Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

To ja. Przyznaję się bez bicia :oops:

Ale ja naprawdę nie miałam żadnych z nim problemów. Na oczy człowieka nie widziałam, a sam w mojej sprawie Otwock popędzał.

Próbuj w godzinach rannych i wieczornych dzwonić.

Ja tak zaraz po 8.00 z reguły dzwoniłam. Może trzeba Zakład pogonić.

Mnie się tam przeciągało. No, ale najlepiej Kudlińskiego dorwać i dopytać.

A swoją drogą molestuj Pana Wójcika w Otwocku. To człowiek za nas odpowiedzialny. Nie mam już telefonu, ale po nazwisku przez centralę się dodzwonisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A swoją drogą molestuj Pana Wójcika w Otwocku. To człowiek za nas odpowiedzialny.

 

Hej,rozmawiałem z nim , nie jest w temacie, najciekawsze jest to ze czekam juz trzy lata pełne trzy lata i nic kompletnie nic , telefony i gadanie ze mam juz dom nic dla nich nie znaczy .Najbardziej boli mnie ich ignoracja mnie jako człowieka. Ale co zrobic to państwowy moloch a ludzie w nim pracujący sa jak figury z wosku , zero zrozumienia.Chyba nie wziołem do serca powiedzenia " nie odpalisz nie polecisz"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą molestuj Pana Wójcika w Otwocku. To człowiek za nas odpowiedzialny.

 

Hej,rozmawiałem z nim , nie jest w temacie, najciekawsze jest to ze czekam juz trzy lata pełne trzy lata i nic kompletnie nic , telefony i gadanie ze mam juz dom nic dla nich nie znaczy .Najbardziej boli mnie ich ignoracja mnie jako człowieka. Ale co zrobic to państwowy moloch a ludzie w nim pracujący sa jak figury z wosku , zero zrozumienia.Chyba nie wziołem do serca powiedzenia " nie odpalisz nie polecisz"

 

Pozdrawiam

 

Zalezy na kogo trafisz i jak z nim pogadasz ;)

Ja mam doswiadczenia z Minska Mazowieckiego, dobre doswiadczenia. W ciagu 1,5 roku udalo mi sie zalatwic przylaczenie i to kablem ziemnym, a to w mojej okolicy ewenement.

Jesli chcesz isc na udry, to strasz ich sadem - dwa lata okreslone w warunkach przylaczenia sa terminem ustawowym. Sad zwykle zdecydowanie przyspiesza dzialanie energetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą molestuj Pana Wójcika w Otwocku. To człowiek za nas odpowiedzialny.

 

Hej,rozmawiałem z nim , nie jest w temacie, najciekawsze jest to ze czekam juz trzy lata pełne trzy lata i nic kompletnie nic , telefony i gadanie ze mam juz dom nic dla nich nie znaczy .Najbardziej boli mnie ich ignoracja mnie jako człowieka. Ale co zrobic to państwowy moloch a ludzie w nim pracujący sa jak figury z wosku , zero zrozumienia.Chyba nie wziołem do serca powiedzenia " nie odpalisz nie polecisz"

 

Pozdrawiam

 

To zadzwoń i proś, żeby się dowiedział, albo niech ci nazwisko jakieś poda osoby zorientowanej.

Ich trzeba wziąć na molestację. Ja nic nie odpalałam. Po prostu zamęczałam ich telefonami. Najpierw Pijanowskiego, potem Kudlińskiego, a na koniec Wójcika. A i czasami Kierownika Pana Ścisłowskiego(może tu jeszcze spróbuj), ale ten to dopiero niedostępny.

Wszyscy już po nazwisku kojarzyli i może na odczepnego poszło w miarę szybko, tzn z 2-3 miesiące od złożenia wniosku o przyspieszenie założenia prądu.

Na jakim jesteś etapie? Być może Ścisłowski nie podpisał jeszcze projektu przyłącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczka wy moje :) podajcie mi prosze namiar na kominiarza!! bo pilnie potrzebuje a mam namiar tylko na jednego który w ogóle nie odbiera telefonów. :evil: :evil: :evil:

 

 

Ile kosztuje przegląd kominiarski do tych papierków do zakończenia budowy domu i zdania budynku??

 

Błagam was to piiilne...

jak ja tego nie lubie keidy wszystko jest jak na wariackich papierach..

 

Zaraz poprzegladam strony moze ktoś tu juz jakis nr podawał :D

 

z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udalo nam sie zamieszkac !!!!! jupi :lol:

Od niedzieli mieszkamy na kartonach, ale co tam :wink: najwazniejsze ze juz mieszkamy :)

Jeszcze droga mogłaby troche byc lepsza (niezle blotko) ale nie bede narzekac hihihiihi.

 

Pozdrawiam

 

P.S. przylaczam sie do prośby o podanie listy dokumentów i cen potrzebnych do odbioru budynku. Z góry dziekuje

Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udalo nam sie zamieszkac !!!!! jupi :lol:

Od niedzieli mieszkamy na kartonach, ale co tam :wink: najwazniejsze ze juz mieszkamy :)

Jeszcze droga mogłaby troche byc lepsza (niezle blotko) ale nie bede narzekac hihihiihi.

 

Pozdrawiam

 

P.S. przylaczam sie do prośby o podanie listy dokumentów i cen potrzebnych do odbioru budynku. Z góry dziekuje

Aga.

 

A wiec tak, by odebrac chalupke trzeba pofatygowac sie do Powiatowego Inspektoratu Budowlanego w Minsku Mazowieckim.

Razem z:

-dziennikiem budowy, w ktorym kierownik dokonal ostatniego wpisu, iz prace budowlane i wykonczeniowe oraz porzadkowe zostaly zakonczone umozliwiajac uzytkownie budynku

-Do tego trzeba oswiadczenie kierownika budowy o zgodnosci wykonania domu z projektem, warunkami pozwolenia na budowe i obowiazujacymi przepisamioraz uporzadkowaniu terenu budowy

-protokoly odbioru przylaczy wodnego, gazowego, elektrycznego (kanalizacji jesli jest). Uwaga musza to byc oryginaly, lub kopie potwierdzone za zgodnosc z oryginalem. Ja gazowe musialem potwierdzac. Klopot byl tez z elektrycznym, bo protokol mialem wystawiony przez podwykonowce Zaklady Energetycznego, a urzad zyczy sobie bezposrednio od ZEWT w Otwocku, wiec musialem wyslac do ZEWT-u podanie o wystawienie takiegoz dokumentu do odbioru domu i pofatygowac sie po jego odbior.

-protokoly sprawdzen instalacji gazowej, elektrycznej (ja mialem, ale nie wiem czy jest wymagane w naszym urzedzie) i kominowej

-geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza budynku

-ponadto wypelnia sie na miejscu druk zawiadomienie o zakonczeniu budowy - musialem to zrobic, pomimo tego, ze mam taki gotowy w dzienniku budowy (latwiej jest im zaprowadzic porzadek w papierach)

 

Jezeli podczas budowy wprowadzane byly nieznaczne zmiany (nieistotne) do projektu, trzeba zalaczyc kopie rysunkow wchodzacych w sklad zatwierdzonego projektu budowlanego z naniesionymi zmianami wraz (jezeli taka potrzeba jest) z opisem uzupelniajacym...

 

Wszystko na ten temat mozna znalezc na zoltych stronach Rzeczpospolitej z 24 pazdziernika.

 

pozdr

H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy sąsiedzi, moze ktos mnie oświeci i powie kiedy robi sie projekt przyłącza energetycznego i czy moze ktoś ma namiary na fachowca który tym sie zajmuje to bardzo bardzo prosze o przesłanie mi.

 

Chodzi o kablowe (ziemne)?

No to robi się wtedy, gdy ZE nie chce zrobić :)

A przeważnie nie chce.

 

Jedź do ZE do Otwocka i tam zapytaj. Na pewno dadzą Ci namiar na kuzyna/szwagra/kolegę itp.

 

Aha,

przygotuj się na 1000 zł + uzgodnienia w ZUDP.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodzi o kablowe (ziemne)?

No to robi się wtedy, gdy ZE nie chce zrobić :)

A przeważnie nie chce.

 

Jedź do ZE do Otwocka i tam zapytaj. Na pewno dadzą Ci namiar na kuzyna/szwagra/kolegę itp.

 

Aha,

przygotuj się na 1000 zł + uzgodnienia w ZUDP.

 

Q.

 

Dzięki , zadzwonie i popytam

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi,

 

poszukuję namiarów na fachowców od ocieplenia, tynków zewnętrznych i wewnętrznych oraz do wylewek. Za wszystkie namiary z góry dziekuję.

 

pozdrowionka

 

ponawiam prośbę, pilnie poszukuję tynkarzy!!!!

 

Witam, oto namiar 602 332 965 D. Miśkiewicz. http://www.budarmil.pl Drogi, ale dobry. Nie mięliśmy żadnych zastrzeżeń. I mieszka gdzieś w Zakręcie. Do ociepleń Ci nie polecę, ponieważ u nas jeszcze nie skończyli i zaczynam mieć wątpliwości, kiedy skończą. Teraz mówią, że pogoda kiepska,ale jak na razie zabrali swoje rusztowania z naszej budowy i z tego co wiem, to na wiosnę wzięli trzy budowy. Szczerze w to wątpię, że obejdzie się bez opóźnień.

 

Pozdrawiamy wszystkich i gratulujemy Tym, którzy już będą mogli spędzić te święta we własnym domku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...