Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Punkt elektryczny to kazde gniazdko lub wlacznik-odbiornik swiatla, przynajmniej nasz elektryk tak liczy. Ceny nie podaje bo po znajomosci to inne sa ceny :wink:

 

Oficjalnie, na rynku slyszalam:

20-25 zl za pkt bez materiału (sama robocizna)

45-50 zl za punkt robocizna z materiałem (kable, puszki)

 

Wicek ja tez poprosze o numer na PW do Pana od piasku i zwiru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

skoro mowa o żwirze.. to gdzie kupić go ?? macie jakies namiary w przystępnej cenie?? a jak macie to za ile metrów??

 

Potrzebujemy bo chudziaka będziemy mieli kręconego ręcznie jednak...

 

teraz uparcie szukamy dachówki i nei wiemy czy cementowa czy ceramiczna..

cementowa tańsza i tylko to najbardziej przemawia dla mnie w tej chwili..

 

Czy oprócz Dachluxu i Zapolski dachy macie jakies inne namiary??

Mi ostatnio przywoził gość 15 T piachu z wykopu ( prawie jak drobny żwir) za jedyne 250 zł .

Ten sam gość ma żwir - ale uwaga za 15 T trzeba zapłacić 1350 zł .

Namiary wysyłam na prv

 

wicek dzieki za namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz uparcie szukamy dachówki i nei wiemy czy cementowa czy ceramiczna..

cementowa tańsza i tylko to najbardziej przemawia dla mnie w tej chwili..

 

Czy oprócz Dachluxu i Zapolski dachy macie jakies inne namiary??

 

Madziunia,

ja mam dość dobry namiar na dachówki, ale w.... Białej Podlaskiej

Ceny są niższe o 2-3 tys niż w Dachlux'ie.

Transport jest gratisowy, choćby i do Szczecina, jak powiedziała Pani, do której dzwoniłem.

Po starej znajomości mogę dać Ci namiar :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz uparcie szukamy dachówki i nei wiemy czy cementowa czy ceramiczna..

cementowa tańsza i tylko to najbardziej przemawia dla mnie w tej chwili..

 

Czy oprócz Dachluxu i Zapolski dachy macie jakies inne namiary??

 

Madziunia,

ja mam dość dobry namiar na dachówki, ale w.... Białej Podlaskiej

Ceny są niższe o 2-3 tys niż w Dachlux'ie.

Transport jest gratisowy, choćby i do Szczecina, jak powiedziała Pani, do której dzwoniłem.

Po starej znajomości mogę dać Ci namiar :-)

 

no tak taka stara znajomośc :)

dawaj te dachy bo ja teraz walcze z nimi!!!! a ja Ci powysyłam wyceny okien!! Walczę teraz zawzięcie o wyceny :) siedzac od rana do wieczora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja mam dość dobry namiar na dachówki, ale w.... Białej Podlaskiej

Ceny są niższe o 2-3 tys niż w Dachlux'ie.

Transport jest gratisowy, choćby i do Szczecina, jak powiedziała Pani, do której dzwoniłem....

No a może ze mną też byś się tym namiarem podzielił ?

Też szukam dachówek ( ceramika , cement - kolor brąz) .

Za tydzień , w poniedziałek zaczynają mi robić więźbę - pokrycie też pewnie by zrobili , tylko materiału brak .

Te co rozeznałem to za 2 , 3 a może i 4 miesiące .

Oczywiście o gwarancji cen mowy nie ma - żadne zaliczki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałam pierwszą wycenę więźby:

 

więźba 700pln/m3

deska 500pln/m3

deski szalunkowe 450pln/m3

stemple 3 metrowe/5 pln

 

Więźba impregnowana zanurzeniowo, dwukrotnie. Cena z transportem i rozładunkiem. Pan sam wszystko wyliczył bez robienia łaski (u Śledziewskich stwierdzili, że oni nie liczą takich rzeczy bo po prostu nie umieją). Tartak jet w miejscowości Justynów koło Węgrowa. W poniedziałek daję do wyceny w miescowych składach.

 

Może ktoś już dawał więźbę do wyceny w tym roku i może mi powiedzieć czy cena jest OK.

 

pozdrawiam Monika

 

 

Monia podaj kontakt do tej wieźby proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałam pierwszą wycenę więźby:

 

więźba 700pln/m3

deska 500pln/m3

deski szalunkowe 450pln/m3

stemple 3 metrowe/5 pln

 

Więźba impregnowana zanurzeniowo, dwukrotnie. Cena z transportem i rozładunkiem. Pan sam wszystko wyliczył bez robienia łaski (u Śledziewskich stwierdzili, że oni nie liczą takich rzeczy bo po prostu nie umieją). Tartak jet w miejscowości Justynów koło Węgrowa. W poniedziałek daję do wyceny w miescowych składach.

 

Może ktoś już dawał więźbę do wyceny w tym roku i może mi powiedzieć czy cena jest OK.

 

pozdrawiam Monika

 

 

Monia podaj kontakt do tej wieźby proszę.

 

 

 

 

Nie zdecydowałam się na ten tartak bo cenna brutto okazała się netto. Ostatecznie biorę spod Drohiczyna. Namiary i ceny przesyłam na priva.

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałam pierwszą wycenę więźby:

 

więźba 700pln/m3

deska 500pln/m3

deski szalunkowe 450pln/m3

stemple 3 metrowe/5 pln

 

Więźba impregnowana zanurzeniowo, dwukrotnie. Cena z transportem i rozładunkiem. Pan sam wszystko wyliczył bez robienia łaski (u Śledziewskich stwierdzili, że oni nie liczą takich rzeczy bo po prostu nie umieją). Tartak jet w miejscowości Justynów koło Węgrowa. W poniedziałek daję do wyceny w miescowych składach.

 

Może ktoś już dawał więźbę do wyceny w tym roku i może mi powiedzieć czy cena jest OK.

 

pozdrawiam Monika

 

 

Monia podaj kontakt do tej wieźby proszę.

 

 

 

 

 

Nie zdecydowałam się na ten tartak bo cenna brutto okazała się netto. Ostatecznie biorę spod Drohiczyna. Namiary i ceny przesyłam na priva.

 

Monika

 

my wzielismy w końcu z tego tartaku tylko że bez faktury.. zamówienie zostało zrealizowane w 2 tygodnie a w innych mówili nam najwcześniej połowa maja.. wieźbe juz mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasiedzi pomocy!!!!!

Wlasnie dzis okolo godziny 20.00 szanowny pan tynkarz zadzwonil do mnie z informacja, ze jednak nie wykona u mnie tynkow - mial zaczac od najblizszego poniedzialku, umawiany byl w styczniu. :( :(

 

Moze zna ktos jakas wolna ekipe - wiem, wiem, ze jestem naiwny. :D Ze powinienem umowe z nim podpisac (ktora notabene i tak moglbym sobie d... podetrzec) ale byl z polecenia a gwarantowal za niego czlowiek, ktory ma robic u nas wykonczeniowke.

 

Wszystko mi jedno jakie te tynki - moga byc cementowo-wapienne czy tez gipsowe z agregatu.

A mialo byc tak pieknie. :(

 

Z gory dzieki za jakiekolwiek namiary.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

516 321 882-Łukasz

Nie wiem czy ci się uda, bo mieszkają 80km od W-wy, ale ja ich też biorę.

Tylko to chyba nie są jacyś tynkarze przez duze T.

Widziałam ich robótkę u ojca, akrylowy kornik barwiony. Na pierwszy rzut oka bardzo ładnie. Nie miałam zastrzeżeń, ale przemyśl, bo to robota sprzed miesiaca, więc nie wiem czy nie odpadnie w międzyczasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

516 321 882-Łukasz

Nie wiem czy ci się uda, bo mieszkają 80km od W-wy, ale ja ich też biorę.

Tylko to chyba nie są jacyś tynkarze przez duze T.

Widziałam ich robótkę u ojca, akrylowy kornik barwiony. Na pierwszy rzut oka bardzo ładnie. Nie miałam zastrzeżeń, ale przemyśl, bo to robota sprzed miesiaca, więc nie wiem czy nie odpadnie w międzyczasie :)

 

dziekuje za namiary. Ala jak rozumiem w ciag tego miesiaca tynk nie odpadl i sie trzyma? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki :)

 

Czy ma ktoś okna ze szprosami??

co moze powiedziec o takim stwierdzeniu??

"Proszę pamiętać że szprosy międzyszybowe pogarszają przenikalność szyby( są aluminiowe) przy dużych mrozach będzie skraplała się para wodna na szybie wewnątrz. wszystkie szprosy międzyszybowe są zrobione z aluminium, natomiast para może się skraplać na szybie od środka pomieszczenia. Do środka pakietu szybowego nigdy wilgoć się nie dostanie może Pani być spokojna. "

to mi przysłał pan w jednej wycenie....

Co myślicie o tym??

przeżył ktoś duze mrozy mieszkajac ze szprosami??

 

kurcze bo nei wiem czy z szprosami czy bez :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drewnianych okien można zamówić bardzo ładne szprosy nakładane( na zawiasach) zawsze można jes zdjąć.

Podobnierz sytuacja skroplenia się pary jest możliwa w bardzo skrajnych warunkach

 

kurcze ale przeciez te szprosy przy pcv są miedzy szybami w tym gazie czy w czyms tam... to jak moze sie cos po zewnetrznej stronie skraplac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drewnianych okien można zamówić bardzo ładne szprosy nakładane( na zawiasach) zawsze można jes zdjąć.

Podobnierz sytuacja skroplenia się pary jest możliwa w bardzo skrajnych warunkach

 

kurcze ale przeciez te szprosy przy pcv są miedzy szybami w tym gazie czy w czyms tam... to jak moze sie cos po zewnetrznej stronie skraplac??

 

Ja ci nie wytłumacze bo nie jestem specjalista w tej dziedzinie ale chodziło chyba o coś takiego że szpros jest metalowy i inaczej przewodzi ciepło i przy dwóch skrajnych warunkach może się wykraplać. Gdzieś na forum było na ten temat.

Ale z drugiej srony tyle osób ma okna ze szprosami i niesłyszałem żeby coś się komuś takiego działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...