Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:o

to czemu ma tak tanio?

mnie wycenili już dość dawno temu na ok. 20.000

też 20 okienek...

 

Możesz się wycenić u przedstawiciela Jezierskiego ze Starej Miłosnej, o którym pisałem wcześniej. Szybko odpowiada na maile z prośbą o wycenę,

kontakt mailowy:

[email protected]

 

Pozdr

DM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wyceny z 2 punktów

 

Pierwsza wycena:

profil Schuco Elita Thermo skrzydło CAVA białe z ciepłą ramką, z klamką z kluczykiem Hoppe Secustic, okno balkonowe z ruchomym słupkiem, jedna część stała.

 

1765x1135 szt. 1

1765x1435 szt. 2

565x1135 szt. 2

2850x2310 szt. 1

 

cena: 9218,09

 

http://www.lukaplast.pl

 

Druga wycena ze Starej Miłosnej:

 

z jedną różnicą okno 1765x1135 szt. 1 fix i nie wiem czy wycenili z ciepłą ramką

 

6873,13.

 

Ciepła ramka+ fix to jakieś 400-450 pln.

 

 

 

Czekam jeszcze na wycenę z Mińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wyceny z 2 punktów

 

Pierwsza wycena:

profil Schuco Elita Thermo skrzydło CAVA białe z ciepłą ramką, z klamką z kluczykiem Hoppe Secustic, okno balkonowe z ruchomym słupkiem, jedna część stała.

 

1765x1135 szt. 1

1765x1435 szt. 2

565x1135 szt. 2

2850x2310 szt. 1

 

cena: 9218,09

 

http://www.lukaplast.pl

 

Druga wycena ze Starej Miłosnej:

 

z jedną różnicą okno 1765x1135 szt. 1 fix i nie wiem czy wycenili z ciepłą ramką

 

6873,13.

 

Ciepła ramka+ fix to jakieś 400-450 pln.

 

 

 

Czekam jeszcze na wycenę z Mińska

 

Po uwagach Pana Dariusza Wodnickiego chciałam podkreślić, że wycena jest z ciepłą ramką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okien Jezierskiego widziałem je po zamontowaniu i słyszałem wiele pozytywnego o firmie, ale nigdy ich nie wyceniałem

Zdecydowałem się na Okno-plus. Moim zdaniem jedną z najlepszych firm na rynku. Okna bardzo porządnie wykonane z dodatkowym styropianem w środku. Podobno okna te uchodzą za drogie. Nic bardziej mylnego. Dawaliśmy do wyceny do 10 różnych producentów i Okno-plus wyszedł najkorzystniej. Uważam to za dobrą rekomendację , gdyż porównywałem cenowo ten sam typ okien. Różnice były w okolicy 10-15 % , a i jakość zdecydowanie najlepsza. Fakt, znalazłem jednego producenta, który przebił cenowo wszystkich, ale jakość jego okien pozostawiała wiele do życzenia, a produkcja odbywała się w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał taką sytuację, że wykonanie przyłącza elektrycznego było wcześniej niż instalacja wewnętrzna?

Czy taka sytuacja jest w ogóle możliwa?...

 

No pewnie że możliwe.

Nic nie musi rozprowadzać w domu.

Możesz nie mieć domu, tylko skrzynkę w ogrodzeniu.

 

Q.

 

Tylko że ja mam przyłącze napowietrzne...

A Pan Kudliński telefonów nie odbiera...

 

Pozdrowienia

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do okien Jezierskiego widziałem je po zamontowaniu i słyszałem wiele pozytywnego o firmie, ale nigdy ich nie wyceniałem

Zdecydowałem się na Okno-plus. Moim zdaniem jedną z najlepszych firm na rynku. Okna bardzo porządnie wykonane z dodatkowym styropianem w środku. Podobno okna te uchodzą za drogie. Nic bardziej mylnego. Dawaliśmy do wyceny do 10 różnych producentów i Okno-plus wyszedł najkorzystniej. Uważam to za dobrą rekomendację , gdyż porównywałem cenowo ten sam typ okien. Różnice były w okolicy 10-15 % , a i jakość zdecydowanie najlepsza. Fakt, znalazłem jednego producenta, który przebił cenowo wszystkich, ale jakość jego okien pozostawiała wiele do życzenia, a produkcja odbywała się w garażu

Witam :p My również zdecydowaliśmy się na Okno-plus. Nasz znajomy polecił nam tą firmę. Początkowo myśleliśmy o oknach z firmy JOCZ, ale cena prawie nas zabiła :-? Kiedy udaliśmy się do Okno-Plus, to się okazało, że cena bardziej przystępna, doradztwo bardziej fachowe, a okna tak samo dobre i ładne. I co najważniejsze, to możliwość własnej kompozycji różnych dostępnych opcji wg. własnych potrzeb :D

I tak 8 sztuk + potrójne tarasowe po 37 % rabacie wyniosło nas 13.100 z montażem.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[My również zdecydowaliśmy się na Okno-plus. Nasz znajomy polecił nam tą firmę. Początkowo myśleliśmy o oknach z firmy JOCZ, ale cena prawie nas zabiła :-? Kiedy udaliśmy się do Okno-Plus, to się okazało, że cena bardziej przystępna, doradztwo bardziej fachowe, a okna tak samo dobre i ładne. I co najważniejsze, to możliwość własnej kompozycji różnych dostępnych opcji wg. własnych potrzeb :D

I tak 8 sztuk + potrójne tarasowe po 37 % rabacie wyniosło nas 13.100 z montażem.

Pozdrawiamy

 

Na jakim profilu jest Okno-Plus i gdzie kupywaliście okna?

 

Pozdrowienia

Darek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie przyszłych sąsiadów,

 

mój domek który się właśnie projektuje

stanie w pięknym Józefinie,

ale zanim stanie od razu zaczynam od prośby,

czy ktoś z szanownych forumowiczów

robił badania geologiczne

podajcie proszę namiary na kogoś kto to może zrobić

i napiszczie ile to może kosztować

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[My również zdecydowaliśmy się na Okno-plus. Nasz znajomy polecił nam tą firmę. Początkowo myśleliśmy o oknach z firmy JOCZ, ale cena prawie nas zabiła :-? Kiedy udaliśmy się do Okno-Plus, to się okazało, że cena bardziej przystępna, doradztwo bardziej fachowe, a okna tak samo dobre i ładne. I co najważniejsze, to możliwość własnej kompozycji różnych dostępnych opcji wg. własnych potrzeb :D

I tak 8 sztuk + potrójne tarasowe po 37 % rabacie wyniosło nas 13.100 z montażem.

Pozdrawiamy

 

Na jakim profilu jest Okno-Plus i gdzie kupywaliście okna?

 

Pozdrowienia

Darek M.

Okna kupiliśmy w Warszawie ul. Popularna 6

A tutaj wszystkiego się dowiesz http://www.oknoplus.com.pl/oferta/okna/profile/activ/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...