Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam,

odnośnie zapytania o dobrego stolarza polecam Pana Łukasza Sztygowskiego z ulicy Hipolitowskiej rodzinna firma działająca ponad 30 lat, robił mi schody dębowe drewniane i drzwi oraz łazienkę w merbau - porządna, dobra robota polecę z czystym sumieniem tel 0 692 176 718

 

pozdrawiam

Paweł W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Sprzedam kilka rzeczy po kolejnym etapie budowy:

- 65 szt. Porotherm 11.5 P+W w cenie 3 zł/szt.

- drzwi na budowę 90, lewe, 2 zamki (zasuwa+zamek na wkładkę), 3 wkręcane zawiasy, bez ościeżnicy, w dobrym stanie obite blachą.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Odbiór własny w Sulejówku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem po zakończeniu SSO, dla zainteresowanych podaję moje kontakty wraz z krótkim opisem wykonawców i współpracy.

 

EKIPA OD KOMPLETNEGO - SSO z dachem w ceramice, dodatkowo zrobili drenaż ławy fundamentowej oraz opaskowy działki.

Firma: CS-BUD Sławomir Cichocki z Długiej Szlacheckiej o ile dobrze pamiętam siedziba firmy mieści na ulicy Willowej, tel. kont. właściciel 0-513 327 961.

Ekipa 6 osobowa z dużym doświadczeniem, na okolicznym terenie postawili już kilkanaście domów, pomogą i doradzą - w tym składzie pracują od kilku lat, właściciel cały czas jest na miejscu i pracuje z ekipą co jest dużym plusem, zero picia czy zawalonych terminów, ogólnie szybko i solidnie. Firma zarejestrowana, umowa na wykonanie, na życzenie rachunek za wykonane prace. Posiadają busa więc jak czegoś aktualnie zabraknie na budowie to bez problemu na szybko podjadą i dokupią co mi wiele razy pomogło przy organizacji dostaw. Cenowo naprawdę konkurencyjni jak na okoliczne ekipy, nie będę pisał ile zapłaciłem bo co dom to inna wycena, ale zapewniam, że nie przesadzają z cenami i są bardzo konkurencyjni szczególnie przy kompletnym SSO z pokryciem dachu. Dodatkowo robią także tynki, wylewki, elewacje -

 

KIEROWNIK BUDOWY: 0-693 080 165 ( z Wesołej )

 

ADAPTACJA PROJEKTU, sprawy urzędowe mapy do celów projektowych oraz przygotowanie kompletnej dokumentacji wraz ze złożeniem o pozwolenie na budowę ( tak naprawdę poza podpisami nic nas nie interesowało, po wszystkim jak policzyliśmy to czas jaki stracilibyśmy na latanie po urzędach, poprawki, zmiany itd to kosztowo wyszłoby nas to wszystko zdecydowanie więcej nie licząc poświeconego czasu i straconych dni z urlopu, który zdecydowanie lepiej poświęcić w trakcie budowy )

Biuro firmy mieści się w centrum Halinowa przy stacji PKP tel. kont: 0-602 407 870

 

KOPARKA, WYWROTKA, PIACH, ZIEMIA, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ -

Niewielka firma również z Długiej Szlacheckiej, adresu nie pamiętam - kontakt: Pan Leon 0-886 637 876

Cenowo chyba normalnie jak na te tereny, ogólnie szybko, punktualnie i solidnie. W okolicach Halinowa nie bierze za dojazd powyżej 2h pracy, ale trzeba to na początku dogadać. Jak potrzebujecie dobrego piachu kopalnianego ( dobrze się zagęszcza ) do zasypania czy obsypania fundamentów to właściciel pomoże zamówić tanio auta 4 osiówki.

 

TANIA ZIEMIA NA PODNIESIENIE TERENU - auta 4 osiówki ( trzeba wcześniej się umawiać ) - cena zależna od miejsca dostawy, dostawa na telefon.

- tel. kont: 0-692 190 067. - cena naprawdę konkurencyjna, ale także nie podaję bo jak wspomniałem jest zależna od miejsca rozładunku.

 

PRĄD BUDOWLANY tzw. RB-ka + KOMPLETNA INSTALACJA W ŚRODKU, w tym także papierologia i odbiory, jednym słowem szybko i solidnie - tel. kont. 0-516 108 576 ( ciężko się dodzwonić trzeba próbować ) -

 

MATERAŁY BUDOWLANE: większość zakupiłem w firmie REPLIN - Choszczówka Stojecka - warto wcześniej wysłać zapytanie mailem z wyszczególnieniem czego potrzebujemy oraz w STAL-BUD i EURO-BUD w Sulejówku na Piłsudskiego.

 

DACH: Firma DACH-POL z Kobiernego ( przy trasie na Mińsk Mazowiecki pomiędzy Dębe Wielkie, a Choszczówką Stojecką tuż przed wjazdem na autostradę ). Najlepsza oferta cenowa, naprawdę super obsługa i co ważne jedyna z trzech wycen gdzie poprawnie wyliczono ilość dachówki podstawowej. W pozostałych dwóch firmach od których brałem wyceny nie uwzględniono ścinek / odpadów przy dachu kopertowym, albo celowo tego nie zrobiono, żeby oferty wyglądały atrakcyjniej, a potem to i tak klient już będzie musiał dokupić.

 

HYDRAULIKA w środku w tym podłogówka, kotłownia itd... 0-692 488 887

 

SIEĆ WOD-KAN + PRZYŁĄCZA - p. Lesiński 0-604 330 666

 

WIĘŹBA DACHOWA - Skład drewna MOKKA w Pustelniku ( przy trasie na Węgrów ) - tel. 0-693 835 401

- mają naprawdę dobre drewno, w tym także impregnowane ciśnieniowo - które polecam, różnica w cenie nie jest tak duża

 

Mam nadzieję, że kontakty będą pomocne, po kolejnych etapach postaram się wrzucić kolejne...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam obrzeża granitowe - wymiary: długość 40 cm, wysokość 20 cm, szerokość 10 cm.

Kolor szary. Obrzeża ładnie łupane, regularne kształty, nie używane.

Cena za sztukę 17 PLN czyli za metr bieżący 42,5 PLN.

 

Odbiór osobisty w Cisiu, lub mój dowóz w granicach gminy.

 

Zapraszam do kontaktu chętnie udzielę wszelkich innym informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na komentarz... wystarczy wpisać w przeglądarkę łukasz chmielewski i wszystko będzie jasne... :)

jedyny komentarz to ..ŻAŁOSNE ........

 

Podobnie jak europlex marcin urbanek.

Nie ma nowych jeleni na okna? Srednio co miesiąc dzwoni do mnie jakiś oszukany przez Pana klient... Jako jedyny miałem odwagę napisać parę słów o tym co Pan wyczynia. Pan zamiast dążyć do jakiejś ugody, by zakończyć rozliczenia, wbiją kij w mrowisko wpisami jak powyżej...

 

Z poważaniem

Łukasz Chmielewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania parę rzeczy po ukończonej budowie:

1.Całą paletę cegły TERMOton P+W 25 325x250x235; 72sztuki na palecie oddam za 2 zł/sztuka

2.Pustaki stropowe teriva ok 80 sztuk, 3 komorowe- oddam za 3zł/sztuka

3.Deski na szalunki 1m3-300zł

Jesli ktoś jest zainteresowany piszcie na priv

odbiór w Wielgolasie Brzezińskim

 

deski szalunkowe juz nie aktualne, a nikt nie potrzebuje cegły i pustaków?odam całą paletę za 130zł, a pustaki po 2,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...