Kabel ziemny 4x2.5, 120 metrów; podlicznik i rozdzielnia. 2x230V, 2x siła. W zestawie 7 bezpieczników. Zestaw został złożony przez elektryka. Zapłaciłem około 2000 PLN (cenę winduje kabel ziemny o przekroju 2.5 - dla mocniejszych betoniarek itp.), sprzedam za 1500 PLN. Foto:

 

http://files.mailbox.com.pl/Ooy3eege/prowizorka.jpg

 

Proszę o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam z pełną odpowiedzialnością te ekipę:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?168780-TYNKI-GIPSOWE-z-agregatu-Warszawa-i-okolice&p=4386198#post4386198

Ja robiłam gipsowe, ale cementowo wapienne też wykonują, możesz się na mnie powołac przy negocjacjach cenowych (pisz na pw w razie czego)

 

A ja szukam kogoś kto mi zaora kawałek mojego pola, a potem to jakoś wyrówna.. nie wiem jak się za to zabrać kompletnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podaję namiar na elektryka który robił u mnei wszystko ompelksowo. Mmoże komus jeszcze się przyda.

U mnei robił w OKuniewie.

elektryke, alarm, skrzynke, domofon, gniazdka, zalatwial papiery w Otwocku i robil pomiar rezystancji izolacji potrzebny do zdania budynku

 

Jak kos chce cos wiecej wiedziec to prosze pisac

Rafal Adamczyk 502640580

 

Z tego co wiem to mieszka w Okuniewie i w Warszawie:))

POzdrowionka

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...