Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A własnie zapomniałam sie pochwalić że wydano nam wczoraj pozwolenie na budowę :)

 

tylko jeszcze musi sie uprawomocnić czyli kolejny miesiac czekania....

Zima juz przychodzi wiec sie tak nie spieszymy....

 

Gdzieś czytaliśmy art że wiosna ma przyjść w lutym- dla nas byłoby fajnie ale życie pokaze jak to będzie:)

 

Na razie czekamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha Qdlaty a czy o którejś z tych hurtowni masz jakieś dobre mniemanie?? bo jak na razie do wszystkich lepiej sie nie zbliżać :)

Albo czy jakakolwiek hrtownie mógłbyś polecić??

 

Aha,

kupowałem jeszcze jakieś pierdoły w Kajam-Bud, ul. Pod Bateriami 38, Piaseczno.

Było na tyle taniej niż w naszej okolicy, że opłacało mi się wozić osobówką do Halinowa. I obsługa spoko.

Szkoda, że nie trafiłem do nich na etapie zamawiania materiałów na cały dom.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

ja obecnie też przechodzę mękę Pańską ze zwrotkami!!!!! tylko u mnie problem polega na tym, ze sąsiedzi wszyscy listy odebrali ok 24 listopada a nasza cudowna Poczta Polska jeszcze zwrotek do UG nie odesłała!!! to trzeba mieć szczęscie żeby akurat na ich strajk trafic co?? !!!! :lol:

 

ja buduję w Długiej Koscielnej ale chyba dopiero od wiosny... :D

 

PS. co prawda nie ma teraz za wielu działek w gm Halinów do kupienia ale polecam się jestem pośrednikiem i mam jeszcze kilka działek w ofercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

 

ja obecnie też przechodzę mękę Pańską ze zwrotkami!!!!! tylko u mnie problem polega na tym, ze sąsiedzi wszyscy listy odebrali ok 24 listopada a nasza cudowna Poczta Polska jeszcze zwrotek do UG nie odesłała!!! to trzeba mieć szczęscie żeby akurat na ich strajk trafic co?? !!!! :lol:

 

ja buduję w Długiej Koscielnej ale chyba dopiero od wiosny... :D

 

PS. co prawda nie ma teraz za wielu działek w gm Halinów do kupienia ale polecam się jestem pośrednikiem i mam jeszcze kilka działek w ofercie

 

Poziomko jestem w identycznej sytuacji:( nam wypisali juz pozwolenie ale poszło pismo o wydaniu pozwolenia:(

 

spieszylismy sie żeby coś w tym roku zrobic ale jak widac pogoda zbrzydła i nici.. bo pozwolenie jeszcze pewnie kolejny miesiac bedzie sie uprawomocniało....

zawsze mozesz sasiadów poprosić o popisanie tego pisma w urzędzie tylko że z data wsteczna i wtedy szybciej to idzie...

My dalismy juz spokój- niech te listy idą jak chca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zawiadomienia już podocierały do sąsiadów:)

Mnie się za bardzo nie spieszy z ulgi odsetkowej i tak nie mogę skorzystać

tyle tylko żeby się z papierkami i kredytem przed wiosną wyrobić.

 

A do jakich szkół drodzy sąsiedzi zamierzacie posyłać dzieci?

Słyszeliście coś o szkole w Cisiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wydania pozwoleń .U mnie uprawomocnienie trwał dokładnie od 3.11 do 4.12 .

Chwilowo czekam - przed końcem roku raczej nie ruszę .

Prognozy coś mówią o zimie na początku lutego .

Okaże się , może przed wiosną fundament i piwniczka .

Ale kredyt jeszcze w tym roku raczej załatwię i mam szansę na ulgę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje opinie:

Śledziewscy - dobre ceny na niektóre materiały (niektóre znacznie drożej), kiepskie materiały, fatalna obsługa. Niesłowni. Jak Ci zależy głownie na niskiej cenie (i podobnej jakości) i nie przeszkadza Ci traktowanie jak kupę gó....a to ok.

 

Kowalczyk - drogo (na wstępie - potem można zbić cenę), nie dotrzymują terminów dostaw. Duży wybór.

 

Stal-Bud - drogo, ale często mają różne duperele stalowe których nigdzie indziej nie kupisz. Mało elastyczni.

 

Replin - miła obsługa, elastyczni. Cenowo raczej nieźle. Ale opłacalni tylko przy dużych zamówieniach.

 

Dorzucę jeszcze Domur-4 na Chełmżyńskiej. Obsługa średnia, można się wykłócić o dobre ceny.

 

Tartak - Długa Kościelna. Nie jest najtaniej, ale polecam. Dobre drewno, dostawy na czas.

 

Stropy teriva - Korzeniak w Sulejówku. Ceny nie za niskie, ale super terminowość i jakość.

 

Q.

 

No to widzisz Qudlaty jak juz to ktos powiedzial na forum: "opinia jest jak d... kazdy ma inna" :D

Sledziewscy - jak dla mnie ok. Mila obsluga. Fakt, ze kupuje tam tylko drobnice - jakies gwozdzie czy pare sztuk gazobetonu itp.

 

Kowalczyk - czy ja wiem czy drogi? Cement mial zawsze najtanszy. Drogi to jest Elmas w Zakrecie. No ale z tym sie zgadzam, ze wybor u Kowalczyka jest spory

 

Stalbud - malo elastyczni? Woza mi po pare precikow stalowych i nie robia problemow. Fakt, ze nie sa najtansi.

 

Replin - jak dla mnie tam dopiero jest malo elastyczna obsluga. Chcialem u nich nabyc silikaty na budowe domu robili schody, ze musi przedstawiciel Xelli przyjechac itp. a innych silikatow to im sie nie oplaca sprowadzac.

 

Korzeniak - potwierdzam tylko jest on malo elastyczny jezeli chodzi o kwoty netto/brutto. :D

 

Tartak w Dlugiej Szlacheckiej - polecam, mili ludzie chociaz nie sprzedali mi desek, bo nie mieli - akurat byl zastoj

 

Madziunia85

jak myslisz o gazobetonie to skontaktuj sie z Ppmb Niemce. Ksieciu i ja bralismy od nich silikaty a wiem, ze beton komorkowy tez maja w sprzedazy. Nie wiem jak z jego jakoscia ani cena ale obsluga jest super a cena silikatow z transportem zza Lublina wyszla mnie 1/4 taniej niz bym kupowal w lokalnych hurtowniach.

 

Co do stali to polecam firme Odmet z Siedlec. Najtansza stal na wschod od Warszawy - nawet Roz-bud z Ostrowka wymieka. Czesto woza do Warszawy to do Halinowa moga podrzucic. A jak nie to maja i sklad w Minsku Mazowieckim.

 

Deski bralem w duzej ilosci z tartaku G.O.B. kolo Wolomina. Szybko, sprawnie i bardzo punktualnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...