Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Poszukuję ekipy do kompleksowego wykonania ogrodzenie (podmurówka, słupki klinkierowe, sztachety, brama, furtka, wiata smietnikowa itd.) oraz położenie okolo 120m2 kostki granitowej. Prace w Halinowie.

Może kogoś mi polecicie - sprawnego, myślącego, czerpiącego przyjemnośc z wykonywanej pracy.

 

Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś namiar na piasek do zasypania fundamentu w dobrej cenie, bo potrzeba mi 8-10 wywrotek. Z góry dziękuję!

 

Dla mnie woził pan Paweł z Aleksandrówki (tel. 503 997 721). niedrogo, zawsze na czas i każdy towar. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaczynam robić porządki po budowie. W związku z tym sprzedam kontener budowlany (cena to 1000 pln).

Gratis dorzucę wychodek zbity na czas budowy, trochę desek (może będzie 1-2 m3), prowizoryczną bramę wjazdową (dosyć szeroka).

Wszystkie rzeczy do odbioru za około 2 tygodnie w Hipolitowie.

 

pozdrawiam,

Karol

tel. 505-515-739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuje instalatora wod-kan w okolicach, buduję pod Dębe Wielkie. Może macie kogoś , kogo polecacie?

pozdrawiam

 

 

 

zadzwoń do P. Zbyszek Zakrzewski 510-785-346

u mnie robił w Sulejówku ( kanalize, CO, grzejniki całą hydraulike ) cenowo jest ok, pracuje na swoim jak i powierzonym materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do sprzedania deski szalunkowe, blaty, pustaki kominowe (4 szt), cegłę Porotherm 30, 25 (łącznie ok 50 szt.), płyty OSB 25 mm (8szt) które były wykorzystane do szalowania stropu (http://allegro.pl/plyta-osb-25-mm-uzywana-kronopol-okazja-w-wa-i1649883191.html) i wiele innych pozostałości po budowie. Odbiór osobisty w Wesołej. Kontakt pod nr tel.503 998 236.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczne :) Czy ktoś może mi z czystym sumieniem polecić ekipę do budowy domu "od a do z", ew. 1 do stanu surowego i inną na resztę. Jestem kompletnym budowlamym łosiem i mimo, że się staram to nie umiem sama ocenić np. po zdjęciach :( Będę wdzięczna za odzew, a tymczasem sama idę pogrzebać w forum - PA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię porządki w garażu i za symboliczną flaszkę oddam następujące fanty:

- nowe profile CD 60 długości 3 m, firmy Nida Gips czyli profesjonalne a nie jakiś tam badziew, który oferują lokalne hurtownie; idealne do wykonywania sufitów podwieszanych czy zabudowy poddaszy - sztuk 8

- nowy profil CW 75, stalowy gruby, dziurkowany, długość 3 m, idealny do obramowania otworu pod futrynę w ściankach działowych GK - sztuk 1

 

Ponadto za friko oddam:

- nowa rura stalowa fi 200, dł. 50 cm, do podłączenia kominka - sztuk 1

- nowe kolanko stalowe na rurę fi 200, kąt chyba 45 st., do podłączenia kominka - sztuk 1

- nowa płyta Varmsen do wykonania obudowy komnka - sztuk 1

- rura kanalizacyjna fi 160 pomarańczowa, dł. 1 m, trochę ukurzona - sztuk 1

- rura harmonijkowa służąca do połączenia sedesu z kanalizacją - niezastąpiona jak ktoś chce na czas wykańczania domu podłączyć zwykły kompakt do stelażu geberita - nieuzywana sztuk 1

 

Może się komuś to przyda a jak nie to zasilę tym Dziadka Złomiarza a resztę wywiozę do punktu zbioru plastiku.

Odbiór w Halinowie na ul. Północnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...