Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Budująca Wielkopolska 2008 Poznań i Wielkopolska


Recommended Posts

Witam,

Chcemy zacząć budowę domku w 2008 roku w Chomęcicach koło Komornik. Może stworzymy nową grupę będziemy sie spotykali , wymieniali doświadczenia oraz służyli sobie pomocą ?

 

Budować wspólnie jest lepiej niż w pojedynkę !!!!

 

Co sądzicie - do końca roku tylko 2 miesiące , a od wiosny trza zaczynać !!

Czekam na Wasze odpowiedzi i zgłoszenia

 

BUDUJMY RAZEM BĘDZIE NAM ŁATWIEJ !!

 

CZEKAM NA ZGŁOSZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mowaleria, dzięki już wysłałam do nich maila, choć znalazłam ich też na czarnej liście :( Ale Ty nie miałas problemów? Projektu specjalnie jeszcze nie kupiłam.

Przyda mi się też dobry kierbud, ale taki prawdziwy, co się mocno wtrąca.

Aga

 

 

Z czystym sumieniem polecam kierbuda Zbyszka Koniecznego tel 0604175485.

Nadzorował moją budowę i wiem że wiele osób z forum również go zatrudnia .

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam z Litwinowiczem żadnych problemów - widziałam ich na czarnej liście ale jak sama szukałam architekta to bardzo duzo osób dawało mi namiar właśnie na nich. Na czarnej liście piszą że jak się idzie z już zakupionym projektem to marudzili ale jak tak właśnie poszłam z zakupionym i nie odczyłam żeby mnie traktowano inaczej niż innych. Warto jednak kupić prokekt za ich pośrednictwem bo taniej jest z adaptacją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Budujących - rozpoczynających walkę w 2008 roku

 

Cieszę sie ,że jest nas coraz więcej i będziemy sobie mogli pomagać , wspierać się w kłopotach oraz cieszyć się wspólnymi radościami.

Starałem się odpisać do wszystkich choć kilka słów na priwa , ale jakbym zapomniał do kogoś to przepraszam.

W najbliższym czasie proponuję spotkanie .

Termin i miejsce do uzgodnienia. Może ktoś rzuci fajne hasło i pomysł : gdzie i kiedy !

:oops: :lol: :) [/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarta Grupa Wielkopolska????? Myślicie, że tak łatwiej będzie z namiarami????

(kliknij---->)Pierwsz Grupa........z tradycjami

 

(kliknij---->)Druga Grupa.......

 

(kliknij---->)Trzecia całkiem świeża.....

 

 

Czy warto?

 

 

Kris1 - wy już macie zupełnie inne tematy, a przeglądanie osiemdziesięciu kilku stron na Waszej wiosennej w poszukiwaniu czegoś - jest bardzo czasochłonne. W jesiennej już też są daleko, a my dopiero zaczynamy w 2008, więc moim zdaniem to dobrze, że powstała taka grupa.

Będziemy na bieżąco wymieniać sie kontaktami, namiarami, aktualnymi cenami itp.

U Was zadając jakieś pytanie bardzo czesto pozostaje ono bez odpowiedzi... bo Wy już o tym zapomnieliście :wink: albo zaczynacie inny temat :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...