Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam sąsiadów!

Pierwszy raz na Forum on line a tu proszę... Jaki pożyteczny wątek.

Pozioma: dopiero jesień? A ja już chciałam twoje fundamenty oglądać :cry: .

Drodzy sąsiedzi podzielcie się swoimi wyborami okien.

No i wogóle jakimiś wyborami okolicznych dostawców.

Czy ktoś jest z okolicy ul.Mostowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie dzialke i zaczynam krecic sie kolo wody, pradu i gazu. Macie jakies namiary (wraz z $$$ dla porownania) na osoby, ktore moglyby mi w tym pomoc :D :D , aby nie utrudniac sobie zycia

 

Wod-kan robi w Halinowie Pan Lesiński (namiary na priv). Za przyłącza po 30 mb zapłaciłem razem 5500 zł.

 

Z prądem walczy u mnie Wyczółkowski. Póki co trwa co całe wieki.

 

Jeśli chodzi o gaz - z mojego rozeznania warto rozmawiać bezpośrednio z gazownią.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Sąsiedzi,

ponawiam prośbę:

 

z chęcią odkupię jakąś pakamerę na narzędzia dla mojej szanownej ekipy.

 

Pilneeee :)

 

 

Czesc!

 

Jesli moge podpowiedziec jakies rozwiazanie problemu:

moja ekipa zbila sobie z desek i folii budowlanej taka komoreczke, jak na razie to sie sprawdza...

 

pozdrawiam

 

P.S. mam juz wyjeta wiekszosc stempli - moze ktos jest zainteresowany? ok 3 metrowe i bedzie jeszcze ok 50-ciu 4 metrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem w okolicy zawsze robimy sobie trasę Dworcową i oglądamy nowe domki albo nowe fundamenty, no cokolwiek nowego. Mam nadzieję, że następnym razem obejrzę sobie i twoje PiotrMarcin.

 

Jasne, za parę miesięcy jak zauważysz pod koniec Dworcowej zielonkawy drewniany baraczek z białymi oknami i okiennicami to będzie mój dom

:-)

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W morde...!

Wlasnie siedze w oddziale Millenium... Chcialem uruchomic I transze kredytu... Jestem tu juz 2-gi raz w ciagu dziesiejszego dnia, bo poprzednio konsultantka nie uznala wydrukowanego pokwitowania z Inteligo przelania pieniedzy na konto Urzedu Skarbowego....

 

Ale zwolnilo sie miejsce juz podchodze do konsultanta...

 

Mam nadzieje, ze po 2och godzinach poswieconych w dniu dzisiejszym na ta sprawe, w koncu uda sie ja popchnac do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, za parę miesięcy jak zauważysz pod koniec Dworcowej zielonkawy drewniany baraczek z białymi oknami i okiennicami to będzie mój dom

:-)

 

Piotr

 

Nooo, to jest speed :o

A pomyśleć, że nie dawno działki szukałeś.

Szkoda, że jednak nie zostałeś moim sąsiadem miałabym już trzeciego

do wodociągu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to jest speed :o

A pomyśleć, że nie dawno działki szukałeś.

Szkoda, że jednak nie zostałeś moim sąsiadem miałabym już trzeciego

do wodociągu. :wink:

 

Nie martw się, okolice Halinowa są ostatnio popularne, sąsiedzi się znajdą :)

 

My poszliśmy na łatwiznę, kupując działkę z wodociągiem :) ,

zresztą tą samą koło której czaiłem się od grudnia.

Za to mam problem ze wspólnikami do utwardzenia 200 m drogi, tzn. nie ma takich i gryzę się jak tu tanio zmienić kawał łąki w coś przejezdnego...

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nidawno dość stalem a wlasciwie stalismy sie wlascicielami działki w Hipolitowie. Ulica nie ma jeszcze nazwy:), Stoi jeden domek, narazie bez wody, i kanalizacji. Prąd jest. Problem w tym, że jest wąska (19*40m) , w długości kończy się rowem melioracyjnym. Granica działki jest po środku rowu. orientujecie się czy w taki rów można wpuscic przepusty, pożniej je zasypac i na nim postawić ogrodzenia?

pozdr

arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam za miesiąc w Józefinie. W związku z powyższym mam pytanie do szanownych sąsiadów - czy nie macie może na zbyciu barakowozu, baraku,kontenera, przyczepy, czegokolwiek w czym mógłbym umieścic moją ekipę budowlaną?

 

Z tego co czytam forum,

to pakamera i prąd to są deficytowe towary :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...