Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze raz ponawiam prosbe o polecenie operatora z koparko-spycharko-ladowarka za rozsadna cene.

 

Po ile obecnie kupujecie ziemie ogrodowa (taka do posadzenia na niej trawy) ? Potrzebuje tez wypelniacza (czysta ziemia z wykopow) do zasypania czesci stawu i podbudowy pod warstwe ziemi ogrodowej (kontakt 603957498 lub prv).

 

 

Pzw,

MCC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ponawiam prosbe o polecenie operatora z koparko-spycharko-ladowarka za rozsadna cene.

Po ile obecnie kupujecie ziemie ogrodowa (taka do posadzenia na niej trawy) ? Potrzebuje tez wypelniacza (czysta ziemia z wykopow) do zasypania czesci stawu i podbudowy pod warstwe ziemi ogrodowej (kontakt 603957498 lub prv).

Pzw,

MCC

 

p. Rosik tel. 886 637 876 z Długiej Szlacheckiej,

( powyżej 2h pracy bez dopłaty za dojazd na terenie Halinowa )

 

posiada również ziemię i wywrotkę 20t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam na sprzedaż za niewielką cenę drzwi wewnątrzlokalowe - PORTA, jednolicie białe, z szeroką regulowaną ościeżnicą, lewe, zamek, klamka. Jeden z najprostszych modeli. Drzwi są z demontażu, ale są w idealnym stanie - żadnych uszkodzeń, czyste, zamek i zawiasy sprawne. Do odebrania w Cisiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprzedam wychodek (sławojkę) drewnianą na budowę. Kupiłem ją jako nową w lipcu 2011. Stan idealny, drewno zaimpregnowane.

 

Chciałbym za nią 400zł (do negocjacji). Gratis dorzucę 10 stempli, które zostały mi z budowy. Stemple są bardzo grube i długie (3m).

 

Sprzedam również deski szalunkowe. Mam ich około 1m3, może nieco więcej. Kupowałem po 550zł/m3, a sprzedam za połowę ceny czyli za 275zł/m3.

 

Zostało mi też kilka bloczków betonu komórkowego (24cm szerokości). Też za połowę ceny sprzedam (płaciłem 7zł/szt, sprzedam za 3,50zł/szt).

 

Mam też beczkę na wodę 1000l. Już mi niepotrzebna, więc również sprzedam. Cena do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić tanie świerki? Macie namiary? Podpowiecie? Dom i Ogród w MM jest drogaśny...

 

W Cygance jest przydomowa szkółka. Ja tam kupowałem, były tańsze niż normalnych sklepach ogrodniczych.

 

Sprzedam kontener, barak, blaszak, izoterma. Cały metalowy na solidnej ramie z profili. Dębe Wielkie.

Więcej:

http://www.gumtree.pl/cp-sprzedam-inne/minski/sprzedam-kontener-izoterma-barak-minsk-maz-482752907

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na szczęście mam elektrykę za sobą i jestem zadowolony z Wykonawcy. P. Jacek (693 848 690) - młody, energiczny gość. Wystawił mi protokoły i wszystko poszło z górki. Wyręczył mnie przy zakupach kabli i pozostałego ustrojstwa, co nie powiem zaoszczędziło trochę moich nerwów i przede wszystkim czasu. Nie musiałem stać mu nad plecami i nukać, jak np. miało to miejsce przy Panach od katon-gipsów i glazury..... Masakra.

 

A propo's ziemi - ogrodowej i na drogę - to znalazłem kontakt do (chyba) taniego- podzwoniłem po różnych i ten miał faktycznie najniższe ceny w okolicach Halinowa. TEL. 663563 424.

 

 

Jakby ktoś potrzebował dobrego elektryka

( prąd budowlany czyli prowizorka, instalacje wewnętrzne, jak trzeba to bezproblemowo i szybko pełna dokumentacja + odbiór )

- tel. 0-506 108 576 -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo's ziemi - ogrodowej i na drogę - to znalazłem kontakt do (chyba) taniego- podzwoniłem po różnych i ten miał faktycznie najniższe ceny w okolicach Halinowa. TEL. 663563 424.

 

A co to znaczy taniego w przypadku ziemi ogrodowej ? podziel się ceną jaka ci rzucili. thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...