Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Gdyby ktoś z waszych znajomych potrzebował to:

Sprzedam działkę budowlaną w Zamieniu blisko Mińska Maz (ok.5 km) 1700 m2. Istnieje także możliwość podzielenia dzialki i kupienia mniejszej działki (800-850 m) Działka ładna w kwadracie, bez drzew, media, blisko przystanek PKS, kościół, Cena do negocjacji. Zapraszam do obejrzenia. .

880-375-489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

ponawiam prośbę, czy może ktoś z forumowiczów podać namiary na sprawdzonego Kierownika budowy :D

 

 

Polecam Pana Macierzyńskiego. Zawsze służy rzeczową i konkretną radą, liczy sobie za wizytę, więc nie przełacisz i ogólnie zapłacisz taniej niż biorą inni. POnadto na pewno przyjedzie wtedy, kiedy potrzebujesz, bo wtedy zarobi, a inaczej nie. 696 432 158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kompletną prowizorkę przyłączeniową. Kabel ziemny 4x2.5, 120 metrów; podlicznik i rozdzielnia. 2x230V, 2x siła. W zestawie 6 bezpieczników. Zestaw został złożony przez elektryka. Zapłaciłem około 2000 PLN (cenę winduje kabel ziemny o przekroju 2.5 - dla mocniejszych betoniarek itp.), sprzedam za 1500 PLN. Foto:

 

http://files.mailbox.com.pl/Ooy3eege/prowizorka.jpg

 

Sprzedam stemple, sztuk około 300. Długość: kupiłem 3.5 m i zostały skrócone do 3 z groszami. Raz używane, kupiłem za 7 sprzedam za 5 od sztuki. Sprzedaż wszystkich na raz.

 

Proszę o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Macierzyńskiego. Zawsze służy rzeczową i konkretną radą, liczy sobie za wizytę, więc nie przełacisz i ogólnie zapłacisz taniej niż biorą inni. POnadto na pewno przyjedzie wtedy, kiedy potrzebujesz, bo wtedy zarobi, a inaczej nie. 696 432 158

Ja tego Kierownika mogę również polecić z czystym sumieniem. Pamiętaj tylko, że jeżeli się zdecydujesz na jego usługi to będzie Cię przeklinał Twój wykonawca, bo u Pana Krzysztofa nie ma przymykania oka na fuszerki czy ułatwienia w robocie, które szkodzą inwestorowi.

Do tego to bardzo uczciwy, sumienny i sympatyczny człowiek, który zawsze służy fachową radą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sasiadów,

poszukuje dobrej ekipy brukarskiej do ułożenia ok. 200 metrów kostki granitowej w Halinowie.

Mógłby ktoś podzielić się namiarami na takich fachowców lub też polecić swoją ekipę, z której był/jest zadowolony?

Nie szukam kogoś najtańszego, kto wczoraj robił tynki a dziś kładzie kostkę tylko profesjonalnych ludzi znających się na swoim fachu.

Zapytanie umieściłem też w dziale ogłoszeń ale może ktoś sąsiadów zna kogoś od kostki granitowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ma ktoś do sprzedania stemple ok. 2,8 - 3m, 20 szt. a może też bramę na czas budowy.

Szukam też prowizorki prądowej na budowę.

 

 

Witaj,

 

jedno skrzydło bramy "budowlanej" mam do oddania już teraz, drugą część w ciągu 1-2 miesięcy.

 

Pozdrawiam,

Karol

tel. 505-515-739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam tanio deski szalunkowe, większość 32 mm, część pozbijana w blaty. Zalegają mi na podwórku.

Będzie tego jakieś 2-3 m3.

Za friko oddam paletę silikatów - różne bloczki, większość 25x25 i sporo cegły silikatowej. Aż szkoda tłuc to młotkiem i na drogę wyrzucać.

Odbiór w Halinowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy byłby ktoś taki dobry i dałby mi kontakt do dobrego kierownika budowy?

Swemi01

Masz myszkę przy komputerze albo jakiś tam gładzik w laptopie? To weź skorzystaj z jednego z nich i przewiń do początku strony 185 w tym wątku. Zarówno GT jaki i ja polecaliśmy niedawno kierownika budowy. Nawet telefon tam do niego masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...