Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących.

Jestem tu nowy , włściwie to swoją budowę(nadbudowę) w Okuniewie k Halinowa juz skończyłem ale jak poczytałem to budowa od początku to droga przez mękę.Zawodowo zajmuję się instalacją Telewizji Przemysłowej i Systemów alarmowych więc jeśli ktos miałby pytania to chetnie doradzę co warto kupić a czego unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawda :) juz fundamenty zrobione i nawet sciany garażowe sie juz stawiaja choc nie ma jeszcze zasypanego piaskiem i chudziaka ale to sie zrobi na dniach:) piasek jutro a chudziak w poniedziałek:)

 

niech sie mury pną do góry :)

 

a tak w ogóle to dzis płacilismy 350 zł za 12 metrów piasku, to dużo?? taki do zasypywania fundamentów... cholera a jeszcze w tamtym roku chyba po 200 było :(

 

Madzia,

 

skąd brałaś piasek?

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawda :) juz fundamenty zrobione i nawet sciany garażowe sie juz stawiaja choc nie ma jeszcze zasypanego piaskiem i chudziaka ale to sie zrobi na dniach:) piasek jutro a chudziak w poniedziałek:)

 

niech sie mury pną do góry :)

 

a tak w ogóle to dzis płacilismy 350 zł za 12 metrów piasku, to dużo?? taki do zasypywania fundamentów... cholera a jeszcze w tamtym roku chyba po 200 było :(

 

Madzia,

 

skąd brałaś piasek?

 

Monika

 

o proszę stad

602503353 - od tego bralismy piasek do murowania 550 za piasek wiślany (piekny i delikatny), inny tez miął chyba za 450 tez do murowania

692190067 - od tego piasek do fundamentow

 

nie wiem czy to niska czy wysoka cena, chyba taka normalna..

Na piasek nie moge narzekać choć były tam dodatki w stylu czerwonych cegieł ale sporadycznie :) chodzi o ten do zasypywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał na działce sączki?

Bo u nas zgodnie z pozwoleniem mamy przebudować.

I szczerze mówiąc nie wiem jak się za to zabrać.

 

Czy jak się do nich nie dokopiemy to musimy je przebudowywać???

 

my mieliśmy, przeoraliśmy całą działkę, bo oczywiście nie szły tak jak narysowali w otwocku na mapie (a tez nam kazali przebudować) i okazało się , ze nie wadza i ze możemy budować

ale pisemko musielismy podpisać

wiecej o bitwie z otwockiem w naszym dzienniku (bo to długa historia)

 

pozdr

inka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poratujcie...

Please wszelkei namiary na tartaki, nawet z daleka, PROSZE

 

NOrmalnie wieźba nam potrzebna a tu mówi nam juz jeden tartak w seredzicach ze na 3 tydzień maja :cry: :cry:

 

Proszę podzielcie sie namiarami.. Please jakiekolwiek.. wszystki wskazane.. zaraz wpadne w depresje :(

Sprawa very pilna

 

Monia ten od Ciebie to pan nie odbiera :( ale będziemy dalej próbować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poratujcie...

Please wszelkei namiary na tartaki, nawet z daleka,...

Mój znajomy właśnie wycinał kawał lasu i sprzedawał drewno ( przetarte ) , nawet z transportem na miejsce .

Nawet go ogłaszałem tu na forum .

Nie wiem czy jeszcze ma ( las i tartak w okolocach Siedlec ) , ceny też nie znam .

Zadzwoń : Marek 609-149-041 .

Powiedz że od Wicka - jak będzie miał i cena będzie Ci pasować to mogę spróbować "przesunąć Cię na początek kolejki" .

Ja swoje drzewo na więźbę będę zwoził w połowie kwietnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję 2 palet cegły pełnej - do komina .

MOŻE KTOŚ WIE GDZIE WEŁNĘ DO OCIEPLENIA DACHU MOŻNA JESZCZE PRZED PODWYŻKĄ KUPIĆ ?

 

Spróbuj zapytać w Euro-Budzie w Sulejówku (022-783-03-96). Mnie "udało się" :wink: :wink: kupić u nich w tamtym tygodniu cegłę pełną w cenie 1,20 z VAT.

 

Wełnę sprzedaje firma Bud-Partner z Kobyłki (przy trasie do Wołomina, 022-498-76-85), która ma też okna dachowe Fakro z dobrym rabatem.

Sprzedają się też na Allegro:

http://www.allegro.pl/item182728256_dach_welna_szklana_knauf_150mm_super_cena_.html

Tylko nie wiem czy to dobra cena :) :)

 

Pozdrowienia

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkim forumowiczom budujacym sie w Halinowie i okolicach zycze duzo spokoju w nadchodzacych swiatecznych dniach... Juz niebawem wszyscy bedziemy takie okazje spedzac pod dachami naszych domow i rozkoszowac sie sobotnimi i niedzielnymi porankami, popijajac kawke na wlasnym tarasie lub wilgotnej rosa trawie naszych ogrodow....

 

Wesolych Swiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...