Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Księciu za info. Pamiętałem, że pisałaś ale myślałem, że już sprzedałaś. Odezwę się po Nowym Roku by nie zakłócać przygotowań do Sylwestra.

 

 

Czy możecie mi powiedzieć czy bloczki fundamentowe z Pęclina są w porządku? Słyszałem, że są miękkie - prawda to?

A może gdzieś indziej w naszych okolicach są lepsze bloczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych co muszą palić w kozach bo to prze...... jeździć codziennie i podniecać ogień ... jak się nie chce palić :)

Dzięki za pozdrowienia ;) Tak, oj nie chce się jeździć i palić. Dlatego nie palimy, nawet jak tam jesteśmy to i tak nie mamy czasu żeby się w to bawić. Mam nadzieję, że tynki nam nie poodpadają. Nic, ale jak już się zaczną porządne roboty to i palić będziemy. Dobrze, że na razie nie ma takich strasznych mrozów.

Pozdrawiamy

 

Ja już nabrałem wprawy w paleniu i idzie mi to sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich budujących w Halinowie i okolicach!!!

 

Mam prośbę : Proszę o namiary na geodetów do wytyczenia budynku ,oraz namiar na kierownika budowy.

 

Z góry serdecznie dziękuje i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 20

 

Ja korzystalem z uslug P. Sylwii Czerwinskiej Szostak (604-958-375).

Biuro ma Halinowie, na Jana Pawła (bodajze 1)

Jest tez gosc, ktory nazywa sie Orzelski 608-484-377

 

pozdrawiam i rowniez wszystkim zycze szczescia w nowym roku - niech hurtownie, wykonawcy banki i urzedy sprzyjaja! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

witam wszystkich po Świętach :-)

 

zaczynam się umawiać na wykończeniówkę (nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę) i stąd pytanie:

kafelki - 45 zł/m2 (nie ważne czy podłoga czy ściana)

tynki - 29 zł/m2 z materiałem

 

drogo to czy w normie?

ekipy są sprawdzone...

 

pozdrowienia

tynki nie pamietam juz....

kafelki - cena niezla na wiosne tego roku, teraz nie wiem. Ale dowiedz sie, jak licza za listwy ozdobne, szlifowanie krawedzi na 45 stopni(chyba, ze tego nie bedziesz robic), i za dlubanine, przy polkach, wnekach itp. czesto licza to jako metr biezacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma namiary na instalatorów anten? Potrzebuję antenę do n tv zainstalować.

 

u mnie instalowal Cyfre+ (ale chyba do tego sie nie ograniczaja) punkt z ul. Plowieckiej 11, 815-43-88, 501-122-660, 607-886-624. n nie miala mini-mini dla dzieci i disney channel....

Dzięki już znalazłam. Za 150 za antenę z konwerter quadem i podłączenie 2 n-ek do odbiorników. Służę namiarami jakby ktoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosnę dostawałem oferty na poziomie 45-50 pln/m2 więc to chyba standardowa teraz cena. Zdecydowanie hefalump ma rację - na końcu roboty okazuje sie że każda pierdoła poza kładzeniem glazury jest wyceniana oddzielnie. Można znaleźć jakąś stronę glazurnika w necie z obszernym cennikiem i poprosić pana Kazia o podanie wszystkich cen według takiego wzorca.

hej,

 

witam wszystkich po Świętach :-)

 

zaczynam się umawiać na wykończeniówkę (nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę) i stąd pytanie:

kafelki - 45 zł/m2 (nie ważne czy podłoga czy ściana)

tynki - 29 zł/m2 z materiałem

 

drogo to czy w normie?

ekipy są sprawdzone...

 

pozdrowienia

tynki nie pamietam juz....

kafelki - cena niezla na wiosne tego roku, teraz nie wiem. Ale dowiedz sie, jak licza za listwy ozdobne, szlifowanie krawedzi na 45 stopni(chyba, ze tego nie bedziesz robic), i za dlubanine, przy polkach, wnekach itp. czesto licza to jako metr biezacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosnę dostawałem oferty na poziomie 45-50 pln/m2 więc to chyba standardowa teraz cena. Zdecydowanie hefalump ma rację - na końcu roboty okazuje sie że każda pierdoła poza kładzeniem glazury jest wyceniana oddzielnie. Można znaleźć jakąś stronę glazurnika w necie z obszernym cennikiem i poprosić pana Kazia o podanie wszystkich cen według takiego wzorca.

hej,

 

witam wszystkich po Świętach :-)

 

zaczynam się umawiać na wykończeniówkę (nie ma co zostawiać na ostatnią chwilę) i stąd pytanie:

kafelki - 45 zł/m2 (nie ważne czy podłoga czy ściana)

tynki - 29 zł/m2 z materiałem

 

drogo to czy w normie?

ekipy są sprawdzone...

 

pozdrowienia

tynki nie pamietam juz....

kafelki - cena niezla na wiosne tego roku, teraz nie wiem. Ale dowiedz sie, jak licza za listwy ozdobne, szlifowanie krawedzi na 45 stopni(chyba, ze tego nie bedziesz robic), i za dlubanine, przy polkach, wnekach itp. czesto licza to jako metr biezacy...

Popieram Hefalumpa i Kraftza. Lepiej sobie zrob dokladna rozpiske i niech Pan Glazurnik podpisze ceny.Ja znam takie stawki:

glazura/terakota 30/30, 25/30 itp - 30 zl/m2

gres wymiary jak wyzej - 35zl/m2

gres 30/60, 45/45, 60/60 itd - 50zl/m2 i wiecej

wszelkie mozaiki - pewnie po 80 zl/m2 albo wiecej

i oddzielnie liczone wszelakie cokoliki, ciecie/fazowanie plytek na 45 stopni, poleczki, docinanie plytek przy obkladaniu lukow itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z firmą Cemton w Mińsku Maz.? Chcą mi sprzedać bloczki za 3,40 zł./szt. i to jest najtaniej w okolicy. Mówią, że jest to beton B-20.

 

Ja również myślę o kupnie bloczków fundamentowych. Może gdybyśmy zamówili razem to będzie taniej?

 

Co do cen się nie orietowałem.

 

Jeśli interesowałaby Ciebie taka współraca czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...