Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam.

Mam do sprzedania około 240 szt. stempli budowlanych sosnowych, długości około 275 cm. Użyte jeden raz. Cena 5 PLN za sztukę.

 

http://images41.fotosik.pl/1636/3093f25e206ad154med.jpg

 

Sprzedam również około 108 szt. (prawie dwie palety, jedna paleta oryginalnie zapakowana) POROTHERMU WIENERBERGER 25 P+W. Cena 3,7 PLN za sztukę.

 

Odbiór osobisty w Długiej Szlacheckiej.

Tel kontaktowy: 604 516 320 lub e-mail [email protected]

 

Pozdrawiam,

Adrian Barwicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedam:

- drewniany wychodek,

- pompę membranową do studni głębinowej - idealna na budowę do momentu zakupu tej właściwej - do rury 110,

- zestaw przyłączeniowy z kabel (120m) do tymczasowego podłączenia prądu (wraz z mini rozdzielnią i licznikiem).

- deski/blaty poszalunkowe - chyba około 6-8m3

 

Info na priv.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM!!!

Przestrzegam wszystkich przed "firmą" EUROPLEX MARCIN URBANEK z Cegłowa. Oszust, kłamca i z całą odpowiedzialnością to mówię ZWYKŁY ZŁODZIEJ!!! Zamówiłem okna w wakacje do mojego domu. W październiku przyjechały ale nie wszystkie (brakowało 2 najdroższych), miały dojechać w ciągu tygodnia. Koleś wysępił kasę za całość zlecenia (tu był mój największy błąd) i od tamtej pory go nie widziałem!!! Co więcej, podczas montażu (montowałem sam) okazało się że jedno okno jest uszkodzone, kolejne zaś ma inny wymiar niż zamawiałem.

Od 3 miesięcy człowiek ten obiecuje mi dostawę co poniedziałek. Składa fałszywe obietnice że okna już są, tylko trzeba je przywieść. Tak co tydzień, od początku października.

Dwa tygodnie temu oznajmił mi żebym zamówił sobie okna gdzie indziej, a on jutro odda mi pieniądze. Wspomniane jutro trwa do dzisiaj. Człowiek ma wyłączony telefon.

Dziś nie wytrzymałem. Złożyłem zeznania na policji w Mińsku Mazowieckim. Przygotowuję też odpowiednie pismo do prokuratury. Nie spocznę dopóki ów "firemka" nie skończy na bruku.

Najlepsze jest to, że jak już się do Pana Marcina dodzwonię, mówi bezczelnie że nie ma sobie nic do zarzucenia.

 

Jeśli są inne osoby oszukane to proszę o kontakt. MARCIN URBANEK, CEGŁÓW KOLEJOWA 6, 796819089, 796 819 089, 796-819-089,

 

 

 

EUROPLEX

 

Pozdrawiam

Łukasz Chmielewski

 

 

Bardzo proszę o odpowiedz jak zakonczyła się Pana sprawa z oknami. Mam ten sam problem z tym Oszustem!!! Ja byłam na tyle głupia że po przywiezieniu okien zapłaciłam mu całość a w tej kwocie był tez montaż i drzwi zewnętrzne. Zapłaciłam we wrzesniu ubiegłego roku, wstawił mi okna z tym, że kilka z nich było też nie w tym rozmiarze, ale dostałam nowe, na drzwi czekałam kilka miesięcy, a teraz czekam jeszcze na dwa okna które są nie w tym rozmiarze co powinny, dzwonie do niego a on przekłada terminy i tak od września. Byłam na policji ale to nic nie dało, powiedzieli mi tylko że jest wiele zgłoszeń na tą firmę. Ma tego człowieka serdecznie dość. Nie dość że nie przywozi mi okien to jeszcze te co wstawił są tak obsadzone źle- pianka o szer. 5 cm, gdzie u sąsiadów nawet jej nie widać. Proszę o szybką odpowiedz jak zakończyła się Pana sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTRZEGAM

 

http://www.szambo-betonowe.pl sa z SULEJÓWKA

 

KOSZMAR nie polecam

 

przyjechali na montaż w ciąggu kilu dni ekspres

ale jak sie okazalo po ulewach, że szambo przecieka - nie ma odezewu, prosby od 3 tyg nie przynosza skutków.

Jednoosobowa firma, właściciel pisze sms obraźliwe typu odczep się babo, czego jeszcze chcesz.

KOSZMAR - ZERO KONTAKTU - KASA ZGARNIETA FIRMY NIE MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o odpowiedz jak zakonczyła się Pana sprawa z oknami. Mam ten sam problem z tym Oszustem!!! Ja byłam na tyle głupia że po przywiezieniu okien zapłaciłam mu całość a w tej kwocie był tez montaż i drzwi zewnętrzne. Zapłaciłam we wrzesniu ubiegłego roku, wstawił mi okna z tym, że kilka z nich było też nie w tym rozmiarze, ale dostałam nowe, na drzwi czekałam kilka miesięcy, a teraz czekam jeszcze na dwa okna które są nie w tym rozmiarze co powinny, dzwonie do niego a on przekłada terminy i tak od września. Byłam na policji ale to nic nie dało, powiedzieli mi tylko że jest wiele zgłoszeń na tą firmę. Ma tego człowieka serdecznie dość. Nie dość że nie przywozi mi okien to jeszcze te co wstawił są tak obsadzone źle- pianka o szer. 5 cm, gdzie u sąsiadów nawet jej nie widać. Proszę o szybką odpowiedz jak zakończyła się Pana sprawa?

 

Witam, sprawa jeszcze się nie zakończyła. Z powodu natłoku spraw zawodowych nie bardzo mogłem się tym ostatnio zajmować. Na policji nic nie wskórałem, koszty sądowe wychodzą mi więcej niż ów "byznesmen" jest mi dłużny.

Zmienia się chyba już na lepsze ponieważ zadzwonił kilka dni temu do mnie (i to sam, bez upominania się) że ma dla mnie pieniądze. Nie bardzo w to wierzę, ale cóż... nadzieja jakaś jest. Mamy spotkać się w tym tygodniu.

Brakujące okna kupiłem gdzie indziej, ale straciłem przez niego mnóstwo czasu i nerwów.

 

 

Pozdrawiam

Łukasz Chmielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

JUŻ NIEAKTUALNE

mam do oddania pozostałości po budowie

 

Styropian Austrotherm EPS 70-040 frezowany 15cm - 2 paczki

Styropian podłogowy EPS-037 Austrotherm 5cm - 2 paczki

Wełna Rockwool Toprock 10cm - 2 rolki po 5m2

Zaprawa do klejenia siatki do styropianu Styrolux Z - 2 worki po 25kg.

 

W zamian oczekuję 5 Żuberków butelkowych lub 2 duże czekolady :) lub może coś innego zaproponujesz.

 

Transport do uzgodnienia, mogę podrzucić w odległości do 15 km od Glinianki gm. Wiązowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozostałości po budowie dla sąsiadów:

1. 1 paletka porotherm 30P+W (73szt) oddam za 250 PLN,

2. WC chatka eksklusiw, pełen wypas. Drewno polskie naturalna sosna i sklejka, dach zabezpieczony paposem, wypasione białe lakierowane drzwi z szybka antysłoneczną (żółta), drzwi wyposażone w antywłamaniowy zamek GERDA HEI Definition, znormalizowana do polskiego obywatela deska poddupiasta, drewniany stelaż do montażu w dowolnym miejscu. Kupiłem ten wypasiony mebel za 200 PLN i za tyle oddam, mimo że będę tęsknił,

3. mam stare drzwi wewnetrzno-zewnetrzne z szybką i futryną (zamek jest, ale nie pamiętam czy mam klucze - MAM!!!). Cena coś do wypicia - na grila itp

Całość tego sprzętu jest w Sulejówek Długa Szlachecka.

 

Zdjęcia na adresik email.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na:

 

1) Elektryka, który zamontowałby gniazdo siłowe i podłączył policznik i rozdzielnię.

 

2) Ekipy do wykonania przyłącza wodnego

 

Będę wdzięczny za kontakty...

 

1, Rafal Adamczyk 502 640 580 u nas robił takie rzeczy, jego strona http://www.instalator-elektryk.com.pl POLECAM szybko i sprawnie

2. Tomasz Witkowski u nas robił przyłącze ale nr niestety gdzieś zapodziałam, może uda Ci się znaleźć w necie jeśli nie to daj znać to będę szukała:) POLECAM szybko i sprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestrzegam przed facetem od wykończeniówki, glazury, elewacji DARIUSZ ŚWIĄTEK jest z Woli Grzybowskiej/Wesołej - sparataczył nam prace na budowie, zamówił o 20 m2 płytek za dużo, zamówił 10 wiader elewacji za dużo.Prace ciągneły się 5 razy dlużej niż normalnie, kasę wyciągał na maxa, a na koniec zwinął swoje rzeczy i uciekł - zostawił nas z niedokończonymi pracami na lodzie i z mnóstwem materiałów i roboty nie zrobionej, długo by pisać ... ahhh szkoda gadać.

Najlepiej nie ufać pozornie wyglądającym ludziom.

Nie odbiera telefonów - TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dostałam kilka razy na priv. pytanie o moje doświadczenia ze składami budowlanymi, więc postanowiłam napisać o tym na forum. Myślę, że nie warto trzymać się kurczowo jednej hurtowni i na każdym etapie warto sprawdzać ceny... ale czasem eksperymenty też mają swoją cenę ...

 

Numer 1: Hurtownia Eurobud w Sulejówku, ogromny plus: niezawodność i dobra organizacja. Bardzo kulturalni kierowcy. Nie zdarzyło się, by towar nie dojechał na czas. Towar bardzo dobrej jakości, elastyczność w negocjowaniu cen, nie ma kaucji za palety (duża dogodność), szczególnie jestem zadowolona z drewna na więźbę, towar pierwsza klasa i moi cieśle rozpływali się w zachwytach. Minusy? Nie mają stali, wybór niektórych towarów w "dobrej" cenie ograniczony. Aha, transport wliczony w cenę towaru.

 

Numer 2: Replin w Mińsku Mazowieckim. Duży wybór towarów, dostępność od ręki. Można negocjować. Ale tylko przy kompleksowej obsłudze budowy. No i rabat na początku (cegła) będzie fajny, ale potem przy ociepleniu cena już nie będzie tak atrakcyjna...

 

Numer 3: Skład Kowalczyk w Zakręcie. Duży wybór, ale ceny za transport słone .... za 8 kilometrów usłyszałam 80 zł... Kaucje za palety. Kierowca po dostarczeniu towaru nie chciał zabrać z powrotem palet, tłumacząc, że nie ma czasu. Przez telefon usłyszałam, że "jaki problem, niech Pani przywiezie samochodem". Jasne, palety do małego samochodu się zmieszczą, to żaden problem..Obsługa nieprzyjemna, choć plus za błyskawiczny kontakt. Gorzej, jeśli trzeba "rozwiązać" problem, wtedy kontaktowość mniejsza.

 

Numer 4: Cestal w Mińsku Maz., konkurencyjne ceny stali, dostawa od ręki na budowę, ale dane z zeszłego roku i nie wiem, czy ceny nadal ok.

 

Poza listą: Abud przy ul. Patriotów. Tu zdecydowanie radzę uważać na ceny na fakturze, bo mogą być o kilkaset zł wyższe niż na fakturze proforma. Taki przypadek miałam ja i moi znajomi też. Czy tylko zbieg okoliczności?.... Przy mnie jeszcze jeden klient usłyszał, że za styropian musi zapłacić "trochę" więcej niż w ofercie. Takich rzeczy bardzo nie lubię i dlatego omijam szerokim łukiem.

 

Wniosek: czasem wolę zapłacić kilka zł więcej i mieć pewność, że po pierwsze daję zarobić solidnej firmie, po drugie oszczędzić sobie telefonów z pytaniami, dlaczego dojechała tylko część towaru i kiedy będzie reszta. No i oczywiście lista ta jest, jak w każdym innym przypadku, bardzo subiektywna :)

 

Ja nie mam problemu z "kowalczyk" zwróciłam towar po 2,5miesiąca palety -kierowca musi mieć wcześniej zwrotkę od przedstawiciela handlowego i wtedy zabierze bo bez tego zgadzam się że nie zabierają .Kaucja jest za euro palety i palety euro podobne nie takie zwykłe choć często zle wyglądają, ale je przyjmują.Dobry i obrotny handlowiec to podstawa -kupiłam schody na strych w internecie zobaczyłam z poręczą po 3 tyg.oddałam i kazałam zamówić te drugie i cena miała być odpowiednia bez problemu ,ale chciałam zaznaczyć że wzięłam od nich towar za około50tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAM PROJEKTANTA, który wytworzy papiery dotyczące oczyszczalni do starostwa. Haczyk polega na tym, że działka leży w obszarze chronionym NATURA2000 i firmowy projektant z firmy, której oczyszczalnię wybrałam się wystraszył :jawdrop:.

Jak kogoś znacie to proszę o kontakt. Oczyszczalnię chcę zrobić przy domu na terenie powiatu Otwock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...