Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W związku z tym, że kończę za tydzień wykończeniówkę, a raczej ona mnie, bo jej końca nie widać tak dobrze jak końca mojej kieszeni, mogę polecić moich wykończeniowców. Robili u mnie wszystko. Od kominka, karton-gips, glazurę po ogrodzenie itp.

Robota do obejrzenia u mnie. Także Bonzo jak chcesz obejrzeć szpachlowania to ich robotę masz rzut beretem. Chłopaki uczciwe, a jeszcze i innych dopilnowali. Nie jest to jakaś super niska cena, ale jestem zadowolona, a poza tym strasznie polubiliśmy chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że kończę za tydzień wykończeniówkę, a raczej ona mnie, bo jej końca nie widać tak dobrze jak końca mojej kieszeni, mogę polecić moich wykończeniowców. Robili u mnie wszystko. Od kominka, karton-gips, glazurę po ogrodzenie itp.

Robota do obejrzenia u mnie. Także Bonzo jak chcesz obejrzeć szpachlowania to ich robotę masz rzut beretem. Chłopaki uczciwe, a jeszcze i innych dopilnowali. Nie jest to jakaś super niska cena, ale jestem zadowolona, a poza tym strasznie polubiliśmy chłopaków.

 

poproszę o namiary na ekipę-wykończeniową hehe :D

najlepiej na priv'a - thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że kończę za tydzień wykończeniówkę, a raczej ona mnie, bo jej końca nie widać tak dobrze jak końca mojej kieszeni, mogę polecić moich wykończeniowców. Robili u mnie wszystko. Od kominka, karton-gips, glazurę po ogrodzenie itp.

Robota do obejrzenia u mnie. Także Bonzo jak chcesz obejrzeć szpachlowania to ich robotę masz rzut beretem. Chłopaki uczciwe, a jeszcze i innych dopilnowali. Nie jest to jakaś super niska cena, ale jestem zadowolona, a poza tym strasznie polubiliśmy chłopaków.

 

dzieki sliczne.

Podaj prosze na priv jakis kontakt do siebie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba otworzę czarną listę wykonawców

Wyobraźcie sobie jacy ludzie są beznadziejni.

Jest taki jeden stolarz w Halinowie, który wziął od nas pieniądze ponad dwa miesiące temu i zobowiązał się zrobić drzwi wejściowe i garażowe.

Powiedział, że potrzebuje na to 7 tygodni zapewniając niejednokrotnie,że napewno wyrobi się w terminie.

Terminem był dzień wstawienia okien. 4 dni przed nim Pan zapewniał, że napewno da radę. I co? W dzień montażu okien powiedział, że za tydzień zrobi te drzwi, bo mu teściowa choruje. Za tydzień powiedział, że robi remont w mieszkaniu. Za dwa tygodnie powiedział, że ma jeszcze 10 drzwi do zrobienia i za nasze jeszcze się nie wziął. Za trzy tygodnie powiedział, żebyśmy przyjechali po zaliczkę bo on ma gdzieś naszą robotę. Szczerze mówiąć szczęka nam opadła. Kiedy go spytałem czy mu nie zależy na opinii powiedział, że nie. Że woli być niesłowny niż zrobić coś kiepsko i nie fachowo. Kiedy mu powiedziałem, że skoro jest taki fachowy to czemu nasi sąsiedzi narzekają na drzwi, które im zrobił. Powiedział, że to ich wina, bo nie pomalowali drzwi na czas. Z tego co wiem to on miał je pomalować. Szczerze mówiąc, jak żyję nie widziałem takiego olewacza.

Powiem jaki z tego morał. Nie możemy podłączyć alarmu przez jednego idiotę, który traktuje klientów jak g... Straciliśmy dwa miesiące , bo drzwi z normalnej firmy były by już dawno gotowe. A tylko dlatego, że wzieliśmy namiar od sąsiadów nie konsultując czy byli zadowoleni. Wczoraj przyjechał człowiek z firmy Zdrowy Dom z Miłosnej. Zupełnie inne podejście do klienta. Mamy nadzieję, żę zrobią te drzwi szybko i dobrze. W każdym razie to, że sami dzwonią do klienta jest budujące :) tamten stolarz z Halinowa zabił mnie na koniec tekstem, że nie ma do nas numeru telefonu i tak w ogóle to on nie używa telefonu. Bo po zaliczkę pojechaliśmy osobiście. Facet poprostu podaje numer i potem nie odbiera :) Tak naprawdę napisał nam wcześniej zaświadczenie, że pobrał zadatek, więc powiniem zwrócić 100 % więcej.

Ja jednak nie chcę go już poprostu widzieć na oczy :) To nasza pierwsza większa wpadka. Dotychczas wszystko szło jak po maśle

 

Także przestrzegam przed Panem Krzysztofem, który zamieszkuje przy ulicy Bema 56 w Halinowie /droga przy torach/ telefon nieznany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba otworzę czarną listę wykonawców

Wyobraźcie sobie jacy ludzie są beznadziejni.

Jest taki jeden stolarz w Halinowie, który wziął od nas pieniądze ponad dwa miesiące temu i zobowiązał się zrobić drzwi wejściowe i garażowe.

Powiedział, że potrzebuje na to 7 tygodni zapewniając niejednokrotnie,że napewno wyrobi się w terminie.

ciach

 

 

Także przestrzegam przed Panem Krzysztofem, który zamieszkuje przy ulicy Bema 56 w Halinowie /droga przy torach/ telefon nieznany :)

Nie możecie zainstalowac alarmu bez drzwi jak są już okna?

W sobotę instalowałem system a równolegle montowali okna niestety też bez drzwi ale wstawiliśmy z właścicielem dyktę w otwór wejściowy i system działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba otworzę czarną listę wykonawców

Wyobraźcie sobie jacy ludzie są beznadziejni.

Jest taki jeden stolarz w Halinowie, który wziął od nas pieniądze ponad dwa miesiące temu i zobowiązał się zrobić drzwi wejściowe i garażowe.

Powiedział, że potrzebuje na to 7 tygodni zapewniając niejednokrotnie,że napewno wyrobi się w terminie.

ciach

 

 

Także przestrzegam przed Panem Krzysztofem, który zamieszkuje przy ulicy Bema 56 w Halinowie /droga przy torach/ telefon nieznany :)

Nie możecie zainstalowac alarmu bez drzwi jak są już okna?

W sobotę instalowałem system a równolegle montowali okna niestety też bez drzwi ale wstawiliśmy z właścicielem dyktę w otwór wejściowy i system działa.

 

 

Tak też robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostały mi po budowie materiały jak niżej. Może komuś się przyda - chcę się tego pozbyć i oddam za symboliczną kwotę.

 

Styropian:

ok. 2m3, Nie frezowany, 14cm, FS-15 fasada

 

Płyty gipskartonowe:

wymiary: 2400x1200x9,5

11 szt. + duże pozostałości (mogę oddać w ramach oferty specjalnej)

dłuższa krawędź jest spłaszczona, krawędź krótka jest równo obcięta.

 

Folia kubełkowa:

dwie rolki, nawet nierozpakowane.

20 mb w rolce, 100 cm szeroka, kupowana u Kowalczyka na Trakcie Brzeskim.

 

Sulejówek

 

Zainteresowanych proszę o info na forum muratora. Podam telefon na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi,

 

poszukuję namiarów na fachowców od ocieplenia, tynków zewnętrznych i wewnętrznych oraz do wylewek. Za wszystkie namiary z góry dziekuję.

 

pozdrowionka

Ocieplenie i tynkowanie zewnętrzne robiła u mnie ekipa z Radomia, ceny w-wskie: 35 pln/m2 (za wszystko). Po 4 miesiąach nie widzę fuszerek. Namiar na priva.

Do wewnętrznych nie polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi,

 

poszukuję namiarów na fachowców od ocieplenia, tynków zewnętrznych i wewnętrznych oraz do wylewek. Za wszystkie namiary z góry dziekuję.

 

pozdrowionka

Ocieplenie i tynkowanie zewnętrzne robiła u mnie ekipa z Radomia, ceny w-wskie: 35 pln/m2 (za wszystko). Po 4 miesiąach nie widzę fuszerek. Namiar na priva.

Do wewnętrznych nie polecę.

 

Dzieki śliczne

 

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy sasiedzi , kiedys zadałem pytanie na temat terminowości Pana Kudlińskiego otrzymałem informacje ze to jedyny na tym terenie gosc wporzo, no i niestety 1 XII 07 powinienem miec pomiary i odbiory a tu nawet jednego słupa nie ma , dom stoi prawie wykończony a prądu niet, facet wyłączył telefon tyko mozna nagrać sie na sekretarke , wiec uprzedzam nie róbcie z nim interesów bo możecie wyjść jak Zabłocki na mydle :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...