Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Do Replina nie dojechałam, dojadę pewnie jutro, ale zatrzymałam się u Śledziewskiego i tam jak dla mnie to mieli tylko bloczki fundamnetowe, B15 po 2,65 z dowózką, dużo to czy mało jeszcze nie wiem. Ale przed wejściem do składu czekało dwóch gości, którzy przywitali mnie tekstem: O kolejna babka buduje dom ale numer :evil: Ciekawa jestem co ja mam myśleć o tym,najgorzej jest to że w pracy jak się zetknę z takim przykładem seksizm to wiem co odpoweidzieć, a t języka brakuje.

CDn cennika jutro jazdę z moja mamą ona wszystko potrafi załatwić

 

Tosia nie stresuj sie takimi tekstami i omijaj z daleka sklad u Śledziewskich.

Jeśli kupujecie bloczki to polecam rodzimego producenta w Desnie. W zeszlym roku placilam 2,10 zl z dowozem za bloczek fundamentowy. W tym samym miejscu kupowalam nadproza nad okna i drzwi oraz belki stropowe i pustaki terriva do stropu. Super kontakt z wlascicielem, mega elastyczny jesli chodzi o platnosci i facet wrecz twierdzi ze woli jak kobiety u niego kupuja :lol:

 

Suporex najtaniej do tej pory byl na skladzie w Replinie, choc transport troche drogi (70-100 zl), stal tez polecam u nich.

 

Ja ostatecznie dogadalam sie ze skladem z Ostrówka k/Klembowa i zdecydowana wiekszosc materialow bralam wlasnie tam (transport mnie kosztowal 20-30 zl) telefon do nich podawalam juz na watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Do Replina nie dojechałam, dojadę pewnie jutro, ale zatrzymałam się u Śledziewskiego i tam jak dla mnie to mieli tylko bloczki fundamnetowe, B15 po 2,65 z dowózką, dużo to czy mało jeszcze nie wiem. Ale przed wejściem do składu czekało dwóch gości, którzy przywitali mnie tekstem: O kolejna babka buduje dom ale numer :evil: Ciekawa jestem co ja mam myśleć o tym,najgorzej jest to że w pracy jak się zetknę z takim przykładem seksizm to wiem co odpoweidzieć, a t języka brakuje.

CDn cennika jutro jazdę z moja mamą ona wszystko potrafi załatwić

 

Tosia nie stresuj sie takimi tekstami i omijaj z daleka sklad u Śledziewskich.

Jeśli kupujecie bloczki to polecam rodzimego producenta w Desnie. W zeszlym roku placilam 2,10 zl z dowozem za bloczek fundamentowy. W tym samym miejscu kupowalam nadproza nad okna i drzwi oraz belki stropowe i pustaki terriva do stropu. Super kontakt z wlascicielem, mega elastyczny jesli chodzi o platnosci i facet wrecz twierdzi ze woli jak kobiety u niego kupuja :lol:

 

Suporex najtaniej do tej pory byl na skladzie w Replinie, choc transport troche drogi (70-100 zl), stal tez polecam u nich.

 

Ja ostatecznie dogadalam sie ze skladem z Ostrówka k/Klembowa i zdecydowana wiekszosc materialow bralam wlasnie tam (transport mnie kosztowal 20-30 zl) telefon do nich podawalam juz na watku.

 

Dołączam się i też polecam pana Janusza z Desna ;) strasznie w porządku facet. Brałem u niego bloczki i terivę 1 lub 2 pustaki ze stropu pękły a więc chyba nie jest źle a na 200 m2 troszkę było. Dowoził sukcesywnie więc bloczków mi tylko pare sztuk w zapasie zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agniechu a możesz mi dać numer telefonu na te składy mniej znane, posiadam juz do Remplina. Dzięki za słowa otuchy

 

* Bloczki fundamentowe, nadproża, stropy - Desno 602-58-96-28

* Skład w Ostrówku - 029 777-03-17

* Beton - Mliszew 607-604-720 lub Sajbet 502-536-092

* Piach/ziemia:

- 601-212-489

- 502-378-967

- 601-391-915

* Stalbud - 783-31-21

* Kowalczyk - 783-88-88

* Elmas - 789-0-789

* HBO - 795-70-37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Bloczki fundamentowe, nadproża, stropy - Desno 602-58-96-28

* Skład w Ostrówku - 029 777-03-17

* Beton - Mliszew 607-604-720 lub Sajbet 502-536-092

* Piach/ziemia:

- 601-212-489

- 502-378-967

- 601-391-915

* Stalbud - 783-31-21

* Kowalczyk - 783-88-88

* Elmas - 789-0-789

* HBO - 795-70-37

 

no to mam juz jedne namiary na ziemię... dziekuję

Ma ktoś jeszcze??

Po ile taka wywrotka kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to mam juz jedne namiary na ziemię... dziekuję

Ma ktoś jeszcze??

Po ile taka wywrotka kosztuje??

Ja juz zgubilem namiar ale jak skrecasz z trasy minskiej (juz za Kowalczykiem) w lewo, jadac od Warszawy, na Dluga Szlachecka to po lewej stronie leza takie wielkie haldy ziemi. I tam stoi tablica z numerem telefonu.

Jak nie zapomne to moge Ci dzis spisac.

Placilem po 200 zl za wywrotke 15 kubikow czy jakos tak. Generalnie pan mial przywiezc 3 razy mala wywrotka po 15 kubikow a dowiozl dwa razy duza za 600 zl. Tylko pilnuj goscia,bo sie umawia na cene a przy dowozie nagle ja zmienia.

 

Jak Ci sie nie spieszy z ziemia, to poczekaj jak beda robili w poblizu droge. Wtedy duza wywrotke powinnas dostawc za jakies 100 zl.

 

Betoniarnie Desno jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie nie spieszy z ziemia, to poczekaj jak beda robili w poblizu droge. Wtedy duza wywrotke powinnas dostawc za jakies 100 zl.

 

 

no własnie niestety spieszy sie bo na naszej działce jest wielkie bajoro.. uwierzcie mi na słowo:( nie wiemy co z tym zrobić...

chcieliśmy zaczynac już teraz budowe a tam jest tyle wody ze człowiek sie zastanawia co w ogóle kupił:( jak będę miała chwilkę to zdjęcie wam wkleje to sie przerazicie:(

 

a jaką drogę będą budować??

 

Co do namiarów to jeśli będziesz tak miły to spisz proszę bo nie będziemy chyba teraz jechac na działke w najbliższym momencie.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosia,Qdlaty ma rację nie ma co sie przejmowac takimi tekstami :) mężczyźni są po prostu zazdrośni o to że kobieta jest nie tylko do garczków i kuchni a moze robić te same prace co facet ( no oczywiscie poza cięzkimi pracami fizycznymi choc niektóre kobiety pewnie i z tym dałyby sobie rade)

 

Tosia nie stresuj sie takimi tekstami i omijaj z daleka sklad u Śledziewskich.

 

O to to ;)

 

Qdłaty

 

PS. Madziunia:

w sprawie ziemi spróbuj 0-605 524-007 i jeszcze 0-606 449-864.

Na wiosnę byli konkurencyjni cenowo.

 

 

Qdlaty dziekuje za namiar... Już tatusiem zostałes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaką drogę będą budować??

 

Narazie niestety zadna. :( Ale trzeba pilnowac. Jakos w listopadzie robili kolo Halinowa jakas droge i mozna bylo nabyc duza wywrotke za 100 zl.

 

Co do namiarów to jeśli będziesz tak miły to spisz proszę bo nie będziemy chyba teraz jechac na działke w najbliższym momencie.. :(

 

Mowisz i masz: 601 483 852 - spisane z tablicy. Jak spisywalem to wlasnie cos tam ladowali.

Jezeli masz wode na dzialce to nie wiem czy dasz rade cos zrobic ta ziemia? Po prostu zamiast wody bedziesz miala mega bloto. Moze lepiej przed domem, gdzie bedziesz skladowac materialy wysypac ze dwie wywrotki zwyklego piachu. Rozgarniac, ubic. On przynajmniej troche wchlonie wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qdlaty dziekuje za namiar... Już tatusiem zostałes??

 

He,

jeszcze nie :evil:

 

Już 3 dni po terminie,

a tu ani widu ani słychu....

 

 

Witam sąsiadów.Widzę że chyba wiosna się zbliża bo jakieś ożywienie na forum,

więc i ja dolączam się z pośbą o namiar na ekipę od dachów z góry dzięki.

 

Taaaak,

mam 4 namiary, żaden się nie pojawił.

Znaczy jeden się pojawił, ale jak dostał pierwszą kasę to zniknął....

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img411.imageshack.us/img411/9291/p2030039jf8.th.jpg

 

Tam z tyłu tonie w wodzie nasz przyszły kibelek :evil: :evil: :evil:

 

to jest ta nasza działka a własciwie jej połowa :evil:

co doradzacie??

Ziemi nie sypać?? myslelismy zeby wyrównac nasz teren do normalnego poziomu czyli podniesc teren pewnie o jakies 50 cm a w niektórych miejscach tam gdzie to jezioro to nawet i 70 cm..

 

Sytuacja powstała bo sąsiedzi mają wyżej teren i bardzo dużo od nich spływa do nas :( no ale cóż zrobić?? tam jest najniższy punkt

 

Przecież jak nic z tym nie zrobimy to mozemy i do lipca czekać aż to wyschnie:/

 

 

http://img255.imageshack.us/img255/5571/p2030038ty4.th.jpg

 

Qdlaty wreszcie wyskoczy na świat :D tylko poczekaj spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ostatni palik na drugim zdjęciu to jest granica działki a ten bliżej srodka to początek gdzie zaczyna się nasz dom... drogi róg domu jest niestety w tej wielkiej wodzie :cry: :cry: :cry: tzn na początku tej wielkiej wody....

O kutwa! A ja myslalem, ze u mnie jest bloto. No ale coz - to jest caly urok Halinowa. Glina i jeszcze raz glina.

Na ziemie wydasz majatek by to podniesc. Moze lepiej wykopac jakis rowek i spuscic to do jakiegos kanalu czy rowu?

A co na to Wasz Kierbud? Moze on cos doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah tak myślałam że taka będzie Twoja reakcja!!! :lol: Na ziemie wydam majątek ale i tak musimy sie podnieść o te minimum 50 cm bo wszyscy sąsiedzi sie podnosili wiec i my musimy sie podniesc i wyrównać wiec i tak i tak czeka nas to...

 

Pomyslelismy żeby nawieść ziemi i żeby sie przez luty jakoś ubiła i dopiero w tym kopać fundamenty..

Czy nawieziemy ziemię teraz czy jak już zakończymy budowę to za przeproszeniem jedna du** :evil:

 

 

jak kupowaliśmy działke to jakos to piękniej wyglądało... :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nawieziemy ziemię teraz czy jak już zakończymy budowę to za przeproszeniem jedna du** :evil:

 

No nie bardzo. Ja jeszcze w pazdzierniku zeszlego roku mialem na dzialce ladna trawke a teraz jest pobojowisko zryte kolami samochodow. Nawieziesz ziemi i przyjada trasporty z bloczkami, ceglami, gruchy z betonem i pompy i masz krajobraz jak po bitwie. I od nowa rozgarnianie i wyrownywanie.

Spytaj kierownika co o tym sadzi? Od tego go w koncu masz.

Do tego budujac w miedzyczasie mozesz monitorowac sprawe okazjonalnej ziemi z drogi. Pewnie cos sie trafi. a jest roznica w cenie wywrotki za 100 zl za za 300 zl szczegolnie jak sie potrzebuje parenascie wywrotek

Nie wiem kiedy chcecie zaczynac ale szykuj sie na pompowanie wody z wykopow.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...