Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

Czy ma ktoś na zbyciu blaszak / garaż / szopę do przechowywania podstawowych rzeczy na budowie ?

 

Szukam również pojemnika 1000L (1m3) na wodę oraz świdra (wiertnicy) do wiercenia dziur (pod słupki ogrodzeniowe)

 

Podesłałem na PW namiar na gościa, który handluje pojemnikami 1m3. Sam od niego kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem zakupu poszukiwanej kostki wpis jest nieaktualny.

Pozdrawiam

Witam.

Poszukuję około 15-16m2 używanej, taniej i mocno nie zniszczonej kostki betonowej - jeden asortyment, kolor bez różnicy, grubość - najchętniej 6 cm.

Chcesz sprzedać albo coś wiesz o takowej dzwoń: 607305505

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kompletną prowizorkę przyłączeniową. Kabel ziemny 4x2.5, 120 metrów; podlicznik i rozdzielnia. 2x230V, 2x siła. W zestawie 6 bezpieczników. Zestaw został złożony przez elektryka. Zapłaciłem około 2000 PLN (cenę winduje kabel ziemny o przekroju 2.5 - dla mocniejszych betoniarek itp.), sprzedam za 1500 PLN. Foto:

 

http://img853.imageshack.us/img853/504/prowizorka.th.jpg

 

Odbiór: okolice Dębe Wielkie.

 

Proszę o kontakt na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.

Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.

Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:

- stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT

- stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT

- stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT

Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.

Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie http://www.profihouse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello po długiej przerwie :)

 

Wymienię kibelek drewniany w super srebrnym kolorze,

na jakąś butelczynę whisky.

 

Odbiór osobisty w centrum Halinowa.

 

Jak nikt nie weźmie, to za miesiąc pójdzie z dymem :)

 

Szczegóły na PW.

 

Cześć.

Wracam z tematem kibelka.

Nowy właściciel się rozmyślił (po 2 tygodniach....) i go nie odebrał. Nieźle.

Tak więc srebrna rakieta stoi sobie nadal.

 

Ogłaszam ostatnią szansę na wymianę: kibelek za whisky.

 

Regulamin:

1. Kto pierwszy ten lepszy (nie kto pierwszy się zgłosi, tylko KTO PIERWSZY PO NIEGO PRZYJEDZIE).

2. Nie przyjmuję rezerwacji. Przyjeżdzasz - zabierasz.

3. Nie jest możliwy odbiór w tygodniu "wczesnym popołudniem"!!!! Ja pracuję i nie będę brał urlopu. Więc proszę o to nie pytać.

4. Moje namiary na PW.

 

Pa,

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za darmo!!! brazowa podbitke firmy Orobel. Panele mają 6m dlugosci i 10cm szerokości. Jest 9 paneli pelnych i 8 paneli wentylacyjnych.

Porządkuję teren.

 

tel. 660796126

Odbior w Jozefinie

 

Ostatnie wezwanie :) Chcę uprzątnąć teren więc bo wkrótce nie będzie po co przyjeżdżać.

 

Wesołych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam do sprzedania 6 rolek wełny IsoverSuper Mata 10 cm gr (http://allegro.pl/isover-welna-mineralna-super-mata-10-cm-okazja-i1577402481.html) , płyty Varmsen 3 cm do budowy kominka, płytę OSB 25 mm w ilości 8 szt, skrzynkę elektryczną (RB-tkę), cegłę Porotherm 30 cm 1/2 ok. 30 szt, Porotherm 25, kontener morski który służył jako barak budowlany, glazurę m.in. Porcelanosa i wiele innych:) Chętnych zapraszam do kontaktu pod nr tel.503 998 236. Odbiór towaru w Warszawie Wesołej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...