Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jak dobrze wiem to wychodzi 21 bloczków na m2. Oblicz ile metrów masz fundamentu razy wysokość razy 21 i masz ilość potrzebnych bloczków

 

Bardzo ciekawa propozycja z kupnem tych bloczków we 3, ale nie wiem jak będzie z fakturami - tzn. czy będą chcieli wystawić na każdego z nas osobno. No i dochodzi ta jakość:

Dzwoniłem w piątek do kilku sprzedawców i wytwórców i najtaniej znalazłem w mińskim Cemtonie 3,40 zł./szt. brutto. Pojechałem tam i kupiłem jeden - potem pojechałem do majstra i obaj sprawdziliśmy młotkiem. Cóż bloczek nie jest najmiększy czyli dobrze, ale mógłby być twardszy.

Podobno najtwardsze (ale i najmniej równe - co jest zresztą trochę oczywiste) są w miejscowości Jatne koło Celestynowa, ale niestety na tą chwilę nie mają bo jeszcze nie ruszyli z produkcją (było za zimno) i trzeba czekać. Cena też taka sobie: 3,66 zł./szt. plus za dowóz do Dębe Wielkie ok. 300zł.

 

Aha, najważniejsze: na 99% w lutym zdrożeje cement co zapowiedziały już cementownie więc bloczek też będzie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bloczki kupowałam w desnie jakość ok i cena byla przyzwoita

jeszcze w mrozach jest podobno tanio

 

Dzwoniłem do Desna i niestety jeszcze nie robią bloczków. Mają zacząć w końcu stycznia gdzieś - będę się jeszcze dowiadywał.

 

Natomiast co do Mrozów to dzięki za info - sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen uznania Nieosiągalny dla profesjonalnego podejścia do transkakcji. Myślę, że na pewno się dogadamy. Ja faktur nie potrzebuję, chodzi mi tylko o to, żeby wytargować na większej ilości niższą cenę. Na transporcie też już będzie taniej. 300 PLN na trzech to 20 w kieszeni. Jak znajdziesz już towar godny uwagi to skontaktujemy się na priva albo telefonicznie. OK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen uznania Nieosiągalny dla profesjonalnego podejścia do transkakcji. Myślę, że na pewno się dogadamy. Ja faktur nie potrzebuję, chodzi mi tylko o to, żeby wytargować na większej ilości niższą cenę. Na transporcie też już będzie taniej. 300 PLN na trzech to 20 w kieszeni. Jak znajdziesz już towar godny uwagi to skontaktujemy się na priva albo telefonicznie. OK?

 

Niczego nie obiecuję ponieważ wcale nie jestem przekonany, czy jak będziemy kupować we 3 to nam dadzą niższą cenę. Gdy zamawiałem gazobeton tydzień temu to powiedzieli mi na składzie, że nieważne czy biorę 15 czy 30 palet - cena będzie ta sama.

 

Niemniej jednak gdy już zdecyduję się który bloczek mi najbardziej odpowiada to napiszę na tym forum i potem ustalimy.

 

Co do transportu to ja chciałem przechować bloczek w cementowni do wiosny (jak się da). Poza tym nie sądzę, żeby wszystkie palety bloczków dla 3 naszych domów weszły na jeden skład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu pytałem się a raczej prosiłem o namiary na ekipy jednak było to jakiś czas temu..Niektóre namiary które dostałem gdzieś mi wsiąkły a zapewne pojawiły się też nowe OK ekipy :p

Więc jak ktoś miał dobrych, sprawdzonych i najlepiej w miarę normalnych cenowo:

*hydraulików

*elektryków

*tynkarzy

*wylewkarzy

To bym był bardzo dźwięczny za podanie namiarów do nich :D

może być na priv [email protected] Z góry Dziękuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu pytałem się a raczej prosiłem o namiary na ekipy jednak było to jakiś czas temu..Niektóre namiary które dostałem gdzieś mi wsiąkły a zapewne pojawiły się też nowe OK ekipy :p

Więc jak ktoś miał dobrych, sprawdzonych i najlepiej w miarę normalnych cenowo:

*hydraulików

*elektryków

*tynkarzy

*wylewkarzy

To bym był bardzo dźwięczny za podanie namiarów do nich :D

może być na priv [email protected] Z góry Dziękuję :wink:

 

 

elektryk 601-742-347

tynki 788-915-677

wylewki masz powyżej

 

są to ekipy naprawdę godne polecenia, byłem z nich zadowolony

pzdr

piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo ;)

To jeszcze hydraulik pozostał ...

 

Nie pamietam, czy podawalem....

U mnie systemy CO i CWU oraz kanalizacje robila firma AN-GO.

Wykonywali tez wymiane starej instalacji CO w starym domu moich rodzicow - prucie podlogi, przebijanie sie przez strop, itp.... Robili to bardzo sprawnie.... Moze wlasciciel troche konserwatywnie podchodzi do nooczesnych pomyslow laczenia instaalacji CO i kominka i solarow w jeden system z automatyka, ale moze to wynikac z troski o to by to co zrobi dobrze funkcjonowalo, on mial spokoj i zleceniodawca byl zadowolony... Pogadac mozna - Jesli jestes zainteresowany przesle kontakt na priva :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania 2 kozy. Używane 1,5 miesiąca + 11 rur + kolanko. Kozy są z szamotem w środku. Stan ich jest taki, iż przepaliła się jedna blaszka na drzwiczkach. Nie ma ona jednak wpływu na pracę. Stan ogólny bardzo dobry. Sprawdziły się w 100 %. Miały pracować do końca mrozów. Kupiłem je za 400 zł z rurami /160 zł koza, 7 zł rura/

W tym tygodniu zakładam jednak centralne i chętnie je odsprzedam za 50 % wartości

 

wiadomość na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...