Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam w poniedziałek ruszam z budową w halinowie mogę prosić o namiary gdzie zakupić:

Bloczki betonowe,

Deski,

Stal

 

Może ma też ktoś namiar do osób które mogą przewieść blaszany garaż?

 

 

Witam

Ja buduję w Okuniewie mam już stan surowy zakończony teraz okna i dachówkajeszcze w pażdzierniku. Deski z Pustelnika były ładne bloczki z Sulejówka pustaki majster załatwiał.Gdyby potrzebne były stęple to mam ok.80szt.od 2.8-do 3m dł. po 4zł.szt. Jakby trzeba było innych info to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

Zwracam sie do was z prośbą, ponieważ moja ekipa budowlana nie jest w stanie dalej kontynuowac u mnie budowy,stracilismy przez nich tyle nerwów ze w końcu z mężem powiedzielismy dość, prosze was moze macie sprawdzona ekipę z której byliscie zadowoleni i która nie jest droga.Mamy wylany strop i chcielibysmy w tym roku zadaszyc nasz domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy wietrzenia garażu ;)

 

Mam do sprzedania (za grosze) styropian 15 cm - Austrotherm fasadowy 040 (taki: http://www.austrotherm.pl/front_content.php?idart=738), zostało mi po budowie 7 paczek w znośnym stanie (lekko pocharatne brzegi) i 2 w gorszym, w każdej paczce chyba 2m2 (albo 3?). Jak ktoś zainteresowany - proszę pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

małe pytanie do fachowców, czy mogę brać się za budowę własnego domu, jak nie rozumiem o jakich błędach tu mowa. Sąsiad też nie wie, a postawił dom i chlew i wszystko stoi i tylko ma czasem po ulewie wodę w piwnicy, ale to można przeżyć, bo rzadko.

 

 

 

http://www.sprawdzamy.com.pl/page4.php

 

Ja też płot postawiłem murowany i bez książek i inżynierów i stoi.

Proszę o info. Dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

małe pytanie do fachowców, czy mogę brać się za budowę własnego domu, jak nie rozumiem o jakich błędach tu mowa. Sąsiad też nie wie, a postawił dom i chlew i wszystko stoi i tylko ma czasem po ulewie wodę w piwnicy, ale to można przeżyć, bo rzadko.

 

 

 

http://www.sprawdzamy.com.pl/page4.php

 

Ja też płot postawiłem murowany i bez książek i inżynierów i stoi.

Proszę o info. Dziękuję.

Pozdrawiam

 

Płot jak Ci się przewróci, pomurujesz drugi, stracisz tysiąc, pięć, dziesięć tysięcy - zależnie od standardu.

 

Jak źle w domu zrobisz wentylację, a masz połączenie między kotłownią, a domem - to się możesz któregoś zimowego ranka nie obudzić.

 

Sąsiadowi dom stoi, mimo że zalewany... bo to tak jest w budowlance, że jak prosto postawisz, to trudno przewrócić... ale jak za 20-30 lat na skutek osiadania zaczną mu się ściany rozjeżdżać, to może nie być innego wyjścia, niż rozebrać i zaorać...

 

Ja bym jednak postudiował te usterki, albo zlecił fachowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...