Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej czytam sobie te Wasze posty i osobiście to z forum znam tylko 2 osoby :)

pewnie bedę zaqlądał tu częściej

My zaczynamy w Kazimierowie ..niestety w czerwcu. taki mamy termin z naszą ekipą, a innej nie chcemy brać :) Niestety ceny materiałów i robocizny idą do góry z miesiąca na miesiąc.

Teraz jesteśmy na etapie kupowania materiałów :) Pozbierałem trochę opinii od Was, i ze swoich kontaktów

Jutro zamawiamy Porotherm, dachówkę i okna :) Jeśli macie jakieś namiary na dobre i tanie drewno na więźbę to poproszę [email protected]

Jeśli chodzi o stropy Terriva polecam Korzeniaka z Sulejówka. Znam go osobiście i robi stropy dobre jakościowo.

Co do zaśnieżenia Halinowa to jest bialutko aż miło :) My pochodzimy z Mokotowa i czesto tam zajeżdzamy jak pewnie wielu z Was. Drogi białe ale przejezdne. Gorzej było u mnie na działce :) do sąsiada odśnieżone , ale u mnie śnieg po kolana :)

pozdrawiam Wszystkich sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę jeszcze raz o opinie na temat Architektów Państwa Czyżewskich ARCHBUD z Halinowa oraz nas temat Pana Mirosława Lesińskiego od wody/kanalizacji/gazu również z Halinowa. Pytam o jakość, skuteczność i ceny- doświadczenia. PZDR[/u]

 

Hmmm!!!!

Czyżewski, bo tylko na jego temat się mogę wypowiedzieć!!! w czerwcu złozyłam u nich zamówienie na projekt, obiecano mi ze do wrzesnia będę miała juz pozwolenie na budowę, minął juz prawie styczeń a pozwolenie jest ale jeszcze nie prawomocne... myślę ze to wystarczy

jedynie cenowo są korzystniejsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku!!!!!Jutro mam jechać w ramach zimowiska na wycieczkę budowlaną, kup pani cegłę? I mam jedno pytanie gdzie jest Replin, rozumiem, ze chodzi o miejscowość?? Bo ja na mapie nie mogę znaleść

 

 

 

 

 

Replin jest w Choszczówce Stojeckiej 8 . Jadąc o Warszawy będzie po prawej stronie, za Dębe Wielkim. Jak wrócisz to napisz jakie mają teraz ceny.

pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratunku!!!!!Jutro mam jechać w ramach zimowiska na wycieczkę budowlaną, kup pani cegłę? I mam jedno pytanie gdzie jest Replin, rozumiem, ze chodzi o miejscowość?? Bo ja na mapie nie mogę znaleść

 

 

 

 

 

Replin jest w Choszczówce Stojeckiej 8 . Jadąc o Warszawy będzie po prawej stronie, za Dębe Wielkim. Jak wrócisz to napisz jakie mają teraz ceny.

pozrdawiam

 

 

 

 

Dzięki wielkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani!!!

 

Czy ktoś z Was był na spotkaniu s-ki gazowej i firmy GAZ MEDIA 19 tego stycznia br roku z mieszkańcami obu Długich????? Podobno było takie spotkanie i omawiano tam proces gazyfikacji tych miejscowosci. Jesli ktos ma jakies info lub tam był to napiszcie jak sytuacja wyglada.

 

PS ja o tym spotkaniu przeczytałam w gazecie, jakis tydzien po tym spotkaniu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko...

Czy ktoś z Was interesował się, czy na inwestycje związane z ochroną środowiska (mam na myśli solary czy pompy ciepła) gmina ma jakieś pieniądze z unii?

Czy ktoś z Was podchodził kiedyś już do tego tematu... Ma jakieś wnioski i spostrzeżenia, którymi może się podzielić?

 

pozdrawiam

roztopiony Lolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko...

Czy ktoś z Was interesował się, czy na inwestycje związane z ochroną środowiska (mam na myśli solary czy pompy ciepła) gmina ma jakieś pieniądze z unii?

Czy ktoś z Was podchodził kiedyś już do tego tematu... Ma jakieś wnioski i spostrzeżenia, którymi może się podzielić?

 

pozdrawiam

roztopiony Lolek

 

Lolek zapomnij o dofinansowaniu. Gmina nie dostaje zadnych pieniedzy z Uni na finansowanie swoich inwestycji zwiazanych z wodociagami czy kanalizacja a co dopiero na indywidualne inwestycje mieszkancow.

Niestety w tym temacie jestesmy pozostawieni sami sobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :lol:

 

mam pytanie o namiary na ziemie-potrzeba nam jej dużo... gdzie mozna ją zakupić??

 

w pobliżu nic sie nie buduje wiec nie ma szansy na wzięcie gratisowo z jakiejś budowy :cry:

 

tylko oczywiscie normalna ziemia nie glina (tej mamy juz troche na działce :-? )

 

czy ma ktoś jakies namiary??

 

bardzo proszę najlepiej na priv....

 

z góry dziekuje.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm!!!!

Czyżewski, bo tylko na jego temat się mogę wypowiedzieć!!! w czerwcu złozyłam u nich zamówienie na projekt, obiecano mi ze do wrzesnia będę miała juz pozwolenie na budowę, minął juz prawie styczeń a pozwolenie jest ale jeszcze nie prawomocne... myślę ze to wystarczy

jedynie cenowo są korzystniejsi :)

 

Dzięki pozioma za odpowiedź, opinia nie jest zachęcająca do współpracy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Replin jest w Choszczówce Stojeckiej 8 . Jadąc o Warszawy będzie po prawej stronie, za Dębe Wielkim. Jak wrócisz to napisz jakie mają teraz ceny.

pozrdawiam

 

 

Do Replina nie dojechałam, dojadę pewnie jutro, ale zatrzymałam się u Śledziewskiego i tam jak dla mnie to mieli tylko bloczki fundamnetowe, B15 po 2,65 z dowózką, dużo to czy mało jeszcze nie wiem. Ale przed wejściem do składu czekało dwóch gości, którzy przywitali mnie tekstem: O kolejna babka buduje dom ale numer :evil: Ciekawa jestem co ja mam myśleć o tym,najgorzej jest to że w pracy jak się zetknę z takim przykładem seksizm to wiem co odpoweidzieć, a t języka brakuje.

CDn cennika jutro jazdę z moja mamą ona wszystko potrafi załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...