Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
witam Sąsiadów. Potrzebuje sprawdzonego elektryka który okabluje mój domek oraz zabezpieczy go alarmem. Pomozecie?

Ze swojej strony mogę polecić firmę CS-Bud - stan surowy, Barbud - hurtownie materiałów budowlanych, Dach-Pol - więżba i dach.[/quote

 

 

U nas był i bywa dalej, bo ciągle jest cos do zrobienia : Rafał Adamczyk 502 640 580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze to dobra ekipa a o taką jest na prawdę ciężko. My mieliśmy to szczeście i dobrze trafiliśmy.

Pozdrawiamy sąsiadów z Cisia.

 

K

 

Witaj,

Masz rację, dlatego jestem tutaj ( wśród was ) . Chętnie poproszę od ciebie w swoim czasie o namiar na ekipę. No ale na ten etap muszę jeszcze poczekać, bo bez pozwolenia i kasy to nawet najlepsza ekipa nic nie zdziała :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jest interes do zrobienia, otóż chętnie odkupie stęple po budowie.ilość bliżej nieokreślona ale dziś będę na działce to spróbuję policzyć. Stęple mam zamiar wykorzystać jako słupki ogrodzenia tymczasowego. Do tego przyda się też jakaś siatka (leśna lub inna ), dokładną ilość metrów podam wieczorem. Jeszcze jedna kwestia, najlepiej gdyby było to w cisiu bądź bliskiej okolicy.

Czekam więc na jakieś info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow,

 

Coz, od czego by zaczac... Planuje budowac sie w Haliowie... Jest dzialka, jest projekt w adaptacji, zlozony wniosek o warunki przylaczy wody... Piszac krotko, zabawa rozpoczeta...

Chetnie skorzystam z Waszych doswiadczen i podziele sie swoimi...

Oboje z zono pracujemy, wiec i czasu nie za wiele, gdamay z kilkoma ekipami... Ale ceny jakie rzucaja zwalaja z nog... Moze kogos polecicie...

 

pozdravki

 

Witam. Wybudowaliśmy się w Kazimierowie. Wzięliśmy ekipę z mazur. W niczym to nie przeszkadzało. Wynajęli sobie kwaterę w Halinowie, a na soboty i niedziele jeździli do domu. Pracowali bardzo efektywnie. 5 dniowy system pracy w porównaniu z innymi ekipami nie opóźnił budowy. To bardzo uczciwi ludzie i dokładni, a co najważniejsze, nie piją. Nie chachmęcili z fakturami, rozliczali sie co do złotówki. Jak przyjechała ekipa wymierzać okna, nie mogła wyjść z podziwu. Wymiary okien były dokładne, wszystkie, co do 2 mm. Nie trzeba ich pilnować, w razie wątpliwości sami dzwonią i pytają. To jedyna ekipa, która nie płakała, że daję swojego kierownika budowy. Inne chciały mieć swojego, żeby chachmęcić na towarze. Z czystym sumieniem polecam. Dariusz Tyc 513 433 021, Marek Tyc 508 141 742. Dom stoi już 4 lata. Nic nie pęka, nie rozszczelnia się. Wzór do naśladowania. Na budowie nie walały się materiały, bardzo czysto było cały czas. Dbali o wykorzystanie towaru. Dzwońcie, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Sąsiadów. Potrzebuje sprawdzonego elektryka który okabluje mój domek oraz zabezpieczy go alarmem. Pomozecie?

Ze swojej strony mogę polecić firmę CS-Bud - stan surowy, Barbud - hurtownie materiałów budowlanych, Dach-Pol - więżba i dach.

 

Pan Mirek 501418198. Pracuje w okolicach Halinowa. Polecam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Sąsiadów. Potrzebuje sprawdzonego elektryka który okabluje mój domek oraz zabezpieczy go alarmem. Pomozecie?

Ze swojej strony mogę polecić firmę CS-Bud - stan surowy, Barbud - hurtownie materiałów budowlanych, Dach-Pol - więżba i dach.

 

 

Hejka,

 

ja polecam mojego elektryka. Rafał Adamczyk 502640580 - robił u mnie elektrykę, alarm, montował kontaktrony w oknach. Szybko i sprawnie. Doradził jak było trzeba. Rozsądny młody facet z fajnym spojrzeniem ;))) POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Sąsiadów. Potrzebuje sprawdzonego elektryka który okabluje mój domek oraz zabezpieczy go alarmem. Pomozecie?

Ze swojej strony mogę polecić firmę CS-Bud - stan surowy, Barbud - hurtownie materiałów budowlanych, Dach-Pol - więżba i dach.[/quote

 

 

U nas był i bywa dalej, bo ciągle jest cos do zrobienia : Rafał Adamczyk 502 640 580

 

ohhh widzę, że mamy tego samego elektryka ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

Mam do sprzedania

-prowizorkę budowlaną z licznikiem i bezpiecznikami, stojącą+ 35m przewodu 5*4mm.- super rzecz jeżeli rozliczasz sie z sąsiadem -link do ogłoszenia

http://olx.pl/oferta/prowizorka-erbetka-budowlana-z-licznikiem-35m-przewodu-CID628-ID9jxRP.html

- pustaki wentylacyjne 2-kanałowe schiedel-19szt - 10zł/szt

- trójnik 45stopni do komina systemowego fi200- 150zł

kontakt 515-174-727

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...