Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przestrzegam przed facetem od wykończeniówki, glazury, elewacji DARIUSZ ŚWIĄTEK jest z Woli Grzybowskiej/Wesołej - sparataczył nam prace na budowie, zamówił o 20 m2 płytek za dużo, zamówił 10 wiader elewacji za dużo.Prace ciągneły się 5 razy dlużej niż normalnie, kasę wyciągał na maxa, a na koniec zwinął swoje rzeczy i uciekł - zostawił nas z niedokończonymi pracami na lodzie i z mnóstwem materiałów i roboty nie zrobionej, długo by pisać ... ahhh szkoda gadać.

Najlepiej nie ufać pozornie wyglądającym ludziom.

Nie odbiera telefonów - TRAGEDIA

 

dziwię się,że jest tutaj tyle osób które się dają nabrac na takie zaliczki.też jestem budowlańcem zPłocka -posadzki z mixokreta,czesto jeżdzę na budowy pod Warszawę,czy Łódz i biore tez około 200zł gdy jadę na Wasze budowy bo czasem marnowałem paliwo i czas a ludzie niepoważni się nie odzywali.Zawsze trzeba zniwelować stropy chudziaki pod styropiany bo często są różnice na poziomach lub na drzwiach balkonowych,tarasowych i zakładane styropiany nie wchodzą lub wchodzą czasem większe. Wy płacicie często ogromne pieniądze,czy całość.Jeśli ktoś wyciąga takie pieniądze tzn ,że na 90% chce Was oszukać,tak się właśnie dorabjają i budują sobie za Wasze pieniądze domy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę namiar na sprawdzoną ekipę do tynków silikonowych Caparol, Weber lub Bolix (jeszcze nie wybrałem). Najważniejsza dla mnie jest jakość, estetyka i niewiele zmarnowanego materiału. Będzie jakieś 250m2, styro już jest zaciągnięte klejem 3 lata temu, mało uszkodzeń. Niezbędne referencje z możliwością weryfikacji wcześniejszych realizacji. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę namiar na sprawdzoną ekipę do tynków silikonowych Caparol, Weber lub Bolix (jeszcze nie wybrałem). Najważniejsza dla mnie jest jakość, estetyka i niewiele zmarnowanego materiału. Będzie jakieś 250m2, styro już jest zaciągnięte klejem 3 lata temu, mało uszkodzeń. Niezbędne referencje z możliwością weryfikacji wcześniejszych realizacji. Dziękuję.

Rozumiem.

Nie ma takich fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś może mi polecić z okolic Wesołej Halinowa Mińska firmę która dowiezie wodę do budowy na wtorek po św? Może ktoś ma beczkę ok 500l albo 1000 do sprzedania???? Przegapiłem sprawę, ławy wylane na jesieni już wchodzi ekipa a studniarze którzy przedwczoraj próbowali wiercić nie dali rady. Jakieś żarty przyjechali i się pytają gdzie tu można wody nabrać,wiertło połamali i chcieli żeby im płacić :mad:szkoda gadać zero profesjonalizmy (gdzieś od Siedlec). Studniarz z którym jestem już umówiony (z Sulejówka )zacznie dopiero po 6IV do tego czasu muszę wodę wozić :bash::bash: Budowa ok Halinowa.

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób może trochę prymitywny, ale przy aktualnym poziomie wody gruntowej wystarczy jak wykopiesz koparką lub ręcznie studnię/dół około 1 - 1.5m w głąb ( w Halinowie woda jest teraz w niektórych miejscach już na poziomie 50-70cm ) i kupisz pompę elektryczną i małym kosztem masz wodę na budowę. \

Ale to tylko taka awaryjna możliwość, która warto rozważyć w takiej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poproszę namiar na sprawdzoną ekipę do tynków silikonowych Caparol, Weber lub Bolix (jeszcze nie wybrałem). Najważniejsza dla mnie jest jakość, estetyka i niewiele zmarnowanego materiału. Będzie jakieś 250m2, styro już jest zaciągnięte klejem 3 lata temu, mało uszkodzeń. Niezbędne referencje z możliwością weryfikacji wcześniejszych realizacji. Dziękuję.

Rozumiem.

Nie ma takich fachowców.

 

A ja mogę polecić: 601991594

Andrzej Tyburek - ekipa, rzetelność 1 klasa

 

natomiast przestrzegam wszystkich przed Firmą El-Bud Mieczysława Niepiekło 601920236 !!!

- oszukuje na wszystkim co się da i nawet podstaw budownictwa chyba nie zna, robi podstawowe błędy co wychodzi nawet po 3 latach i kosztuje krocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie mam do Was kilka pytań:

 

- poszukuję projektanta instalacji wod-kan. najlepiej z Halinowa lub okolic

- słyszeliście może o jakichś niedrogich pokojach pracowniczych w Halinowie/Hipolitowie?

- w przeciągu 1/1,5 miesiąca będę potrzebował baraku/blaszaka na budowę, ktoś z Was może będzie miał na zbyciu?

 

Pozdawiam,

samboman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Uwaga na EUROPLEX MARCIN URBANEK. To zwykły oszust, naciągnął nas na kasę.

Słyszałam, że było kilka zgłoszeń na niego w policji w Mińsku. Szkoda czasu i pieniędzy a najbardziej zdrowia. Pan Marcin jest beszczelny i chamski. Zwleka z zamówienie a później kręci.

Odradzam wszystkim z okolic Mińska i Cegłowa.

 

Witam, sprawa jeszcze się nie zakończyła. Z powodu natłoku spraw zawodowych nie bardzo mogłem się tym ostatnio zajmować. Na policji nic nie wskórałem, koszty sądowe wychodzą mi więcej niż ów "byznesmen" jest mi dłużny.

Zmienia się chyba już na lepsze ponieważ zadzwonił kilka dni temu do mnie (i to sam, bez upominania się) że ma dla mnie pieniądze. Nie bardzo w to wierzę, ale cóż... nadzieja jakaś jest. Mamy spotkać się w tym tygodniu.

Brakujące okna kupiłem gdzie indziej, ale straciłem przez niego mnóstwo czasu i nerwów.

 

 

Pozdrawiam

Łukasz Chmielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprzedam kompletną r-betkę na przenośnym fabrycznym stelażu, z przewodem dł. 20 metrów, kompletem zabezpieczeń i licznikiem indukcyjnym. Na życzenie prześlę zdjęcia. Odbiór w Halinowie.

 

Szukam sprawdzonych fachowców od gładzi na zabudowie poddasza.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz Tomaszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

czy ktoś może ma do odstąpienia lub odsprzedania stemple albo deski szalunkowe. Chce tego użyć do ułożenia brzegów drogi na posesje, droga ok. 120 m. Dobrze by było gdyby stemple były podobnej grubości.

Wielkie dzięki.

Pozdrawiam, mcc

 

Witam,

 

Ja mogę odsprzedać. Nie wiem ile dokładnie zostało, ale myślę że z 50-70 szt będzie. Wysyłam do siebie namiar na priv.

 

Pozdrawiam,

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może gdzie w okolicy Hipolitowa można najkorzystniej dostać H+H lub Solbet? Aktualne ceny jakie dostałem z jednego z najbliższych składów na literę K, to:

H+H 24x24x59 biały, odm.600 6,46zł brutto,

Solbet 24x24x59 6,99zł brutto

 

pozdrawiam

 

zobacz wskałdzie Replin w Choszczówce Stojeckiej (koło Debe Wielkie)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania sprawną i bezawaryjną pompę głębinową Grundfos SQ-40 za 1700 zł

Nie potrzebuje jej, bo doczekałem się wreszcie wodociągu.

Pompę używałem przez 1,5 roku. Dostarczała wodę do domu jednorodzinnego.

Odbiór własny w Warszawie lub Józefinie.

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...