Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze jedno z jakiej hurtowni korzystacie stalbud czy kowalczyk czy inny?

 

 

 

stalbud jest drogi - kowalczyk bardzo niesłowny takie jazdy z nimi maiłem szkoda gadać

prawie wszysko kupowałem w Replin ( wtedy mieli najtansze bloczki np. bo jezdzili po skladach i zawsze u nich było najtaniej )

też sa buce ale można o kasie rozmawiac jak sie wiecej rzeczy od nich bierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedziałek ruszam z budową w halinowie mogę prosić o namiary gdzie zakupić:

Bloczki betonowe,

Deski,

Stal

 

Może ma też ktoś namiar do osób które mogą przewieść blaszany garaż?

 

Bloczki betonowe : http://www.witan.com.pl/ po 2,30

Stal: Hurtownia stali zaraz za skrętem na Józefin z drogi na Mińsk po 2,75 kg

Deski: skład przy drodze na Mińsk w miejscowości Zakręt

 

Kowalczyka i Stalbud odradzam. Ceny 10-30% wyższe.

 

A ja mam pytanie gdzie kupie najtaniej styropian do fundamentów, kręgi betonowe, materiał na drenaż ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam do wynajęcia pomp, mam w Długiej Szlacheckiej wodę na 40cm i nie da rady bez pomp wykopać i zalać fundamentów, a czekać aż bardziej opadnie też już nie mogę :(

No więc, czy może ktoś polecić skąd można takie pompy + węże pożyczyć?

 

Zostaje jeszcze problem gdzie wylewać tę wodę, żeby się sąsiedzi, właściciele pobliskich łąk, nie burzyli :(

 

Pozdrawiam

Toper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam do wynajęcia pomp, mam w Długiej Szlacheckiej wodę na 40cm i nie da rady bez pomp wykopać i zalać fundamentów, a czekać aż bardziej opadnie też już nie mogę :(

No więc, czy może ktoś polecić skąd można takie pompy + węże pożyczyć?

 

Zostaje jeszcze problem gdzie wylewać tę wodę, żeby się sąsiedzi, właściciele pobliskich łąk, nie burzyli :(

 

Pozdrawiam

Toper

Witam.

Proponuję kupić 1 pompę - warto mieć swoją na takim terenie jak u nas.

2gą mogę ja pożyczyć.

Pisz na priv jeśli jeszcze potrzebujesz.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno z jakiej hurtowni korzystacie stalbud czy kowalczyk czy inny?

 

Kupowałem m.in. u Kowalczyka - generalnie ok, ale często różne rzeczy w innych składach można znaleźć taniej.

 

A ogólnie to po trochę od wszystkich, w zależności od ceny i dostępności - u Kowalczyka, Śledziewskich, w Wiązownej w Elmasie, coś tam w tartaku w Długiej Szlacheckiej, drobnica w Jarbudzie (często mają najlepsze ceny w okolicy). Ogólnie to trzeba mieć oczy dookoła głowy, i targować się, targować, targować :)

 

Jeszcze parę rzeczy w dobrej cenie kupiłem w Polyardzie w Zakręcie (tam gdzie nagrobki sprzedają, hehe). Bywa że mają ciekawe promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej hurtowni jeszcze nie słyszałem, dziękuje bardzo za namiar, jak jeszcze ktoś ma ciekawe hurtownie to proszę o namiar

 

Kowalczym ma często najlepsze ceny ale z daleka od nich. Z tymi jedź do Eurobud - Sulejówek ul.Piłsudskiego, Stalbud ul.PIłsudskiego i walcz.

Fundamenty - bloczki Sulejówek na ul.Drobiarskiej tzw Korzeniak (netto, brutto, firma uniwersalna jak gumka w majtkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę jeszcze prosić o namiar do jakiegoś Pana koparkowego?

 

Mogę z ręką na sercu polecić pana Śledziewskiego - u nas sporo robił, sprawnie i "frontem do klienta". Numer (0-22) 783-69-10 (do składu, do samego koparkowego jakiś inny - zgubił mi się). Najlepiej podjechać do ich składu w Koniku i zagadać osobiście. Natomiast zakupy to bym nie koniecznie u nich robił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...