Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

nie chodzi nawet o cene szukam takich za ok 200 zl/m2 ale te tez sa kiepskie jak nie przy samych torach to ze slupem na srodku itd :(

Czyli niewiel sie zmieniło :wink: To tak żarcikiem.

Ja działkę wybrałem w ciągu jednego dnia. Najpierw jeździłem sam, a chwilkę później skorzystałem z miejscowej agencji nieruchomości i wybrałem :p

Z tym że ja działki szukałem w zimę,(z resztą w zime sie też wybudowałem) więc wszystkie dizałki były podobne do siebie. Zieleń troszkę inaczej odziaływuje na umysł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to jest??

tylko wytłumacz mi jadąc od Józefina??

 

bede wdzieczna za wszelkie wskazówki..

A gdzie Żwirówka?? :(

 

 

Do Długiej Szlacheckiej musisz jechać ul. Spacerową do skrzyżowania z Kochanowskiego. Skręcasz w lewo i jedziesz cały czas prosto. Miniesz skrzyżowanie z kapliczką i po prawej stronie będzie tartak.

 

 

Jeżeli chodzi o Żwirówkę to jadąc Traktem nie skręcasz na Halinów tylko jedziesz dalej. Jakieś 500 m za ostatnim zjazdem na Halinów jest zjazd na Cisie. Jedziesz sobie nim cały czas prosto, przejeżdzasz przez tory i za jakies 1,5 km jest zjadz na Żwirówkę.

 

pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak o tartakach....

 

Ostatnio jechałem z Mińska Maz. przez Stanisławów do Wołomina i choć droga w niezbyt dobrym stanie to zaskoczyła mnie ilość tartaków w okolicznych miejscowościach. W jednej miejscowości (chyba się nazywała TURZE, ale w innych po drodze też były tartaki) to naliczyłem 4 tartaki a w sumie wieś może miała ze 2km. długości.

 

Jedzie się na Wołomin przez Poświętne ze Stanisławowa (nr drogi chyba 634, ale głowy nie dam).

 

Czasem warto poznać dalsze okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo za informacje :)

nestety w tych naszych okolicznych tartakach mówili nam deski na za 2 tygodnie :( kupiliśmy w końcu u sledziewskich...

 

nieosiagalny niestety za póżno przeczytałam Twoja wiadomość :(

 

Wiecie co zbrakło nam 12 betonu komórkowego i musielismy dokupić 120 sztuk.. Boże zapłaciliśy aż 1200 zł!!!!!!!! matko a w styczniu płacilismy za taką ilośc 420 zł :( o boże..... co to sie w ogóle dzieje... porazka ... byle by szybciej ten stan domu zakończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!

Ja mam łatwiej bo mój teren graniczy z rowem drogowym. Nie mam piwnicy ale woda może na wiosnę powyżej ławy więc się zastanawiam czy warto. Może ktoś mądry albo doświadczony mi doradzi. Dzięki

Witam!

Kto z Was wykonywał w Halinowie drenaż odwadniający swojego domu?? Proszę o odpowiedź??

PZDR

 

Ja robiłam, ale za cholerę nie wiem co zrobić z wodą z drenażu przy takich warunkach. Drenaż musiał być pod legalett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie błagam odpowiedzcie szybko ile mogę dać za dwukomorowe szambo betonowe, 10m3????

 

Dziś się ewentulanie będę umowiać. Wstepną cenę dostałam 2x 1700 netto plus montaż.

 

Poprzedni wykonawsa z Cisia chciał 5000zł.

 

My ze względu na podmokły nasz teren (w całym halinowie) zakupiliśmy zbiornik 8 m3 jednokomorowy, szambo 2200 brutto na fakture a reszta dodatków czyli płyta górna i właz razem z transportem z radomia wyszło 3056 zł. Transport wynosił z tego 350 zł bo zakupowaliśy z naszymi sąsiadami wiec koszt był podzielony na pół. Ogólnie to bardzo duzo osób bierze z Radomia szamba.

Musielismy tylko wykopac dół koparka a oni przyjechali i od razu wstawili to szambo.

 

Jak dla mnie 5 tysiecy zł to bardzo duzo... bo chyba dobrze zrozumiałam ze to ma byc dwukomoowe czyli zbiorniki po 5m2??

 

U nas będzie kanalizacja i wolelismy jednokomorowy gdyż dwukomorowe nie sprawdzaja sie i przeciekają na szczelinach czyli łaczeniach zbiorników.

Dodatkowo posmarowalismy to jeszcze od góry dysperbitem tym czarnym.

 

Tam kupowalismy

http://jesbet.pl/oferta.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...