Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Pilnie poszukuje sprawdzonej i niedrogiej ekipy do kompleksowego wykonania dachu - dachówka ceramiczna. Będę wdzięczny za wszelkie namiary. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

 

Oczywiście polecam ekipę p. Sławka - 509 904 130 - u mnie robili, pierwsza klasa. No ale pewnie nie mają terminów.

 

A teraz małe co nieco ode mnie - mam do sprzedania blaszak, dobre ustrojstwo żeby rzeczy na budowie pochować i uchronić przed deszczem tudzież "pożyczeniem". Kupiony nowy w tamtym roku, wymiary chyba 3x5m (jutro rano będę na budowie to sprawdzę dokładnie), blacha trapezowa ocynk, w stanie bdb, zamek plus kłódka, wygląda z grubsza tak: http://i44.tinypic.com/2ebeujn.jpg

 

Do wzięcia w Wielgolesie Brzezińskim, za pół ceny nówki, jak nie lepiej - 500 zł, pod warunkiem samodzielnego odebrania z placu ode mnie (jak sądzę można go rozkręcić i skręcić z powrotem na miejscu docelowym).

 

Odbiór blaszaka najwcześniej 5 lipca - musimy poczekać jeszcze parę dni żeby nam związała lepiej podłoga w garażu "właściwym", gdzie przeniesiemy skarby z blaszaka.

 

Wymiary blaszaka sprawdzone w realu dziś rano - 3x5 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oczywiście polecam ekipę p. Sławka - 509 904 130 - u mnie robili, pierwsza klasa. No ale pewnie nie mają terminów.

 

A teraz małe co nieco ode mnie - mam do sprzedania blaszak, dobre ustrojstwo żeby rzeczy na budowie pochować i uchronić przed deszczem tudzież "pożyczeniem". Kupiony nowy w tamtym roku, wymiary chyba 3x5m (jutro rano będę na budowie to sprawdzę dokładnie), blacha trapezowa ocynk, w stanie bdb, zamek plus kłódka, wygląda z grubsza tak: http://i44.tinypic.com/2ebeujn.jpg

 

Do wzięcia w Wielgolesie Brzezińskim, za pół ceny nówki, jak nie lepiej - 500 zł, pod warunkiem samodzielnego odebrania z placu ode mnie (jak sądzę można go rozkręcić i skręcić z powrotem na miejscu docelowym).

 

Odbiór blaszaka najwcześniej 5 lipca - musimy poczekać jeszcze parę dni żeby nam związała lepiej podłoga w garażu "właściwym", gdzie przeniesiemy skarby z blaszaka.

 

Wymiary blaszaka sprawdzone w realu dziś rano - 3x5 m.

 

Witam,

Jestem zainteresowana kupnem blaszaka,prosze o numer to sie z Panem skontaktuję.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Macie może namiar na kogos, kto zajmuje sie projektami związanymi z melioracją.Mamy rury drenazowe na dzialce i szukamy kogos,kto zrobi nam projekt przebudowy.Mamy namiar na jednego pana ale wystawił nas po raz drugi-stwierdził,że nie opłaca mu sie przyjechac na 10 minut z Warszawy!!!szok,przecież on bierze za to duża kase.Dlatego prosze Was o pomoc.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Macie może namiar na kogos, kto zajmuje sie projektami związanymi z melioracją.Mamy rury drenazowe na dzialce i szukamy kogos,kto zrobi nam projekt przebudowy.Mamy namiar na jednego pana ale wystawił nas po raz drugi-stwierdził,że nie opłaca mu sie przyjechac na 10 minut z Warszawy!!!szok,przecież on bierze za to duża kase.Dlatego prosze Was o pomoc.Dzieki

 

Prowadzimy budowę w Duchnowie i dosyć często przejeżdżam przez Halinów. Moglibyśmy się zająć tym tematem. Informacje o nas na http://www.profihouse.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sąsiadów,

czy ktoś z Was dysponuje może w tej chwli albo w niedalekiej przyszłości kontenerem na odpady budowlane? Mam trochę pozostałości z wykończeniówki - trzy wiaderka po masie szpachlowej, jakieś pól worka cekolu, dwa worki zaprawy uszczelniającej Sopro na taras. Za mało tego by wynajmować kontener a wyrzucić nie mam gdzie.

Może mógłbym komuś to w kontener wrzucić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Mógłby ktoś podesłać namiary na architektów, którzy zaadaptują moją hacjendę do działki w Hipolitowie i pomogą troszkę w kwitologi, wytłumaczą co i jak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam uzywaną ocynkowaną siatkę ogrodzeniową:

- wysokość 154 cm

- długość 108 metrów

- grubość drutu 3,8 mm

- oczko 60x60

 

Siatka nie jest porwana, prosta, pozwijana w rolki w większości po 10 m, gotowa do rozpinania. Do tego dorzucam trochę drutu do naciągania.

Odbiór własny w Halinowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania za dobrą flaszkę:

- nowe profile CD 60 długości 3 m, firmy Nida Gips czyli profesjonalne a nie jakiś tam badziew, który oferują lokalne hurtownie; idealne do wykonywania sufitów podwieszanych czy zabudowy poddaszy - sztuk 8

- nowy profil CW 75, stalowy gruby, dziurkowany, długość 3 m, idealny do obramowania otworu pod futrynę w ściankach działowych GK - sztuk 1

 

Do oddania gratis:

- nowa płyta Varmsen do wykonania obudowy kominka - sztuk 1

- rura kanalizacyjna fi 160 pomarańczowa, dł. 1 m, trochę ukurzona - sztuk 1

- rura harmonijkowa służąca do połączenia sedesu z kanalizacją - niezastąpiona jak ktoś chce na czas wykańczania domu podłączyć zwykły kompakt do stelażu geberita - nieuzywana sztuk 1

- siatka ogrodzeniowa 154 cm, jakieś 15-20 metrów w dwóch rolkach - stan dostateczny , nieporwana, idealna na prowizoryczne ogrodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić tę ekipę 694-926-879

 

Przeważnie jestem zadowolony z fachowców polecanych na tym forum. Ale tych panów nie polecam! Wylali ogrodzenie na odwal się. Peszle pod okablowanie do bramy i furtki zostawili nie tam gdzie trzeba i za mało, a profile pod zawiasy wstawili krzywo. Ślusarz, który robi bramę nie zostawił na nich suchej nitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...