Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam

Czy posiadacie Szanowni Forumowicze z Halinowa wiedzę, gdzie w bliższej lub dalszej okolicy można kupić sadzonki tui (thui) ? Jeżeli tak to w jakiej cenie ?

pozdrawiam

 

Hej,

Żonka robiła rozeznanie w małych tujach.

Taki ogrodniczy po lewej, przed Sulejówkiem, na roku Traktu i Wesołej: 20 zł.

Nowy ogrodniczy po lewej, za Sulejówkiem: 30 zł

 

Castorama: 7,99!

 

Pytanie, czy zaufać Castoramie. Ja kupiłem 3 w ogrodniczym i 2 w Castoramie i różnicy nie ma. Znajoma projektuje ogrody i też nie narzekała na te Castoramowe.

 

Ale Twoja decyzja.

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kto wam wywozi śmieci? Czy z segregacją?

Z koszem?

Ile wogóle tych śmieci ię produkuje? Nie wiem jaki worek wziąć 120? 240? na miesiąc.

Ja polecam firmę Eko-sam bis z halinowa , u nas odbierają 2 worki 120 l co 2 tygodnie (odpady tzw bytowe) a posegregowany papier , szkło ,plastik, metal raz w miesiącu (tu nie ma ograniczeń- możesz wyrzucać do oporu)

U nas to wystarcza (2 x 120l miesięcznie), ale za każdy dodatkowy worek płacisz chyba 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących poszukuję ekipy robiącej tynki cementowo-wapienne maszynowe oraz wylewki oczywiście najchętniej takich których znają się na swojej pracy i nie zedrą ze mnie ostatniego grosza :)

przeszukuję forum już jakiś czas ale najwięcej jest ekip robiących tynki gipsowe

proszę o namiary na priv

za wszelką pomoc serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi, nie macie kogoś do ocieplenia domku???? Potrzebuję na marzec.

 

sąsiad w Cisiu ma firmę która zajmuje się ociepleniem budynków przy ulicy Głównej

(znakiem rozpoznawczym może być to że hoduje gołębie) prawie na przeciwko firmy Markop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was parę pytań z serii bytowych.

Fryzjer

Kosmetyczka

Krawcowa

 

Najlepsza wg mnie fryzjerka: Mariola na ul. Dworcowej w Sulejówku chodzę do niej od 11 lat :) dobry też jest Wiesiek na ul. Kombatantów (jak Mariola ma obłozone terminy to chodzę właśnie do niego)

 

Kosmetyczka: na dworcowej w Sulejówku jest zakład kosmetyczny bardzo dobry jeden w zakładzie fryzjerskim Mariola (p.Milena)a drugi po przeciwnej stronie ulicy (nie pamiętam nazwy)

 

Krawcowa:

w Sulejówku sama drożyzna (jest jeden punkt na dworcowej w Sulejówku na przeciwko dużego K&M) nie korzystałam z usług bo ceny mnie zmroziły.

Lepiej poszukać jakiejś domowej krawcowej co to tylko dorabia, wtedy ceny są bardziej przyjazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym barakiem jest problem Powinnam jesienią poszukać a nie teraz jak jest to towar deficytowy

Jeżeli chodzi o studnie to cena 50 zł to cena za studnie taką z cienkiej rury nie głębinówka a za głębinówke w tych Siedlcach też mówią 100zł bo podobno ciężki teren - glina i kamienie Może wykopią pare na skalniak :D

 

Kinga mam do sprzedania drewniak z budowy w bardzo dobrym stanie, wymiary 3x5 m (15m2) z szerokimi drzwiami żeby się zmieściła betoniarka. Dach jednospadpwy pokryty papą. Dorzucę do niego wychodek również w stanie bardzo dobrym.

Jak będziesz zainteresowana to proszę o informację na gg 1754747

 

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wam wywozi śmieci? Czy z segregacją?

Z koszem?

Ile wogóle tych śmieci ię produkuje? Nie wiem jaki worek wziąć 120? 240? na miesiąc.

 

Eko-Sam Bis z Halinowa i 2 worki w miesiącu po 120 l jeśli segreguje się śmieci spokojnie wystarczają :)

 

Aga a powiedz Ty mi jeszcze ile Wy za to płacicie??

Własnie nie wiemy którą firme wybrac Trans-nec czy eko-sam bis..

 

A co do krawcowych to jest u nas w Józefinie jakaś i ma swój zakład w takim domku, przed torami jadąc od trasy na mińsk, ale nie mam pojecia jak z jej sprawnościa krawiecką :)

 

Moze ktos to zbadal?? a w Halinówku jeszcze nikt fryzjera nie ma?? widziałam ze tam na głównej chyba na Jana Pawła jest solarka,kosmetyczka i fryzjer... był ktos tam??

Do tej pory chodzilam do fryzjera do radomia do kolezanki, od kilku lat ale chyba jak juz zamieszkałam tutaj czyli w Józefinie o czas zmienic tego fryzjera na tutejszego :)

 

A to ja z loginu męża

 

Madziunia_85_ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...