Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

No tak, mogę kontener wziąć, ale będę miała na weekend duzy samochów i pomyślałam sobie, że może taniej będzie wywieźć samemu te śmieci.

 

No to chyba, ze wywrotke.... :)

strasznie to ciezka robota ten gruz, gwozdzie, resztki blach, plyt gips-kart, plytek ceramicznych, klejow, farb, puszek, polamanych desek ponabijanych gwozdziami, itp., zapakowac.... nie wyobrazam sobie, by to pozniej "recami" wywalac z paki ciezarowki, jak w drodze sie ulozy i ubije... :)

to tylko taka mam dygresja, z dobroci serca, nie polecam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No dobra... skoro juz tak milo nam sie rok zaczal... moze bysmy przyblizyli swoje lokalizacje....

ja, jako, ze chyba najstarszy stazem w okolicy jestem zaczne - nasza z zona hacjende wybudowalismy przy ulicy Dabrowskiego.... :) w Halinowie, a w zasadzie w Jozefinie, bo po tej stronie szosy jest juz Jozefin...

 

kto nastepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mogę kontener wziąć, ale będę miała na weekend duzy samochów i pomyślałam sobie, że może taniej będzie wywieźć samemu te śmieci.

 

No to chyba, ze wywrotke.... :)

strasznie to ciezka robota ten gruz, gwozdzie, resztki blach, plyt gips-kart, plytek ceramicznych, klejow, farb, puszek, polamanych desek ponabijanych gwozdziami, itp., zapakowac.... nie wyobrazam sobie, by to pozniej "recami" wywalac z paki ciezarowki, jak w drodze sie ulozy i ubije... :)

to tylko taka mam dygresja, z dobroci serca, nie polecam.... :)

 

Nie no takie rzeczy jak gruz to już wywieźli w kontenerze. Teraz same pierdoły zostały. Papier, śmieci, styropian, pudła...sama nie wiem skąd taka fura sie tego wzięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... skoro juz tak milo nam sie rok zaczal... moze bysmy przyblizyli swoje lokalizacje....

ja, jako, ze chyba najstarszy stazem w okolicy jestem zaczne - nasza z zona hacjende wybudowalismy przy ulicy Dabrowskiego.... :) w Halinowie, a w zasadzie w Jozefinie, bo po tej stronie szosy jest juz Jozefin...

 

kto nastepny?

 

he he... hefalump :)

zawsze, kiedy przejeżdżam koło twojej "hacjendy" to sobie wzdycham, kiedy to u mnie tak ładnie będzie :-) w Józefinie, na Stołecznej (a właściwie obok), bo w głębi wsi, niedaleko Bażantów...

Jak bym się wychylił dobrze z balkonu, to pewnie bym mógł Twój dom zobaczyć :lol:

 

pozdrawiam

 

PS. dawaj namiar na tych trawnikarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zaczynam budowe w okolicy Halinowa (Cisie). Pozwolenie na budowe jest w trakcie uprawamacniania się) Do końca lutego musze mieć wode na działce i w związku z tym moje pytanie czy poza Panem ze słupa
503 500 379
macie namiary na kogoś do studni? bo nie moge sie dodzwonić???

 

 

Moja rada

Jeśli nie planujesz mieć w przyszłości wodociągu to rób odrazu studnię z pompą wpuszczaną, na tzw. grubą rurę, koszt sporo większy, ale masz pewność, że dłużej będziesz miał wodę i pompa tak nie hałasuje. Jeśli planujesz wodociąg nie ma sensu pakować się w koszta i wystarczy zwykła studnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki Pitekk Jestem na etapie szperania na forum. Wczoraj dzwoniłam po firmach warszawskich i wygląda to następująco: zwykła studnia typu abisynka 60-80zł za metr. Nikt nie mówł o pompie wpuszczanej ale jeden problem - wszyscy mówią że to jest ciężki teren i że ręcznie nie da sie tego zrobić bo są kamienie I co mam zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki Pitekk Jestem na etapie szperania na forum. Wczoraj dzwoniłam po firmach warszawskich i wygląda to następująco: zwykła studnia typu abisynka 60-80zł za metr. Nikt nie mówł o pompie wpuszczanej ale jeden problem - wszyscy mówią że to jest ciężki teren i że ręcznie nie da sie tego zrobić bo są kamienie I co mam zrobić?

 

Nie przejmuj się, że się uskarżają, że twardy teren itp. - to ich problem. Zresztą lepiej szukaj w okolicach Siedlec tam są tańsi. Wiem, że jest pod Siedlcami taka wieś Stany, gdzie podobno co druga chałupa to studniarz.

Mój sąsiad brał jednego gościa z Siedlec (ale chyba nie z tej wsi) i wykopał mu studnię bez problemów (jeśli 30 metr nie jest problemem), bierze 50zł./m. telefon wyślę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za kontakt! Myśle jednak o studni głębinowej w rurach 110mm Na forum znalazłam studniarzy z Mińska:

Jerzyna

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)

 

 

Dołączył: 11 Sty 2006

Posty: 131

Skąd: Czarnówka koło Wiązownej

Wysłany: Nie, 1 Lipiec 2007 23:00 Temat postu:

jeśli chodzi o studniarza to moge polecić tego który u mnie robił studnie - rzeczowy, konkretny i uczciwie stawiający sprawę - pan Majszyk z Mińska - tel. 608137290,

jesli nie on to jeszcze jest Leon Faliński - prowadzący sklep pomiędzy Wiązowną a Józefowem - w kilku sprawach bezinteresownie mi już doradził więc może i Tobie pomoże. Telefonu nie mam na podorędziu ale jak znajdę to wyślę na priva.

 

Pozdrawiam,

Jerzyna

i jeszcze to

Isia1972

SYMPATYK FORUM (min. 10)

 

 

Dołączył: 23 Sty 2007

Posty: 35

Skąd: Dobiesz

Wysłany: Czw, 17 Styczeń 2008 12:33 Temat postu: JEST WODA

HURA, wczoraj Pan Majszyk przyjechał 2 autami ze sprzętem i wywierdził mi wode na 30 m. Bardzo sprawnie: zaczeli ok. 08.00 o 12.00 leciała woda a o 14.00 sie rozliczyliśmy - chciałbym aby na mojej drodze stawali sami tacy sprawni i mili wykonawcy (ale to tylko marzenie).

Przed chwilą rozmawiałam z tym panem z Mińska i tak to wygląda: 100zł za metr studni głębinowej ze wszystkim To chyba dobra cena jak za studnie głębinową?? Do tego pompa na budowe za 300. Umówiłam sie na ostatni tydzień lutego. Man nadzieje że dobrze robie

Druga sprawa może ktoś ma barak do sprzedania? Albo ktoś zna kogoś kto może niedrogo sprzedać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałam z tym panem z Mińska i tak to wygląda: 100zł za metr studni głębinowej ze wszystkim To chyba dobra cena jak za studnie głębinową?? Do tego pompa na budowe za 300. Umówiłam sie na ostatni tydzień lutego. Man nadzieje że dobrze robie

Druga sprawa może ktoś ma barak do sprzedania? Albo ktoś zna kogoś kto może niedrogo sprzedać??

 

Naprawdę nie jestem przekonany, że 100zł./metr to dobra cena skoro można za 50zł. Ale przynajmniej masz pewność, że nic Ci nie zepsują.

 

Z barakiem jest problem - szukaj w ogłoszeniach. Wiem, że jak się jedzie do Kobyłki z Mińska Maz. to w samej Kobyłce, lub trochę przed po lewej stronie gość sprzedaje baraki, domki na budowe itp. Ale drogie ma jak nie wiem. Pojedź, zobacz może Ci się coś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym barakiem jest problem Powinnam jesienią poszukać a nie teraz jak jest to towar deficytowy

Jeżeli chodzi o studnie to cena 50 zł to cena za studnie taką z cienkiej rury nie głębinówka a za głębinówke w tych Siedlcach też mówią 100zł bo podobno ciężki teren - glina i kamienie Może wykopią pare na skalniak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...